गल्छी गाउँपालिकाको आगामी बर्षको निति तथा कार्यक्रम र वजेटका बिषयमा परामर्श

1025 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २ असार २०७५, शनिबार ०६:५५

सम्पादक: Dhading News

गल्छी-धादिङको गल्छी गाउँपालिकाले आगामी आथिर्क बर्ष २०७५/७६ को लागि निति तथा कार्यक्रम र वजेटका बिषयमा सरोकारवालहरुसंग परामर्श गरेको छ ।
असार १ गते शुक्रवार गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा भएको कार्यक्रममा गाल्छी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत पुष्यबिक्रम पौडेलले गाउँपालिकाले बजेट तथा कार्यक्रम तर्जुमा गर्दा ध्यान पु¥याउनु पर्ने महत्वपूर्ण बिषयहरुका वारेमा कार्यक्रममा जानकारी गराउनु भएको थियो ।
गल्छी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरी श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको परामर्श कार्यक्रममा रिम्स नेपालका कार्यक्रम अधिकृत झम्क खड्काले गाउँपालिकाले निति तथा कार्यक्रम तय गर्दा समेट्नु पर्ने आधारभूत बिषयहरुका वारेमा सहजीकरण गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा नेकपाका गल्छी संयोजक केदारनाथ खतिवडा, नेकपाका प्रतिनिधि रामशरण सेन्चुरी,नेपाली काँग्रेसका संयोजक गोपिप्रसाद रिमाल, राप्रपाका संयोजक प्रेमबहादुर अधिकारी लगायतले सम्बृद्ध गाउँपालिका निर्माणका लागि अबको निति तथा कार्यक्रम र वजेट तर्जुमा गर्नु पर्ने बिषयमा जोड दिएका थिए ।

गाउँपालिका भित्र कार्यरत विभिन्न सामाजिक संघ संस्था, बिद्यालयका शिक्षकहरु, सरकारी कार्यालयका प्रतिनिधिहरु,महिला तथा वालवालिकाका क्षेत्रमा कार्यरत संस्थाका प्रतिनिधि,दलित जनजाती,आदिवासीका साथै गाउँपालिकाका वडा अध्यक्षहरु, सदस्यहरुको सहभागिता रहेको कार्यक्रममा अबको बर्षमा गाउँपालिकाले नमूना कामहरु गरेर देखाउनु पर्नेमा सहभागीहरुले सुझाव दिएका थिए । बजेट, नीति तथा कार्यक्रममा  शिक्षा, स्वास्थ्य, खानेपानी, पशुपालन,सडक निर्माण ,विकास पूर्वाधार,  कृषिमा आधुनिकीकरण तथा व्यवसायीकरण, शिक्षामा गुणस्तरीता, स्वास्थ्यमा सुधार, पर्यटकीय गुरुयोजना निर्माण,सूचना प्रविधिको विकास,धार्मिक स्थल, सास्कृतिक तथा पुरातात्विक महत्वका स्थानहरुको सम्बर्धन र विकास,खानेपानी सुविधाको विस्तार र,सुदृढीकरण र सरसफाई कार्यक्रम लगायतका क्षेत्रमा सरोकारवालाहरुको सुझाव र परामर्श अनुसार निति तथा कार्यक्रम वनाई वजेट तर्जुमा गरिने गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रेष्ठले प्रतिवद्धता जनाउनु भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२ असार २०७५, शनिबार ०६:५५ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सल्यानटारमा खानेपानीको हाहाकार समाधान हुने तरखरमा

धादिङ : हिउँद होस या वर्षा धादिङको सल्यानटारमा बाह्रैमास खानेपानीको हाहाकार हुने गर्दछ। देशभरिका ठूला टारमध्येमा पर्ने सल्यानटार त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका १ र २ मा विभाजन गरिएको छ। पहिला सिंगो टारलाई.....

धादिङबेसीको अधिकांश सिसि क्यामेरा मर्मत गरी सञ्चालनमा

धादिङ- लामो समयदेखि विग्रिएर काम गर्न छाडेको सदरमुकाम धादिङबेसीको अधिकांश सिसि क्यामेरा मर्मत गरी सञ्चालनमा.....

‘ BE THE CHANGE MAKER ‘ एक फरक अभियान : प्रदिप रुपाखेती

गैर आवासीय नेपालीहरुको संगठन एन.आर एन.ए. न्यूजिल्याण्ड का सचिव एवं धादिङ महादेबबेसीका प्रदिप रुपाखेती यतिबेला.....

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

Categories