घ्याङफेदी मिनिट्रक दुर्घटना, १८ जनाको मृत्यु, ३ को सनाखत

349 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ मंसिर २०७५, शुक्रबार २२:३१

सम्पादक: Dhading News

नुवाकोट, २८ मंसिर – नुवाकोट जिल्लाको उत्तरीभेगको विकटमा रहेको घ्याङफेदीमा   शुक्रबार साँझ मिनिट्रक दुर्घटना हुँदा मृत्यु हुनेको संख्या १८ पुगेको छ । दुर्घटनामा परी १७ जना घाइते भएका छन् ।
दुप्चेश्वर गाउँपालिका–७ शिखरवेसीको सिम्टाङबाट वडा नं. १ घ्याङफेदीको सिसिपु जाँदै गरेको बा ३ ख ३९१३ नम्बरको मिनिट्रक दुप्चेश्वर–१ घ्याङडाडामा दुर्घटना हुँदा १८ जनाको ज्यान गएको प्रहरी नायव उपरिक्षक भीमलाल भट्टराईले जानकारी दिनुभयो । कच्चि र भिरालो सडकमा व्याक गर्नेक्रममा मिनिट्रक भीरबाट खस्न पुगेको थियो । सडकदेखि करिव ५ सय मिटर तल तादीखोलामा मिनिट्रक खसेको प्रहरीले जनाएको छ । शिखरवेसीको सिम्टाङमा मृत्यु भएको आफन्तको घेवामा सहभागी भएकाहरुलाई लिएर जादै गरेको मिनिट्रक दुर्घटनामा परेको हो ।
मृतकहरुमध्ये ३ जनाको मात्र सनाखत भएको छ । मुत्यु हुनेमा शिखरवेसीका १६ वर्षिय रितेश पण्डित, घ्याङफेदीका ३६ वर्षिय रिबल तामाङ र ३७ वर्षिय आइत तामाङको नाम खुलेको दुप्चेश्वर गाउँपालिकाको अध्यक्ष योविन्द्रसिंह तामाङले जानकारी दिनुभयो ।
घाइतेहरुको उद्धार गरी अस्पतालतर्फ पठाइएको अध्यक्ष तामाङले जानकारी दिनुभयो । साढे चार बजे दुर्घटना भएपनि उद्धारमा कठिनाई भएकोले घाइतेहरुलाई अस्पताल पठाउन ढिलाई भएको छ । घटनास्थलबाट मिनिट्रकमा हालेर पठाइएको घाइतेहरुलाई बीच बाटोमा एम्बुलेन्समार्फत काठमाडौं पठाउँदै गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष तामाङले जानकारी दिनुभयो । घाइतेमध्ये अधिकांशको अवस्था गम्भीर रहेको छ ।
दुर्घटनास्थल अफ्ठ्यारो भीरमा भएको र हराइरुहेका हरुको खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ । मिनिट्रकका ४५ जना भन्दा बढी सवार रहेको बताइएको छ ।

(यो तस्वीरहरु दुप्चेश्वर गाउँपालिका अध्यक्ष योविन्द्रसिङ तामाङ र नेपाली काँग्रेसका नेता रमेशकुमार महत मार्फत प्राप्त भएको हो ।)धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ मंसिर २०७५, शुक्रबार २२:३१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने नागढुंगा–मुग्लिन सडक खण्डको अव विस्तार गरिने भएको छ । अहिले दुई लेनमा रहेको सडकलाई अब ६ लेनसम्म विस्तार.....

नागढुंगा सुरुङमार्गको प्रधानमन्त्रीबाट आज शिलान्यास हुने

काठमाडौं - बहुचर्चित नागढुंगा सुरुङमार्गको शिलान्यास हुने भएको छ । राजधानी प्रवेश गर्ने मुख्य सडक मार्ग नौविसे.....

अष्ट्रियाका नागरिक सोमदाङमा मृत भेटिए

केशव अधिकारी धादिङ,३ कात्तिक - धादिङको रुबिभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर १ सोमदाङमा एक विदेशि नागरिक मृत अवस्थामा.....

बुढीगण्डकी आयोजनाको बाँकी मुआव्जा छिट्टै आउने

काठमाडौं । बुढीगण्डकी जलविद्युत परियोजनाको जग्गाको मुआब्जा निर्धारणमा भएको ढिलाईलाई अन्त्य गर्न सरोकारवाला.....

नौविसे सडकबोर्डको ढाँटमा कुकर बम, सेनाद्धारा निष्क्रिय

धादिङ, ३ कात्तिक - धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको चालिसे स्थित सडक बोर्डको ढाँटमा आईतबार.....

Categories