राजमार्ग सामुदायिक संचार केन्द्रमा नयाँ नेत्तृत्व

444 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ११ कार्तिक २०७५, आईतवार ११:१४

सम्पादक: Dhading News

 

 

धुनिवेशी- धादिङको धार्केबाट प्रशारण भईरहेको रेडियो राजमार्ग ९२.१ मेगाहर्जको संचालक संस्था राजमार्ग सामुदायिक संचार केन्द्रको कार्य समितिमा नयाँ नेत्तृत्व चयन भएको छ । कात्तिक १० गते शनिवार धार्केमा सम्पन्न भएको साधारणसभा वाट अर्जुनवहादुर सुवेदी(केशव)को अध्यक्षतामा नयाँ कार्य समितिको चयन भएको हो ।
कार्य समितिको उपाध्यक्षमा उद्दब चेपाङ , सचिवमा सुमनप्रसाद सुवेदी, सहसचिवमा सरीता श्रेष्ठ , कोषाध्यक्षमा होमबहादुर सुवेदी, सदस्यहरुमा राजु परियार , आशिष ठकुरी , महेश्वर सुबेदी र लक्ष्मी भुजेल सर्वसम्मत चयन हुनुभएको छ । राजमार्ग सामुदायिक सञ्चार केन्द्रले गएको आठ बर्ष देखि धार्केबाट रेडियो राजमार्ग संचालन गर्दै आईरहेको छ । नवगठित कार्य समितिको पहिलो वैठक वाट निवर्तमान कार्य समिति सदस्य भुवन पौडेललाई संस्थाको प्राबिधिक सल्लाहकारमा चयन गरिएको रेडियोका संस्थापक अध्यक्ष नारायणचन्द्र सुवेदीले जानकारी दिनु भयो ।
राजमार्ग सामुदायिक सञ्चार केन्द्रले २०६८ साल असोज ११ गते घटस्थापनाको दिन देखि रेडियो राजमार्ग ९२.१ मेगाहर्ज प्रसारण थालेको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

११ कार्तिक २०७५, आईतवार ११:१४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories