बहिष्कार गरिएको होइन, बैठक बस्न ढिला हुने भएर बाहिरिएको प्रवक्ता श्रेष्ठको दावी

452 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ मंसिर २०७५, सोमबार ०७:२९

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी ( नेकपा)को सचिवालय बैठक बहिष्कार गरेर चर्चामा आएका सो पार्टीका चार नेता मध्ये पार्टी प्रवक्ता समेत रहेका नारायणकाजी श्रेष्ठले सचिवालय बैठक बहिष्कारको बचाउ गरेका छन ।

आईतबार धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा पत्रकारहरु संग कुरा गर्दै नेकपाका प्रवक्ता श्रेष्ठले पार्टी सचिवालय बैठकको बहिष्कार नभई निर्धारित समयमा बैठक शुरु नहुने संकेत देखिएकाले आंफुहरु बैठक स्थलबाट बाहिरिएको वताएका हुन । पार्टीका दुई अध्यक्ष र महासचिव अन्य काममा व्यस्त रहेको र बैठक बस्न ढिला हुने खबर आएपछि निर्धारित समय भन्दा १५ मिनेट पछि बैठक स्थलबाट आंफुहरु वाहिरिएको हो,बैठक बहिष्कार गरिएको होइन प्रवक्ता श्रेष्ठले वताएका छन् । ‘समृद्ध नेपाल, सुखी नेपाली’को कार्यभार पूरा गर्न पार्टीको बैठकहरु निर्धारित समयमा शुरु गर्ने, विशेष काम पर्दा १५ मिनेटसम्म कुर्ने र त्यसपछि पनि कुर्नुपर्ने भएमा पार्टी अध्यक्ष वा महासचिवले जानकारी दिनुपर्ने पूर्वसहमतिअनुसार बैठक शुरु गर्ने भनिएको समयभन्दा १५ मिनेट कुरीसक्दा पनि पार्टी अध्यक्ष र महासचिव दुवै जना नआएपछि आफूहरु बाहिरिएको प्रवक्ता श्रेष्ठले बताए । प्रवक्ता श्रेष्ठले पार्टी बैठक बहिस्कार गरेको नभइ निर्धारित समयमा बैठक नबसेपछि आफूहरु बाहिरिएको र यही विषयलाई बहिस्कार गरेको भन्दै प्रचार गरिएको भनि आफ्नो कार्यको बचाउ गरेका हुन ।

शनिवार ३ बजे प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बोलाइएको नेकपाको सचिवालय बैठक  बहिस्कार गर्नेमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल, झलनाथ खनाल, पार्टी प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठ र वामदेव गौतम रहेका छन्।

तोकिएको समयमा बैठक सुरु नभएकाले आफुहरु बाहिरिएको प्रवक्ता श्रेष्ठले जानकारी दिए । बैठकका लागि १५ मिनेट कुर्ने र समयमा सुरु नभए हिँड्ने गरेको उनले बताए। सबै नेताहरु समयमै आउनु पर्नेमा उनले जोड दिए।

धादिङको त्रिपुरासुन्दरी माइ मेलाको अवसरमा आज  हुन लागेको सांस्कृतिक कार्यक्रमको उद्घाटनका लागि मेला स्थल जानका लागि आईतबार सांझ धादिङबेसी आईपुगेका प्रवक्ता श्रेष्ठले पार्टीको एकीकरण प्रकृया अब छिट्टै टुंगोमा लाग्ने र अव वस्ने सचिवालय बैठकले जिल्ला तह देखि जनवर्गिय संगठनहरुको एकता र नेत्तृत्व चयनका बिषयमाटुंगो लगाएर पार्टीको गतिविधिलाई शशक्त पार्ने  वताए ।
पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा नेकपाका केन्द्रिय सदस्य पुष्पविक्रम मल्ल, खेमप्रसाद लोहनी, ३ नम्बर प्रदेश सदस्यहरु गुरुप्रसाद बुर्लाकोटी,डाक्टर रामकुमार अधिकारी,रामवहादुर भण्डारी, विजय बुर्लाकोटी, मनराज भण्डारीका साथै जिल्ला तहका नेता कार्यकर्ताहरुको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।  पत्रकार भेटघाट अघि नेकपाका नेता कार्यकर्ताहरुले प्रवक्ता श्रेष्ठलाई सदरमुकाम धादिङबेसीमा स्वागत गरेका थिए ।  पत्रकार भेटघाटमा पार्टी बैठकबारे गलत प्रचार भएको प्रतिक्रिया दिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ मंसिर २०७५, सोमबार ०७:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories