बट्टार बजारमा कला मोटर्स प्रालि सञ्चालनमा

370 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ आश्विन २०७५, सोमबार १०:५२

सम्पादक: Dhading News

नुवाकोट जिल्लाको  बट्टार बजारमा महिन्द्रा कम्पनी अन्तर्गतको अग्नि इनकर्पोरेट प्रालिको शाखाका रूपमा गाडी र त्यसका सामग्री बिक्री एवं मर्मत गर्न कला मोटर्स प्रालि सञ्चालनमा आएको छ ।

विदुर नगरपालिका–४ संगमचोकमा सञ्चालनमा आएको महिन्द्रा कम्पनीको सवारीसाधन बिक्री केन्द्रमा महिन्द्र कम्पनीको उत्पादन रहेका गाडी र त्यसका सामग्री बिक्री एवं मर्मत सेवा सञ्चालनमा ल्याएको कला मोटर्स प्रालिका प्रबन्ध निर्देशक राजन श्रेष्ठले जानकारी दिए । उनको अनुसार हाल ४ करोड रुपैयाँ लगानीमा सञ्चालनमा ल्याएको ‘सो रुम’मा २५ जनाले प्रत्यक्ष रोजगारी पाएका छन् ।

महिन्द्राले ग्राहकहरुलाई उक्त बिक्री कक्षबाट बिक्री, मर्मत तथा स्पेयर पार्टस्हरु उपलब्ध गराउने जनाएको छ । यससँगै कम्पनीले नुवाकोट र आसपासका क्षेत्रमा ग्राहक र कम्पनीबीचको विश्वास बलियो बनाउने, आफ्नो बजार हिस्सा बढाउने लगायतको रणनिति लिएको जनाएको छ ।अग्नि समूह नेपालका लागि महिन्द्राका सवारी साधन तथा वाहनहरु, ट्रयाक्टरहरू, दुइपांग्रे सवारी साधनहरू, विद्युतीय कारहरू र जेनेरटरहरूको अधिकृत वितरक हो । यो कम्पनी अग्नि कन्स्ट्यान्ट ब्याट्री र केभिन इन्भर्टरको वितरक पनि हो ।
कला मोटर्स प्रालिले महिन्द्रा कम्पनीको उत्पादनहरू ट्याक्टर, स्कार्पियो, बोलेरोलगायतका गाडी फाइनान्स सहितको सुविधामा विक्री सुरु गरेको छ । उक्त कम्पनीमा उद्योग वाणिज्य महासंघका केन्द्रीय सदस्य तथा नुवाकोट उद्योग वाणिज्य संघ निवर्तमान अध्यक्ष श्रेष्ठसहित नुवाकोटको व्यवसायी रिना श्रेष्ठ र धादिङका व्यवसायीहरू रमेशभाइ अधिकारी र चन्द्रकान्त अधिकारीको लगानी छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ आश्विन २०७५, सोमबार १०:५२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङबेसीमा सिद्धार्थ बैंकको शाखा सञ्चालनमा

धादिङबेसी- धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीमा बैक तथा वित्तिय संस्थाको शाखा स्थापना हुनेक्रम बढ्दै गएको छ । एक दर्जन भन्दा बढी बैकको शाखा स्थापना भई संचालनमा रहिरहेको धादिङबेसीमा सिद्घार्थ बैंकले पनि.....

हुवासिन सिमेन्टको जग्गा भाडा सम्झौता प्रक्रिया मन्त्रिपरिषदमा

धादिङ, ३२ साउन। धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको ताल्तीमा निर्माण हुन लागेको हुवासीन सिमेण्ट उद्योगका लागि.....

हावाले उडाएको पुल मध्य बर्षामा ढलान गरिंदै

धादिङ- निर्माण कार्य शुरु भएको पाँच वर्ष विति सक्दापनि सम्पन्न हुन नसकेको नुवाकोटको केउरिनी बाट धादिङको.....

नेकपा स्वास्थ्य विभाग प्रमुखमा राजेन्द्र पाण्डे

धादिङ - नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभागको नेतृत्व प्रदेश नम्बर ३ का सांसद तथा.....

लालपुर्जा किर्ते गरी बुढीगण्डकीबाट ६३ लाख ठगी

धादिङ । १२ सय मेगावाट बिजुली उत्पादन गर्ने प्रस्तावित बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनासँग ठगी गरेर रकम असुलेको.....

Categories