गल्छी गाउँपालिकाको परिचय नीति योजना र बजेट समेटिएको पुस्तिका सार्वजनिक

1176 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १६ श्रावण २०७५, बुधबार १५:१८

सम्पादक: Dhading News

गल्छी-गल्छी गाउँपालिकाको परिचय तथा आर्थिक वर्ष २०७५÷ ०७६ को नीति योजना र बजेट समेटिएको पुस्तिका मंगलबार सार्वजनिक गरिएको छ ।
गाउँपालिकाद्धारा पारित आर्थिक वर्ष २०७५÷ ०७६ को नीति योजना र बजेट सार्बजनिकिकरण कार्यक्रमको अवसर पारेर मंगलबार गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ छाङगेश्वर मन्दिरको सभाहलमा सामूहिक रुपमा पुस्तक विमोचन गरिएको हो । गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष राधा तिमिल्सिना,प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत पुण्यबिक्रम पौडेलका साथै गल्छी गाउँपालिकाका ८ वटै वडाका वडाअध्यक्षहरु, कार्यक्रममा सहभागी विभिन्न राजनैतिक दलका प्रतिनिधिहरुले सामूहिक रुपमा पुस्ततको विमोचन गरेका हुन ।

गाउँपालिकाका अध्यक्ष श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको उक्त कार्यक्रमलाई नेकपाका नेता केदारनाथ खतिवडा,रामकृष्ण रिमाल,राप्रपाका अध्यक्ष प्रेमवहादुर अधिकारी लगायतले सम्वोधन गरेका थिए । कार्यक्रममा गाउँपालिका भित्र रहेका सरकारी तथा गैर सरकारी कार्यालयका प्रतिनिधि, निजी तथा सामुदायिक बिद्यालयका प्रधानाध्यापक र शिक्षकहरु, सहकारी संस्थाका प्रतिनिधि,नागरिक समाज तथा संचारकर्मीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।पुस्तकमा गाउँपालिकाको परिचय, धार्मिक, सांस्कृतिक,ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय महत्वका क्षेत्रहरुका साथै गल्छीको ऐतिहासिक महत्व,गाउँपालिकाको निती कार्यक्रम र वजेट, गाउँपालिकाद्धारा पारित,आर्थिक विधेयक कर्मचारी तथा जनप्रतिनिधिहरुको सम्पर्क नम्बर, जिल्ला भित्रका महत्वपूर्ण टेलिफोन नम्बरहरु समेटिएका छन । पुस्तकको मुद्रण नेत्रावती छापाखाना गल्छीले गरेको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१६ श्रावण २०७५, बुधबार १५:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories