किराञ्चोक कृषि सहकारीको भवन शिलान्यास

634 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ जेष्ठ २०७५, बिहीबार ०७:१७

सम्पादक: Dhading News

किराञ्चोक– किराञ्चोक कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडको भवन शिलान्यास गरिएको छ । गजुरी गाँउपालिका अध्यक्ष राजेन्द्र विक्रम बस्नेतले वुधवार भवनको शिलान्यास गरेका हुन । कृषि सहकारीले आर्थिक सम्वृद्धि योगदान पु¥याउने भएकाले भवन निमार्णमा सहयोग गरिएको हो । गाँउपालिकाले सहकारी ऐन बनाई सकेकाले सहकारी संघसंस्थालाई गाँउपालिकाले नियमन गर्ने र आवश्यकता अनुसार सहयोग गर्ने बताउदैं शेयर सदस्यहरुलाई सहकारीले राम्रो सेवा दिन सक्नु पर्ने बताए । अझ वैक तथा वित्तिय संस्था नभएको स्थानमा सहकारीले नै वैंक काम गर्नु पर्ने बताए ।
२०६५ सालमा स्थापना भएको सहकारी संस्थामा ४८७ जना शेयरधनी रहेकाछन् । चालु आवमा गजुरी गाँउपालिकाबाट पाँच लाख, शान्ती नेपालको तीन लाख र श्रमदान ६० हजारको काम हुने संस्थाका अध्यक्ष राजेन्द्र कुमार बस्नेतले बताए । भवन शिलान्यास कार्यक्रममा गजुरी गाँउपालिका वडा नं. ७ का वडा अध्यक्ष केशव अधिकारी, वडा नं. ८ का वडा अध्यक्ष राजकुमार ढुंगाना , प्रमुख प्रशासकीय अधिकृति गोपाल वगाले, प्रशासकीय अधिकृत देवीलाल सापकोटा , शान्ती नेपाल धादिङका कार्यक्रम संयोजक विष्णु भट्ट, सञ्चालक समिति सदस्यहरु, निमार्ण समितिका पदाधिकारीहरु र शेयर सदस्यहरुको उल्लेखनिय उपस्थिती रहेको थियो ।भवन बनाउन स्थानीय अर्जुनकुमार अधिकारी,रामवहादुर अधिकारी र विन्दा अधिकारीले २ २ आनाका दरले ६ आना जग्गा संस्थालाई उपलव्ध गराएका हुन ।
भवन साढे दुई तल्लाको हुने र २ वटा हल, २ कोठामा अफिस, २ कोठा गोदाम, २ अतिथी गृह रहने छ । यस संस्थाले स्थापनाकाल देखि नै कृषिजन्य वीउविजन र मल विक्री गर्दै आएको छ । भवन निमार्ण सम्पन्न हुन करिव ५८ लाख लाग्ने अनुमान गरिएको भवन निमार्ण समितिका अध्यक्ष राम बहादुर अधिकारीले बताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ जेष्ठ २०७५, बिहीबार ०७:१७ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

आइपिएल मा आज सन्दिपको टिम दिल्ली क्यापिटलले र किङ्गस ११ पञ्जावको सामना गर्ने

दुवइ, ४–असोज, हिजो वेलुका बाट शुरुभएको विश्वकै सवैभन्दा चर्चित र ठुलो क्रिकेट लिग प्रतियोगीता इन्डियन प्रिमियर लिग टि २० मा आज दोश्रो दिन नेपाली उत्कृष्ट बलर सन्दिप लामिछाने को टिम दिल्ली क्यापिटल ले किङस.....

महादेववेशी बजारमा दुर्घटना, ३ बर्षिय वालिकाको मृत्यु

धादिङ, ४ असोज - धादिङ थाक्रे गाउँपालिका वार्ड नं. ६ महादेववेशी बजारमा आज दिउँसो २ बजे नौविसे देखी मलेखुतर्फ जाँदै.....

ट्याङ्कर त्रिशुली नदीमा खस्यो

धादिङ,४ असोज । धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ स्थित पृथ्वीराजमार्गबाट ट्याङ्कर त्रिशुली नदीमा खसेको छ ।   .....

धादिङ न्यूज डटकमको सम्पादकमा रामचन्द्र रुपाखेती

    धादिङ- धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कमको सञ्चालन अब डिन्यूज मिडिया प्रा.लि.ले.....

बागमती प्रदेशले धादिङ अस्पताललाई ७५ लाख दिने

हेटौंडा, २३ भदौ - कोरोना भाईरस संक्रमण तथा रोकथामका लागि बागमती प्रदेशले प्रदेशका बिभिन्न स्थानिय तह, अस्पताल र.....

Categories