खानेपानी योजना मर्मत सम्भार कार्यकर्तालाई तालिम

373 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ११ माघ २०७५, शुक्रबार २०:५६

सम्पादक: Dhading News

 

 

मलेखु – खानेपानी तथा सरसफाई आयोजनाका निर्माण,गुणस्तर कायम, दिगो ब्यबस्थापन,मंर्मत सम्भारकोष व्यवस्थापन लगायतका बिषयमा जानकारी दिन आयोजित मंर्मत सम्भार  तालिम  सम्पन्न भएको छ ।

प्रयास नेपाल धादिङले अक्सफामको साझेदारीमा संचालन हुन लागेका गजुरी गाउँपालिका र सिद्धलेक गाउँपालिकामा खानेपानी योजना संचालन भएका आठ ओटा खानेपानी तथा सरसफाई आयोजनाका मंर्मत सम्भार कार्यकर्ता तथा कर्मचारीहरुको क्षमता विकास गर्न तालिम संचालन भएको हो ।

आयोजनाको निमार्ण,गुणस्तर, दिगो ब्यबस्थापन,मंर्मत सम्भार कोष ब्यबस्थापन, जोखिम न्यूनीकरण ,लेखा ब्यबस्थापन लगाएतका बिषयमा ईन्जिनियर भरत अधिकारी र सब ईन्जिनियर धिरज भण्डारीले सहभागीहरुलाई जानकारी गराएका थिए । तालिममा सिद्धलेक र गजुरी गाउँपालिकाका ८ ओटा खानेपानी आयोजनाका दुई जना मंर्मत सम्भार कार्यकर्ता र एक,एक जना कर्मचारी गरि २६ जनाको सहभागी रहेको थियो । तालिमका क्रममा गजुरी गाउँपालिका अध्यक्ष राजेन्द्र बिक्रम बस्नेत ,उपाध्यक्ष सीता ढुङ्गाना , सिद्धलेक वडा नं ४ का वडाध्यक्ष रामहरि बराकोटी ,प्रयास नेपालका कार्यकारी निर्देशक दामोदर अर्याल लगायतको उपस्थिति रहेको थियोे । तालिम माघ ८गते देखि माघ ११ गते शुक्रबार सम्म संचालन भएको प्रयास नेपालका सब ईन्जीनियर धिरज भण्डारीले जानकारी दिनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

११ माघ २०७५, शुक्रबार २०:५६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories