लागुऔषध गाँजा सहित वेनिघाटरोराङ बाट ४ जना पक्राउ

692 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० आश्विन २०७५, शनिबार ०७:०४

सम्पादक: Dhading News

वेनिघाटरोराङ – लागु औषध गाँजा नियन्त्रणका लागि अभियान संचालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले शुक्रवार लागु औषध जाँजा सहित चार जनालाई पक्राउ गरेको छ ।
पक्राउ पर्नेहरुमा जिल्लाको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ४ रुदिङका वेदवहादुर सार्र्की र ठाकुरराम प्रजा रहेका छन । यसै गरी लागु औषध गाँजाको ओसार पसार तथा बिक्री वितरणको कारोबारमा संलग्न रहेको आशंकामा चितवन जिल्ला माडी घर भई हाल कास्की जिल्लाको पोखरा बस्ने वर्ष १८ की सेजिना नेपाली र पोखराकै १८ बर्षिया सुस्मिता भुजेल समेतलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।
वेदवहादुर सार्र्की र ठाकुरराम प्रजाको घरमा लागुऔषध गाँजा बेचविखनका लागि लुकाई राखेको गोप्य सुचनाको आधारमा सो घर खानतलासी लिंदा सार्कीको घरबाट ४ किलो ५०० ग्राम र प्रजाको घरबाट ९ किलो ग्राम गाँजा बरामद गरी उनिहरु दुवै जनालाई पक्राउ गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीले जानकारी दिएको छ । पक्राउ परेका चारै जनालाई थप अनुसन्धानको लागि शुक्रवारनै जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङमा ल्याएर हिरासतमा राखेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० आश्विन २०७५, शनिबार ०७:०४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories