सांगीतिक कार्यक्रम लिएर सुगम पोखरेल, शिव परियार र सन्ध्या जोशी धादिङमा

905 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ माघ २०७५, बिहीबार १२:३६

सम्पादक: Dhading News

नेपाली गित संगितको जर्गेना र प्रचार प्रसार गर्ने उद्धेश्यले  देशव्यापी सांगीतिक कार्यक्रम सुरु भएको छ ।  खुकुरी रमको उत्पादक दी नेपाल डिस्टिलरिज प्रालिले देशका विभिन्न २० सहरमा सांगीतिक कार्यक्रम गर्न लागेको हो ।

पुस २५ देखि सुरु भएको सांगीतिक अभियान माघ ६ गते सम्पन्न हुनेछ । अभियानअन्तर्गत पश्चिम क्षेत्रमा सुगम पोखरेल, शिव परियार र सन्ध्या जोशीको प्रस्तुति रहने कम्पनीले जनाएको छ । उक्त अभियानमा माघ २ गते चितवनको मुग्लिनवजारमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । धादिङबेसीमा माघ ३ गते र नुवाकोटको सदरमुकाम विदुरमा माघ ४ गते कार्यक्रम हुने  छ । कार्यक्रममा सहभागीले भरपूर  सांगीतिक आनन्द लिन सक्ने आयोजकले जनाएका छन् ।

पश्चिमका ८ सहरमा प्रस्तुति
पोखरेल, परियार र जोशीको टोलीले २९ पुसमा दमौली र ३० पुसमा गोरखामा कार्यक्रम गर्नेछन् । त्यस्तै १ माघमा बेँसीसहर, २ माघमा मुग्लिङ, ३ माघमा धादिङ र ४ माघमा त्रिशूलीमा सांगीतिक प्रस्तुति दिने आयोजकले जनाएका छन् । कार्यक्रम खुकुरी रमको सांगीतिक अभियानको दोस्रो चरणअन्तर्गत रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

पूर्वका १२ सहरमा सन्दीप र इन्दिराको  सांगीतिक प्रस्तुति
त्यस्तै तेस्रो चरणअन्तर्गत पूर्वका विभिन्न सहरमा पनि सांगीतिक कार्यक्रम सुरु भएको छ । जसअन्तर्गत २५ पुसमा बिर्तामोडमा र २६ पुसमा दमकमा सन्दीप क्षत्री र इन्दिरा जोशीको समूहले प्रस्तुति दिएको छ । शुक्रबार इटहरीमा सांगीतिक कार्यक्रम हुने भएको छ ।

कम्पनीका अनुसार २८ पुसमा धनकुटा, २९ पुसमा धरान, ३० पुसमा इनरवामा कार्यक्रम आयोजना हुने भएको छ । खुकुरी रमको उत्पादक दी नेपाल डिस्टिलरिजका अनुसार १ माघमा लाहान, २ माघमा बर्दिवास, ३ माघमा सिन्धुलीमाडी, ४ माघमा निजगढमा कार्यक्रम हुनेछ । त्यस्तै, ५ माघमा चन्द्रनिगाहपुर र ६ माघमा वीरगन्जमा कार्यक्रम हुने कम्पनीको भनाइ छ । पूर्वका सबै कार्यक्रममा सन्दीप क्षत्री र इन्दिरा जोशी सहभागी हुने आयोजकको भनाइ छ ।

भिडियो हेर्न यहाँ जानुहोस

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ माघ २०७५, बिहीबार १२:३६ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका गोकर्णमणी दुवाडी सचिवमा बढुवा

धादिङ- सरकारले  गोकर्णमणी दुवाडी सहित तीन जना सहसचिवलाई सचिवमा बढुवा गरेको छ । बुधवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सहसचिवहरु  दुवाडी, डा.योगेन्द्र कार्की र सुरेश आचार्यलाई सचिवमा बढुवा गरेको हो.....

आठ महिना पछि खुले धादिङका शैक्षिक संस्था

धादिङ - विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ ( कोरोना संक्रमण) का कारण गत बर्षको चैत महिना देखि बन्द.....

लापाका बाढी पहिरो पिडितलाई रेडक्रसको सहयोग

लापा - बाढी पहिरो लागेर घरबार विहिनभएका रुवीभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का  ३२ परिवारलाई नेपाल रेडक्रस.....

आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी

धादिङ - आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी । वर्षमा पर्ने चौबीसवटा एकादशीमध्ये सबैभन्दा ठूलो एवं महत्वपूर्ण.....

आयआर्जनका लागि किसानलाई वाख्रा बितरण

थांक्रे - धादिङको थाक्रे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ मा २ वटा समूहका ११ जना सदस्यलाई ३/३ वटाको दरले ३३ वटा बाख्राका.....

Categories