धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको अध्यक्षमा रुद्रवहादुर खत्री (रामशरण) प्यानल सहित विजयी

615 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३० पुष २०७५, सोमबार १९:४९

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ- धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको अध्यक्षमा रुद्रवहादुर खत्री (रामशरण) विजयी भएका छन् । अध्यक्ष पदका प्रत्याशी बिष्णु थपलियालाई ४२ मतको अन्तरले पराजित गर्दै खत्री अध्यक्षमा  प्यानल सहित विजयी भएका हुन । खत्रीले ६ सय ५४ र थपलियाले ६ सय १२ मत ल्याएका छन् । संघको नवौं अधिबेशनले खत्रीको अध्यक्षतामा नयाँ नेत्तृत्व चयन गरेको हो । अध्यक्ष पदमा विजयी भएका खत्री धादिङ जिल्लाका पुराना व्यवसायी हुन । कार्य समिति चयनका लागि आईतबार भएको निर्वाचनको सोमबार सांझ सकिएको मतगणनाबाट कार्य समितिको सदस्यहरुमा महिला सदस्य तर्फ बिष्णु श्रेष्ठ,मनमाया गोतामे र गीता पाठक,वाणिज्य सदस्यमा राजेश अधिकारी र रामकुमार शाह,उद्योग सदस्यमा राजाराम सिलवाल,अजय त्रिपाठी र बिष्णुमणि श्रेष्ठ विजयी भएका छन् ।
यसै गरी सदस्यहरुमा खुल्ला तर्फबाट इश्वरप्रसाद कोईराला,सुदिप रसाईली, शंकर पण्डित,लोकनाथ डल्लाकोटी, विश्वराम दुवाडी,रामकुमार डल्लाकोटी, किरणचन्द्र रावल,नृपेश न्यौपाने विजयी भएका छन् भने बस्तुगतबाट गोविन्द भण्डारी र रमेशभाई अधिकारीका साथै एशोसियट सदस्यमा सुरेन्द्र श्रेष्ठ र पुष्पराज थपलिया विजयी भएका छन ।
अधिबेशनबाट तीन वटा क्षेत्रीय समितिको पनि निर्वाचन सम्पन्न भएको छ । निर्वाचनबाट उत्तरी क्षेत्रीय समितिको अध्यक्षमा बराबरी मत ल्याएपछि गोला प्रथाबाट पहिलो १८ महिनाका लागि दुर्गादत्त उप्रेती र पछिल्लो १८ महिनाका लागि सुशिल अधिकारी अध्यक्ष पदमा निर्वाचित भएका छन् भने उत्तरी क्षेत्रबाट जिल्ला प्रतिनिधिमा रविन्द्र बुर्लाकोटी र सदस्यहरुमा नविनकाजी श्रेष्ठ,हिरामान मानन्धर,शिवप्रसाद रिमाल,सन्जु श्रेष्ठ,रमेश कुमाल र यज्ञवहादुर अधिकारी विजयी भएका छन ।
त्यसै गरी मध्य क्षेत्रीय समितिको अध्यक्षमा राजकुमार श्रेष्ठ (डाँडाघरे) र क्षेत्रबाट जिल्ला प्रतिनिधिमा राजकुमार श्रेष्ठ ( माझघरे) विजयी भएका छन् भने सदस्यहरुमा बलराम खत्री,सुवाष वसेल,रेगन श्रेष्ठ, हवि महमद मिया, किरण पाठक, धननारायण श्रेष्ठ र गणेश थापा विजयी भएका छन् ।
अधिबेशनबाट दक्षिणी क्षेत्रीय समितिको अध्यक्षमा दिपककुमार कार्की र क्षेत्रबाट जिल्ला प्रतिनिधिमा ऋषिनाथ त्रिपाठी र सदस्यहरुमा जिवन विश्वकर्मा,हरिशरण सिलवाल,राजु पौडेल, कुमार बस्नेत, भरतकुमार बराकोटी,सुव्वा बहादुर मगर र रामबाबु रेग्मी विजयी भएका छन ।



धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३० पुष २०७५, सोमबार १९:४९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories