सांगीतिक कार्यक्रम लिएर सुगम पोखरेल, शिव परियार र सन्ध्या जोशी धादिङमा

561 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ माघ २०७५, बिहीबार १२:३६

सम्पादक: Dhading News

नेपाली गित संगितको जर्गेना र प्रचार प्रसार गर्ने उद्धेश्यले  देशव्यापी सांगीतिक कार्यक्रम सुरु भएको छ ।  खुकुरी रमको उत्पादक दी नेपाल डिस्टिलरिज प्रालिले देशका विभिन्न २० सहरमा सांगीतिक कार्यक्रम गर्न लागेको हो ।

पुस २५ देखि सुरु भएको सांगीतिक अभियान माघ ६ गते सम्पन्न हुनेछ । अभियानअन्तर्गत पश्चिम क्षेत्रमा सुगम पोखरेल, शिव परियार र सन्ध्या जोशीको प्रस्तुति रहने कम्पनीले जनाएको छ । उक्त अभियानमा माघ २ गते चितवनको मुग्लिनवजारमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । धादिङबेसीमा माघ ३ गते र नुवाकोटको सदरमुकाम विदुरमा माघ ४ गते कार्यक्रम हुने  छ । कार्यक्रममा सहभागीले भरपूर  सांगीतिक आनन्द लिन सक्ने आयोजकले जनाएका छन् ।

पश्चिमका ८ सहरमा प्रस्तुति
पोखरेल, परियार र जोशीको टोलीले २९ पुसमा दमौली र ३० पुसमा गोरखामा कार्यक्रम गर्नेछन् । त्यस्तै १ माघमा बेँसीसहर, २ माघमा मुग्लिङ, ३ माघमा धादिङ र ४ माघमा त्रिशूलीमा सांगीतिक प्रस्तुति दिने आयोजकले जनाएका छन् । कार्यक्रम खुकुरी रमको सांगीतिक अभियानको दोस्रो चरणअन्तर्गत रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

पूर्वका १२ सहरमा सन्दीप र इन्दिराको  सांगीतिक प्रस्तुति
त्यस्तै तेस्रो चरणअन्तर्गत पूर्वका विभिन्न सहरमा पनि सांगीतिक कार्यक्रम सुरु भएको छ । जसअन्तर्गत २५ पुसमा बिर्तामोडमा र २६ पुसमा दमकमा सन्दीप क्षत्री र इन्दिरा जोशीको समूहले प्रस्तुति दिएको छ । शुक्रबार इटहरीमा सांगीतिक कार्यक्रम हुने भएको छ ।

कम्पनीका अनुसार २८ पुसमा धनकुटा, २९ पुसमा धरान, ३० पुसमा इनरवामा कार्यक्रम आयोजना हुने भएको छ । खुकुरी रमको उत्पादक दी नेपाल डिस्टिलरिजका अनुसार १ माघमा लाहान, २ माघमा बर्दिवास, ३ माघमा सिन्धुलीमाडी, ४ माघमा निजगढमा कार्यक्रम हुनेछ । त्यस्तै, ५ माघमा चन्द्रनिगाहपुर र ६ माघमा वीरगन्जमा कार्यक्रम हुने कम्पनीको भनाइ छ । पूर्वका सबै कार्यक्रममा सन्दीप क्षत्री र इन्दिरा जोशी सहभागी हुने आयोजकको भनाइ छ ।

भिडियो हेर्न यहाँ जानुहोस

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ माघ २०७५, बिहीबार १२:३६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले कर्तव्य ज्यान मुद्दामा फरार भएका धादिङका २ जना अभियुक्तलाई १७ बर्ष पछि पक्राउ गरेको छ.....

धादिङमा १०४ जनामा स्क्रब टाइफसको संक्रमण

धादिङ-प्रदेश नम्बर ३ का १३ जिल्ला मध्ये धादिङ जिल्लामा स्क्रब टाइफसबाट संक्रमण हुनेको संख्या सबै भन्दा धेरै.....

भुमेस्थानका सोनाम आठ किलो चरेससहित पक्राउ

धादिङं । काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका २ नागढुङ्गाबाट प्रहरीले आठ किलो चरेससहित एक जनालाई पक्राउ गरेको.....

सातौं धादिङ महोत्सव, २४ वटा बिषयगत समिति गठन

धादिङ २४ कात्तिक - सातौं धादिङ महोत्सव मुल आयोजक समिति र विभिन्न बिषयगत समितिको गठन गरिएको छ । महोत्सव आयोजनाको.....

आज हरिवोधिनी एकादशी , भगवान विष्णुको आराधना गरी मनाईंदै

आज हरिबोधिनी एकादशी, भगवान विष्णुको आराधना गरी मनाईंदैछ । असार शुक्ल एकादशीका दिन जलमा सयन भएका विष्णु अर्थात.....

Categories