पत्रकार अधिकारीलाई कृयाशिल पत्रकारिता पुरस्कार,धादिङ जिल्लामा जन्मिएका अग्रज पत्रकारहरुलाई सम्मान

141 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ असार २०७०, शुक्रबार ११:२२

सम्पादक: Dhadingnews.com

धादिङ/ डट कम अनलाइनका संस्थापक एवम विगत १५ बर्ष देखि धादिङ जिल्लामा रहेर सक्रिय पत्रकारिता गर्दै आईरहेका पत्रकार केशव अधिकारीलाई बिरेन्द्र साह स्मृत्ति कृयाशिल पत्रकारिता पुरस्कार वाट पुरस्कृत गरिएको छ ।
शुक्रवार धादिङबेसीमा आयोजित एक कार्यक्रममा नेकपा एमालेका नेता केपी शर्मा ओलीले पत्रकार अधिकारीलाई दोसल्ला ओढाउनुका साथै सम्मान पत्र र नगद ३ हजार पांच रुपैयावाट पुरस्कृत गरेका हुन । खोजी पत्रकारिताको SAM_0836माध्यमबाट समाजमा ओझेलमा परेका बिषय र समस्यासंग जुधिरहेका वर्ग र व्यक्तिहरुको हितका लागि कलम चलाएको भन्दै प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला समिति धादिङले अधिकारीलाई यस बर्षको बिरेन्द्र साह स्मृत्ति कृयाशिल पत्रकारिता पुरस्कार प्रदान गरेको हो । पन्ध्र बर्ष अघिदेखि पत्रकारिता गर्दै आईरहेका अधिकारी ११ बर्ष देखि अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकमा र उज्यालो नाइन्टि नेटवर्क लगायतका संचारमाध्यममा आवद्ध रहि पत्रकारिता गरिरहेका छन ।
प्रेस चौतारी नेपालका तत्कालिन केन्द्रीय सदस्य बिरेन्द्र साहको स्मृतिमा चौतारीको जिल्ला समितिले हरेक बर्ष जिल्लामा कृयाशिल एक जनालाई पुरस्कृत गर्दै आईरहेको छ । यसैगरी प्रेस चौतारी नेपालले आफ्नो जिल्ला परिषदको अवसर पारेर धादिङ जिल्लामा जन्मिएर देशका विभिन्न भागमा पुििग पत्रकारिता गर्दै आईरहेका अग्रज पत्रकारहरुलाई पनि शुक्रवार सम्मान गरेको छ ।
सम्मानित हुने पत्रकारहरुमा किशोर श्रेष्ठ, देवप्रकाश त्रिपाठी,ओम शर्मा,कमल रिजाल,गोकर्ण अर्याल,शालिकराम तिवारी,गोपाल तिवारी,देवराज रिमाल, एकल सिलवाल,दिपक रिजाल,सोहम सुवेदी,मिलन तिमिल्सिना, रुद्रप्रसाद भट्ट ऋषि धमला लगायत रहेका छन । एमाले नेता ओलीले सबैपत्रकार लाई दोसल्ला ओढाउनुका साथै कदर पत्र प्रदान गरेका थिए ।
यसैबिच प्रेस चौतारी धादिङको कृयाशिल पत्रकारिता पुरस्कारका लागि काठमाण्डौमा पर्यटन व्यवसायमा सक्रिय धादिङ जिल्लाको खाल्टे गाविसका चन्द्र रिजाल र धुवाकोट गाविसका राजेन्द्र सापकोटाले ५० –५० हजार का दरले एकमुष्ट एकलाख नगद सहयोग प्रदान गरेका छन । पुरस्कार कोषका लागि सहयोग गर्ने दुवैजनालाई पनि शुक्रवार धादिङबेसीमा सम्मानित गरिएको छ ।
पत्रकार सम्मान तथा पुरस्कार बितरण कार्यक्रमलाई एमाले नेता केपी शर्मा ओली,प्रेस काउन्सिल नेपालका अध्यक्ष वोर्णवहादुर कार्की, नेपाल पत्रकार महासंघका उपाध्यक्ष यशोदा तिम्सिना,नेकपा एमालेका पोलिव्युरो सदस्य राजेन्द्र पाण्डे र डाक्टर पुष्प कंडेल लगायतले सम्वोधन गर्नुभएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२१ असार २०७०, शुक्रबार ११:२२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in earthquake-affected in Dhading. Eligible candidate may apply for the following posts within 7 days of this publication.   Business Development officer Eligibility criteria Ø  Qualification :At least bachelor degree in business management or relevant.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

हत्या गरी फरार अभियुक्त १७ बर्ष पछि यसरी पक्राउ परे

धादिङ-हत्या गरी फरार रहेका धादिङ दार्खाका २ जना अभियुक्त १७ बर्ष पछि पक्राउ परेको समाचार यति बेला निकै चासोको.....

Categories