जमुनाको तिरमा भेटिए खुमन र सिलु

652 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ श्रावण २०७५, आईतवार १०:०३

सम्पादक: Dhading News

 बुटवल- संचारकर्मी निरु गौतमको लय शब्द संकलनमा पुरानो तीज भाका समेटिएको मौलिक तीजगीत जमुनाको तीर सार्बजनिक भएको छ । बुलबुल मिडियाको प्रस्तुतिमा खुमन अधिकारि र शिलु भट्टराईको आवाजमा सजिएको तीज गीत जमुनाको तीर लाइ बिष्णु भट्टराईले निर्देशन गरेका छन् ।
बिक्रम राना मगरको नृत्य निर्देशनमा तयार भएको सो तीज गीतमा सुमन सपना राना कुलचन्द्र पुरी बिष्णु र मिरा लगायतका कलाकारको अभिनय रहेको छ । सार्बजनिक कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि गायिका देविका बन्दनाले ल्यापटपको बटन क्लिक गरि उद्घाटन गर्नुभएको सो गीतको निर्माण नियन्त्रकको रुपमा बुलबुल मिडियाका कृष्ण बाबु रहेका छन् ।
बिनोद बाजुरालीको एरेंजमा तयारि गीतको अभिनयमा जम्न कलाकारहरुको शृंगार सगुन शर्माले गरेकी हुन् । आफुलाई संचार क्षेत्रमा पोख्त बनाइसकेकी पत्रकार निरु गौतमले सांगीतिक क्षेत्रमा पनि यसै गीतबाटै हात हालेकी छिन। आफुलाई संगीत र संचार एक सिक्काको दुइपाटो जस्तो लाग्ने भनाइ राख्दै उनले आगामी दिनमा संगीत क्षेत्रमा पनि उल्लेख्य रुपले लाग्ने बताइन ।
सार्बजनिक कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि गायिका देविका बन्दना , लोकदोहोरी गीत प्रतिष्ठान लुम्बिनीका अध्यक्ष डिल्लीनारायण पाण्डे, उपाध्यक्ष दिपक कार्की , पत्रकार महासंघ रुपन्देहीका पुर्व अध्यक्ष दिपक ज्ञवाली , निर्देशक बिष्णु भट्टराई , लगायतले बोल्दै तीजको गीतमा मौलिकता हराइरहेको बेलामा पछिल्लो समय मोफसलको राजधानी बुटवलबाट निर्माण भएको स्तरिय गीत जमुनाको तिर ले सस्कृतिको जगेर्ना गरेको बताएका थिए ।
 सो अवसरमा बोल्दै बक्ताहरुले तीजगीतले महिलाको बेदना पोख्ने एउटा माध्यमका रुपमा परापुर्ब कालदेखि चलिआएको चलनलाइ अहिले बिकृति र विसंगतिमा ढाली रहेको सन्दर्भमा यसको सम्बर्दन गर्न संचारकर्मी निरु गौतमसंगै जमुनाको तिर युनिटले राम्रो कार्य गरेको बताएका छन् । बुटवलमा शुक्रबार सार्बजनिक तीज गीत जमुनाको तीर कार्यक्रमको संचालन अर्की संचारकर्मी माया केसीले गरेकी थिइन् ।
भिडियो मेकिङ्ग , अभिनय , गीत र संगीत अनि गायकीको हिसाबले उत्कृस्ट रहेको छ भने यसमा रहेका शब्द ले मौलिकताको इट्टा थप गरेको छ। हेरौ यो भिडियो ।
भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ श्रावण २०७५, आईतवार १०:०३ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सानाकिसान सहकारी संस्था लि. गोगनपानीमा तालाबन्दि, सञ्चालक समितिद्धारा प्रेस विज्ञप्ति मार्फत छलफल गर्न आह्वान

थाक्रे, ७ असोज सानाकिसा सहकारी संस्था लि. गोगनपानीमा सहकारीका केही शेयर सदस्यहरुले संस्थामा विगत लामो समयदेखी कार्यरत कर्मचारीहरुले किर्तेरुपमा किसानहरुको नामबाट रिण प्रभाहगरी आफुखुसी रु.६७ लाख ५० हजार.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

युवाहरुको सवालका सन्दर्भमा युवा अन्तर संवाद कार्यक्रम सम्पन्न

५ असोज, महादेववेशी, ४१ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसरमा थाक्रे गाउँपालिका, महादेववेशीमा सामाजिक क्षेत्र, राष्ट्रिय.....

मापदण्ड विपरित चलेका पाँच क्रसर उद्योग बन्द

नुवाकोट- नुवाकोट जिल्लामा  मापदण्ड विपरित सञ्चालन भइरहेका क्रसर उद्योगहरु जिल्ला प्रशासन कार्यालयले बन्द.....

Categories