फागुन १६ देखि २६ गते सम्म धादिङ पर्यटन तथा औद्योगिक मेला हुने

606 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ माघ २०७५, शनिबार १२:१६

सम्पादक: Dhading News

धादिङ । धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीको रायटारमा आगामी फागुन १६ देखि २६ गते सम्म धादिङ पर्यटन तथा औद्योगिक मेला हुने भएको छ । जिल्ला होटल संघ धादिङको आयोजनामा उक्त मेला हुन लागेको हो ।
‘अतिथि देवो भव– पर्यटकको स्वागत सत्कार हाम्रो शान, पर्यटन प्रवद्र्धन र विकास हाम्रो भन्ने नारा  सहित हुन लागेको मेलामा  स्थानीय उत्पादन, हस्तकलाका वस्तु, लघुउद्यम, जडिबुटी, कृषि उत्पादन, वैकल्पिक ऊर्जा,  सूचना प्रविधि, औद्योगिक उत्पादन र मेशिनरी लगायतका सामग्री मेलामा  रहनेछन् । साथै  जिल्लाका स्थानीय तह गाउँ बस्ति , जाती समुदायमा पाइने खानाका परिकार, जिल्लाको पर्यटकीय क्षेत्रहरुका साथै कला, साहित्य, संस्कृति, सभ्यताहरुको प्रचार प्रसार, विभिन्न क्षेत्रका प्रदर्शनी तथा मनोरन्जनात्मक प्रस्तुतीहरु रहने जिल्ला होटल संघले शनिवार पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी दिएको छ ।
संघका महासचिव राजन दनाईका अनुसार मेलामा जिल्लामा पाईने खानाका परिकार, तरकारी, मौरीको मह, घ्यु,माछा,सुन्तला, कुखुरा, च्याउका साथै कृषीजन्य, दुग्धजन्य तथा उत्पादनको प्रर्दशनी, जिल्लामा पाईने जडिबुटी र तिनको उपयोगिता सम्वन्धी प्रदर्शनी, जिल्ला भित्र उत्पादित घरेलु तथा हस्तकलाका सामाग्रीहरु, दैनिक जिवनका लागि उपयोगी विभिन्न आधुनिक यन्त्र, उपकरणको प्रदर्शनीमा राखिनेछ । जिल्ला भित्र स्थापना भएका उद्योग र तिनका उत्पादनको प्रचार प्रसार र वजार खोजी गर्न मेलाले सघाउने महासचिव दनाईले बताउनु भयो ।

मेलामा चर्चित कलाकारहरु पशुपती शर्मा, मनोज मनोज गजुरेल,प्रिती आले, बद्रि पँगेनी, रामजी खाँड, पुर्णकला विसी, बविता बानिँया जेरी लगायतको प्रस्तुती रहने जनाईएको छ ।पत्रकार सम्मेलन संघका अध्यक्ष राजकुमार श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको थियो ।मेलाका मूल आयोजक समिति गठन गरिएको छ । समितिलाई सघाउ पु¥याउन मेला संचालन सचिवालय समिति, सल्लाहकार समितिका साथै अन्य १८ उपसमिति गठन गरिएको संघले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ माघ २०७५, शनिबार १२:१६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापा अमेरिका प्रस्थान गरेका छन्। आगामी मंसिर १८ र १९ गते (डिसेम्बर ४ र ५.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

हत्या गरी फरार अभियुक्त १७ बर्ष पछि यसरी पक्राउ परे

धादिङ-हत्या गरी फरार रहेका धादिङ दार्खाका २ जना अभियुक्त १७ बर्ष पछि पक्राउ परेको समाचार यति बेला निकै चासोको.....

ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ.....

Categories