धादिङका कृशल कडेल नेपाल आइडलको उत्कृष्ट २० मा (भिडियो सहित )

1844 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २३ भाद्र २०७५, शनिबार ०९:४१

सम्पादक: Dhading News

Dhading news  :धादिङबेशी स्थित सांघुटारका कृशल कडेलले नेपाल आइडलको उत्कृष्ट २० मा आफ्नो स्थान सुरक्षित गरेका छन् । उनी उत्कृष्ट २० भित्र पर्ने कान्छा प्रतिस्पर्धी समेत हुन् । धादिङ जिल्लाबाट प्रतिनिधित्व गर्दै यो स्थानसम्म पुग्ने उनी एक्लो प्रतियोगि हुन् । यस अघि नेपाल आइडल सिजन १ का विजेता बुद्ध लामाको पुख्यौली घर धादिङ भए पनि उनले आफुलाई पोखराको बताउदै आएका थिए ।

नेपाल आईडलको अन्तिम २० मा पर्नेहरुमा पोखराकी वर्ष १८ कि सुमन परियार, काठमाण्डौका वर्ष २६ का राजेन्द्र आले, काठमाण्डौकी वर्ष २२ की रमिता शर्मा, धरानकी वर्ष १७ की हिना मल्ल बराइली, पोखराका वर्ष २५ का बिक्रम बराल, झापाकी वर्ष २२ की अस्मिता अधिकारी, मकवानपुरका वर्ष २१ का दीपराज खत्री, हेटौडाकी वर्ष २१ की स्वस्तिका ढकाल, मोरङकी वर्ष १९ की सृजना कार्की, चितवनका वर्ष २६ का मीनराज पौडेल, पोखराकी वर्ष २० की निलिमा थापा मगर, दाङका वर्ष २२ का सम्राट न्यौपाने, धनगडकिा वर्ष २० का रवी ओड, मोरङका वर्ष २० का मिलन परियार, बुटवलका, वर्ष २४ का अमित बराल, दोलखाका वर्ष २२ का पवन गिरी, झापाका वर्ष २३ का विश्वास उप्रेती, सुर्खेतका वर्ष २७ का सुविन सिंह र झापाका वर्ष १९ का सुमित पाठक छनौट भएका छन् ।

कृशलले हालै लैबरी सिङगिङ स्टारमा दोश्रो स्थान हासिल गर्न सफल भएका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२३ भाद्र २०७५, शनिबार ०९:४१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories