नेकपाको प्रदेश कमिटि गठन-धादिङ जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष र सचिव पदका दावेदारनै प्रदेश कमिटीमा

1674 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १७ मंसिर २०७५, सोमबार १८:०६

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ- नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)ले ७ वटै प्रदेशका सदस्यहरुको नाम सार्वजनिक गरेको छ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को गत १२ गते बसेको सचिवालय बैठकले तय गरेका सातै प्रदेश कमिटीका सदस्यको नामावली सार्वजनिक गरेको हो ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (ने क पा)ले सोमबार सार्वजनिक गरेको प्रदेश कमिटीको सूचीमा धादिङबाट १२  जना नेता परेका छन । नेकपा महासचिव विष्णु पाैडेलले सार्वजनिक गरेको सूची अनुसार पूर्व एमालेबाट ७ जना र पूर्व माअोवादीबाट ५ जना नेता प्रदेश कमिटीमा मनोनयन भएका छन । जसमा नेकपा एमालेका संस्थापक देखि  प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाका  सांसददेखि स्थानीय तहको निर्वाचनमा उपप्रमुखमा विजयी भएका र पराजित भएका नेताहरूसमेत रहेका छन ।

नेकपाले यसअघि नै प्रदेश कमिटीका अध्यक्ष, सचिव, इञ्चार्ज र सहइञ्चार्ज भने तोकिसकेको छ ।पार्टी महासचिव विष्णु पाैडेलले हस्तारक्षरसहित सदस्यकाे नाम सार्वजनिक गर्नुभएकाे हो ।

२ सय १७ सदस्यिय ३ नम्बर प्रदेश कमिटिमा नेकपा एमालेबाट ११६ र तत्कालिन मओवादी केन्द्रबाट १०१ जना रहेका छन । ३ नम्बर प्रदेश कमिटिमा धादिङ जिल्लाबाट तत्कालिन नेकपा एमालेका भुमी त्रिपाठी,डाक्टर राम कुमार अधिकारी,रामप्रसाद अधिकारी, नेत्रराज पौडेल,जानुका सिंखडा, गुरुप्रसाद बुर्लाकोटी,  र तत्कालिन माओवादी केन्द्रका रामबहादुर भण्डारी,मनराज भण्डारी,शम्भु श्रेष्ठ,दिपा सिंखडा,धन बहादुर बुर्लाकोटी प्रदेश कमिटीमा मनोनित भएका छन् ।  धादिङ जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष र सचिव पदका दावेदार भनिएका नेताहरुको नामनै प्रदेश कमिटीमा परेपछि कार्यकर्ता वृतमा भने नेकपा धादिङको जिल्ला कमिटी कस्तो वन्ला भन्ने चर्चा परिचर्चा शुरु भएको छ । ७ वटै प्रदेश सदस्य मंसिर १२ गते नै छिनोफानो गरे पनि त्यसलाई सोमबार मात्र सार्वजनिक गरेको हो ।

यी हुन्  ७ वटै प्रदेशका सदस्यहरु  धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१७ मंसिर २०७५, सोमबार १८:०६ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

संरक्षक गुमाएपछि बिचल्ली परे खानीगाउँका ८ बालबालिका

केशव अधिकारी खानीगाउँ (धादिङ) । मलिन अनुहार र मैलो देखिने एकसरो पातलो विद्यालय पोशाकमा हुन्छन् संधैभरी उनीहरू । साथीभाइसँग पनि धेरै बोल्दैनन्, पढाईमा भने ध्यान दिने गर्दछन् । माघको ठण्डीले कक्षा कोठामा.....

अवैध लागुऔषध सहित थाँक्रेकी अमृता र अर्की एक महिला पक्राउ

काठमाडौं- प्रहरीले लागुऔषध कारोबार गर्ने दुई जना महिलालाई काठमाडौंको रविभवनबाट पक्राउ गरेको छ। सोमबार दिउँसो.....

पछिल्लो २४ घण्टामा ३ सय ३ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि

काठमाडौं,१३ माघ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरसका ३०३ जना नयाँ संक्रमित थप भएका छन् । पीसीआर विधिबाट ४.....

नेकपा फुटेपनि सुकुम्बासीलाई लालपुर्जा वितरण कार्य रोकिंदैन – अध्यक्ष ज्ञवाली

चितवन । भूमी समस्या समाधान आयोगका अध्यक्ष देवी ज्ञवालीले नेकपा फुटेपनि सुकुमबासीलाई लालपुर्जा वितरणको काम.....

शंकास्पद गतिविधिको आशंकामा गल्छीका सुमन चितवनमा पक्राउ

चितवन । धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नं १ घर भई चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ११ बस्ने सम्राट भनिने २४.....

Categories