नेत्रावती गाउँपालिका स्तरीय रनिङ शिल्ड निरन्जना माविलाई

359 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ माघ २०७५, मंगलवार २१:१०

सम्पादक: Dhading News

मार्पाक २९ माघ – धादिङको नेत्रावती गाउँपालिका स्तरीय प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता मंगलबार मार्पाकको मिलनवजारमा सम्पन्न भएको छ । नेत्रावती गाउँपालिका वडा नम्बर १ को मार्पाक मिलनवजार स्थित निरन्जना माध्यमिक बिद्यालयमा दुई दिन सम्म संचालन भएकोे प्रतियोगिताको रनिङ शिल्ड आयोजक निरन्जना माध्यमिक बिद्यालयले हात पारेको छ ।

रनिङ शिल्ड उचाल्दै निरन्जना मावि व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष उत्तम अधिकारी  @ तस्बिर- केशव अधिकारी / धादिङ न्यूज

प्रतियोगितामा निरन्जना मावि पहिलो, मंगलादेवी मावि दोश्रो, कुण्डलादेवी मावि तेश्रो र महेन्द्रवाराही मावि सान्त्वना भएको र चौतारा मावि सहभागी मात्र भएको थियो । प्रतियोगिताको शिल्ड विजेता तथा पहिलो, दोश्रो, तेश्रो हुनेलाई खेलकुद समापन कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि रहनु भएका जिल्ला समन्वय समिति धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल, बिशेष अतिथि नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष नारायण शाक्यले शिल्ड मेडल तथा प्रमाण पत्र प्रदान गर्नु भएको थियो । प्रतियोगितामो भलिवल दौड,हाईजम्प,लङजम्प,छेलो, तथा भाला खेलमा छात्र, छात्राहरुको छुट्टाछुट्टै सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा सवै खेलमा सहभागि भएका बिद्यार्थीहरुलाई मेडल तथा प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । यसै गरी भलिवल प्रशिक्षक धादिङ सिद्धलेकका सोमवहादुर श्रेष्ठ, खेल प्रशिक्षक कुमार सिटौला लगायतलाई पनि सम्मान गरिएको थियो ।

खेलाडीलाई प्रमात्र पत्र वितरण गर्दै कार्यक्रमका प्रमु्ख अतिति जिसस धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल @ तस्बिर- केशव अधिकारी / धादिङ न्यूज

बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष उत्तम अधिकारीको अध्यक्षतामा भएको खेलकुद समापन कार्यक्रममा बिद्यालयका पुर्व प्रधानाध्यापक केशरीप्रसाद पन्त, नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका वडाअध्यक्षहरु, श्रोत व्यक्ति हेमराज भट्ट, विभिन्न बिद्यालयका प्रधानाध्यापकहरु, गाउँपालिका भित्र रहेका सामाजिक संघ संस्थाका प्रमुखहरुको आतिथ्य रहेको थियो । बिद्यालयहरुमा खेलकुदको विकास गरी खेलाडी बिद्यार्थीहरुको प्रतिभाको उजागर गर्ने उद्धेश्यले प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ माघ २०७५, मंगलवार २१:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । स्कुटर चोरी गर्ने तथा चोरीका स्कुटर किन्ने कार्यमा संलग्न रहेको अभियोगमा.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

Categories