नागढुङ्गा नौविसे सडक खण्डमा जाम, एम्वुलेन्स रोकिंदा विरामीको मृत्यु

646 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ आश्विन २०७५, बुधबार २०:४४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ , १७ असोज – राष्ट्रिय राजमार्गमा कुनै अवरोध विना सवारी साधन चल्न पाउनु पर्ने अन्र्तराष्ट्रिय मान्यता भएपनि नेपालका मुख्य सडकहरु केही समय यता धराप थापे जस्ता भएका छन । जताततै भत्किएको कारण सडकमा सवारी गुड्न त सर्वसाधरण हिंड्न पनि नसक्ने अवस्था आएको छ । बिशेष गरी राजधानी प्रवेश गर्ने देशकै मुख्य सडक नौविसे नागढुंगा कलंकी सम्मको यात्रा पुरा गर्नु ठुलै लडाई जिते जस्तै हुन थालेको छ ।
विग्रदो सडकको समयमै स्तरउन्नती र पुर्ननिर्माण हुन नसक्दा अस्पताल हिडेका विरामी समयमै अस्पताल पुग्न नसकेर बि वाटोमा ज्यान जानु भनेको त्यो भन्दा पिडा के हुन सक्ला ?
चितवनको भरतपुरबाट उपचारका लागी काठमाण्डौ लैजाँदै गरेको एम्बुलेन्स जाममा फस्दा विरामीको बाटोमै मृत्यु भएको दुःखद खबर आएको छ ।
नौविसे नागढुङ्गा खण्ड पार गर्न घण्टौ लागेपछी विरामीको बुधवार बिहान करिव १० बजे तिर धुनिवेशी नगरपालिकामा पर्ने त्रिभुवन राजपथको टायल घर भन्ने ठाँउमा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।
चितवनको सौराहा निवासी ५५ वर्षिया रजनी चौधरीलाई भरतपुरबाट उपचारका लागी काठमाण्डौ रिफर गरिएको थियो । गए रातीदेखीको नागढुङ्गा नौविसे सडक खण्डको सवारी जमाका कारण समयमा नै अस्पताल पु¥र्याउन नसक्दा उनको ज्यान गएको हो ।
चौधरीलाई लिएर आएको एम्वुलेन्स मुस्किलले पृथ्वीराजमार्ग पार गरेको भएपनि त्रिभुवन राजपथको टायलघरमा चार घण्टासम्म जाममा बस्नु परे पछी विरामीलाई थप समस्या भई बाटोमा नै मृत्यु इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोला धादिङले जनाएको छ ।
रातको समयमा सडक मर्मत गर्दाको सवारी जामको असर दिनभरी परेको हो ।दुबैतर्फ सवारी आवगमन ठप्प हुदा नागढुङ्गादेखीको सवारी जाम बुधवार पनि पृथ्वी राजमार्गको थाक्रे गाउँपालिकाका सात किलो भन्ने ठाउँसम्म पुगेको थियो ।
खानीखोला देखि माथि तिरको करिव नौ किलो मिटर दुरीको उकालो पार गर्नका लागी अहिले सवारीका साधनहरुलाई कम्तीमा नौ घण्टा लाग्ने गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ आश्विन २०७५, बुधबार २०:४४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सानाकिसान सहकारी गोगनपानीमा शेयर सदस्यले लगाए ताला

थाक्रे, ७ असोज संस्थामा अनियमितता बढेको भन्दै निष्पक्ष छानविनको माग गरि साना किसान कृषि सहकारी संस्था गोगनपानीका शेयर सदस्यहरुले कार्यालयमा तालावन्दी गरेका छन् ।  सहकारीका केही शेयर सदस्यहरुले संस्थामा.....

सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

  महादेववेंशी, ६ असोज सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक.....

धादिङका तीन सहित नेपाल प्रहरीका ४८८ इन्स्पेक्टरको सरुवा

काठमाण्डौं । नेपाल प्रहरीका ४ सय ८८ जना प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर)को सरुवा भएको छ । प्रहरी प्रधान कार्यालयले.....

युवाहरुको सवालका सन्दर्भमा युवा अन्तर संवाद कार्यक्रम सम्पन्न

५ असोज, महादेववेशी, ४१ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसरमा थाक्रे गाउँपालिका, महादेववेशीमा सामाजिक क्षेत्र, राष्ट्रिय.....

मापदण्ड विपरित चलेका पाँच क्रसर उद्योग बन्द

नुवाकोट- नुवाकोट जिल्लामा  मापदण्ड विपरित सञ्चालन भइरहेका क्रसर उद्योगहरु जिल्ला प्रशासन कार्यालयले बन्द.....

Categories