तेश्रो राष्ट्रिय उद्योग दिवस धादिङमा पनि मनाइयो

550 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ९ मंसिर २०७५, आईतवार २०:३०

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- “आम्दानी मूलक रोजगारीको आधार,सवल र सक्षम औद्योगिक पूर्वाधार” भन्ने नाराका साथ तेश्रो राष्ट्रिय उद्घोग दिवस धादिङमा पनि मनाइएको छ ।
घरेलु तथा साना उद्घोग विकास समिति धादिङ ,धादिङ उद्योग वाणिज्य संघ र घरेलु तथा साना उद्घोग महासंघ धादिङको संयुक्त आयोजनामा आईतबार विहान पुछारवजार पुलचोकबाट निकालिएको प्रभातफेरी वजारको मुख्य क्षेत्र हुंदै सिरानवजार स्थित धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको सभा हलमा पुगेर सभामा परिणत भएको थियो । जिल्ला समन्वय समिति धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपालको अध्यक्षतामा भएको छलफल कार्यक्रम सहायक प्रमु्ख जिल्ला अधिकारी धोलकराज ढकालको प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा साना, लघु तथा ठुला लगानीका उद्योग व्यवसायका बिषयगत संगठनका प्रमुख एवम प्रतिनिधि उद्यमी व्यवसायी, जिल्ला स्थित विभिन्न सरकारी कार्यालयका प्रमुख एवम प्रतिनिधि, संचारकर्मीहरुको उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा उद्योग दिवसको औचित्य र जिल्लाको उद्योग व्यवसायका बिषयमा घरेलु तथा साना उद्योग महासंघका अध्यक्ष विश्वराम दुवाडी, घरेलु तथा साना उद्योग विकास समितिका प्रमुख केदार खड्का,सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी धोेलकराज ढकाल, जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख जगन्नाथ नेपालले आ–आफ्नो मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।

कार्यक्रममा घरेलु तथा साना उद्योग विकास समितिका प्रमुख केदार खड्काले धादिङ जिल्लामा ५१ वटा ठूला, पाँच हजार आठ सय ८५ वटा लघु उद्योग र तीन हजार ८१८ वटा व्यापारी फर्म संचालनमा रहेको तथ्यांक प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

९ मंसिर २०७५, आईतवार २०:३० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङका आठ सामुदायिक बिद्यालयमा आईटि ल्याव स्थापना हुंदै

धादिङ,३ कात्तिक- सरकारले साढे ३ अर्ब रुपैयाँ खर्च गरेर धादिङका ८ सहित देशभरका १ हजार विद्यालयमा सामुदायिक सूचना प्रविधि प्रयोगशाला (आईटी ल्याब) स्थापना गर्ने भएको छ । नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणको ग्रामीण.....

धादिङबेसीको खानेपानी परीक्षण गरेर मात्रै पिउनुहोस

धदिङ,२ कात्तिक - सदरमुकाम धादिङबेसीका बासीन्दाले प्रयोग गर्दै आएको खानेपानीमा झाडा पखाला र हैजामा भेटिने किटाणु.....

स्थानीयतहका जनप्रतिनिधिले लिँदै आएको तलब सुविधा कानून विपरित

काठमाडौं । जनताको मत बाट निर्वाचित भएका स्थानीय तहका जनप्रतिनिधिहरु जनताको आधारभूत सेवाका लागि चाहिने निति.....

नौबिसे-कलंकी सडक एकतर्फी गराएर मर्मत शुरु

धादिङ । सर्वाधिक सवारी चाप रहने गरेको देशका करिव ७० जिल्लाबाट काठमाडौं उपत्यका भित्रिने मुख्य सडक मार्गको.....

आहालेमा निर्माण भएको सामुदायिक भबन हस्तान्तरण

त्रिपुरासुन्दरी -धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ३ आहालेमा निर्माण सम्पन्न भएको सामुदायिक भबन.....

Categories