शाखा अधिकृतमा धादिङको प्रतिनिधित्व बढ्दो क्रममा

1725 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ कार्तिक २०७५, बिहीबार १८:३२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- केही बर्ष यता धादिङ जिल्लाबाट लोक सेवा आयोगमा शाखा अधिकृत पदमा उत्तिर्ण हुनेहरुको संख्या बढ्दै गएको छ । २०७२ र २०७३ सालमा क्रमश: ३ जना र ५ जना अप्राविधिक तर्फ राजपत्रांकित तृतिय श्रेणी शाखा अधिकृत पदमा सिफारिस भएकोमा यस वर्ष धादिङका ६ जना उम्मेदवार सफल भएका छन् ।

यस वर्ष धादिङबाट सिफारिस हुने शाखा अधिकृतहरुमा सुप्रिया सिलवाल बेनिघाट रोराङ -६ कानून समूह, सुनिल कणेल धुनिवेशी-३ न्याय समूह, संग्राम खतिवडा गुम्दी-६ न्याय समूह, यूनिक लोहनी ज्वालामुखी-६ न्याय समूह, कपिल सिलवाल नलाङ-९ सामान्य प्रशासन समूह र कुसुम श्रीमल ढोला-७ राजस्व समूह रहेका छन् ।

गत वर्ष सिफारिस भएका शाखा अधिकृतहरुमा बुढाथुमका सुवास खत्री राजस्व समूह, सांकोषका किशोर सापकोटा व्यवस्थापिका संसद सेवा, कल्लेरीका इन्द्रबहादुर खतिवडा सामान्य प्रशासन समूह, ढोलाका भूमिराज श्रेष्ठ लेखा समूह र बेनिघाटका रिता विशुराल न्याय समूहमा सिफारिस हुनुभएको थियो भने २०७२ सालको सिफारिसमा सांकोषका नारायण राउत राजस्व समूह, नीलकण्ठका विपिन बस्नेत लेखा समूह र ज्यामरुङका डिलमान शाक्य सामान्य प्रशासन समूहमा गरी तीन जना शाखा अधिकृतमा सिफारिस हुनुभएको थियो ।

यसरी हरेक वर्ष यस जिल्लाबाट लोकसेवा परीक्षामा सफलता हासिल गर्ने युवाहरुको संख्या बढ्दै गएको देखिन्छ । लोकसेवा प्रति आकर्षित युवाहरुले यसलाई सकारात्मक उर्जाको रुपमा लिई निरन्तर प्रयास जारी राखेमा आगामी वर्षहरुमा अझै प्रतिनिधित्व बढ्ने देखिन्छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ कार्तिक २०७५, बिहीबार १८:३२ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories