नुवाकोटको घ्याङफेदीमा मिनिट्रक दुर्घटना, १६ जनाको मृत्यु

581 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ मंसिर २०७५, शुक्रबार २०:००

सम्पादक: Dhading News

नुवाकोट, २८ मंसिर -नुवाकोट जिल्लाको उत्तरीभेगको विकटमा रहेको घ्याङफेदीमा शुक्रबार दिउँसो मिनिट्रक दुर्घटना हुँदा ट्रकमा सवार १६ जनाको मृत्यु भएको छ । ३० भन्दा बढी घाईते भएका छन् । दुप्चेश्वर गाउँपालिका वडा नं १ मा शिखरबेसीबाट घ्याङफेदीतर्फ जाँदै गरेको बा ३ ख ३९१३ नंबरको मिनिट्रक दुर्घटनामा परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटले जानकारी दिएको छ । नुवाकोटका प्रहरी नायब उपरिक्षक भिम भट्ठराइका अनुसार अहिलेसम्म घटनास्थलबाट १६ जनाको शव भेटिएको रअहिले उद्दार कार्य जारी रहेकाले घाइते र मृतकको संख्या बढ्न पनि सक्ने भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।
शिखरबेसीबाट दुप्चेश्वर गाउँपालिका वडा नम्बर १ को सिसिपु तर्फ जाँदै गरेको सो मिनिट्रक घ्याङफेदीको घ्याङडाँडा भीरबाट करिब ४०० मिटर तल खसेर सो दुर्घटना भएको जानकारी आएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नुवाकोटले जनाएको छ ।
नुवाकोटका प्रहरी नायव उपरिक्षक भिमलाल भट्टराईका अनुसार दुर्घटनास्थल पुग्न सदरमुकाम विदुरदेखि साढे ३ घण्टा समय लाग्दछ । प्रनाउ भट्टराई र नुवाकोट जिल्ला प्रशासन कार्यालयका प्रशासकीय अधिकृत नन्दलाल शर्माको नेत्तृत्वमा प्रहरी तथा उद्धारटोली घटनास्थल तर्फ गएको छ । स्थानीयवासीले उद्धार गरिरहेका छन भने खरानीटार प्रहरी चौकीबाट गएको प्रहरी टोली घटनास्थल पुगेको छ ।
गाउँमा भएको घेवामा सहभागि भएर फर्किएका ४० जना भन्दा बढी गाउँलेहरु चढेको सो मिनि ट्रक उकालोवाटोमा गएर अनियन्त्रित भई पल्टिंदा १६ जनाको घटना स्थलमानै मृत्यु भएको जानकारी आएको प्रहरीले जनाएको छ । स्थानीय लालबहादुर तामाङका अनुसार घटनास्थल सदरमुकाम विदुरबाट ४० किलोमिटर उत्तरतर्फ पर्दछ । तामाङका अनुसार दुर्घटनामा शिखरबेसीस्थित घ्यावामा गएर फर्किएकाहरु परेका हन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ मंसिर २०७५, शुक्रबार २०:०० मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

‘आसपाल्ड’ प्रविधिबाट सदरमुकाम भित्र कालोपत्रे शुरु

धादिङ : धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीको बजार क्षेत्रभित्रको सडकमा कालोपत्रे शुरु भएको छ। डिभिजन सडक कार्यालय भरतपुर चितवनको वार्षिक कार्यक्रमअन्‍तर्गत सदरमुकामभित्रको ७ किलोमिटर सडक रु ५ करोड को लागतमा.....

सिम्लेमा बस आगलागी

  [caption id="attachment_40725" align="alignright" width="440"] FILE PHOTO[/caption] धादिङ,२६ असोज - पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको थाक्रे गाउँपालिका १.....

थाक्रेमा दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज । धादिङ थाक्रे ९ किलोमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रिफर र बस आपसमा ठोकिँदा एक.....

राधेलाई १० दिन हिरासतमा राख्न प्रशासनको अनुमति

  धादिङ २३ असोज- राधे उपनामले चिनिने राधाकृष्ण भण्डारीलाई शान्ति सुरक्षा भंग गर्न खोजेको सम्बन्धी कसुरमा.....

जनप्रतिनिधिलाई धम्क्याएको आरोपमा ‘राधे’ पक्राउ

धादिङ, २३ असोज - जनप्रतिनिधिलाई धम्की दिएको आरोपमा  नेपाल तरुण दल धादिङका उपाध्यक्ष समेत रहेका राधाकृष्ण भण्डारी.....

Categories