नेत्रावती गाउँपालिका स्तरीय रनिङ शिल्ड निरन्जना माविलाई

305 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ माघ २०७५, मंगलवार २१:१०

सम्पादक: Dhading News

मार्पाक २९ माघ – धादिङको नेत्रावती गाउँपालिका स्तरीय प्रथम राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता मंगलबार मार्पाकको मिलनवजारमा सम्पन्न भएको छ । नेत्रावती गाउँपालिका वडा नम्बर १ को मार्पाक मिलनवजार स्थित निरन्जना माध्यमिक बिद्यालयमा दुई दिन सम्म संचालन भएकोे प्रतियोगिताको रनिङ शिल्ड आयोजक निरन्जना माध्यमिक बिद्यालयले हात पारेको छ ।

रनिङ शिल्ड उचाल्दै निरन्जना मावि व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष उत्तम अधिकारी  @ तस्बिर- केशव अधिकारी / धादिङ न्यूज

प्रतियोगितामा निरन्जना मावि पहिलो, मंगलादेवी मावि दोश्रो, कुण्डलादेवी मावि तेश्रो र महेन्द्रवाराही मावि सान्त्वना भएको र चौतारा मावि सहभागी मात्र भएको थियो । प्रतियोगिताको शिल्ड विजेता तथा पहिलो, दोश्रो, तेश्रो हुनेलाई खेलकुद समापन कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि रहनु भएका जिल्ला समन्वय समिति धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल, बिशेष अतिथि नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष नारायण शाक्यले शिल्ड मेडल तथा प्रमाण पत्र प्रदान गर्नु भएको थियो । प्रतियोगितामो भलिवल दौड,हाईजम्प,लङजम्प,छेलो, तथा भाला खेलमा छात्र, छात्राहरुको छुट्टाछुट्टै सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा सवै खेलमा सहभागि भएका बिद्यार्थीहरुलाई मेडल तथा प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । यसै गरी भलिवल प्रशिक्षक धादिङ सिद्धलेकका सोमवहादुर श्रेष्ठ, खेल प्रशिक्षक कुमार सिटौला लगायतलाई पनि सम्मान गरिएको थियो ।

खेलाडीलाई प्रमात्र पत्र वितरण गर्दै कार्यक्रमका प्रमु्ख अतिति जिसस धादिङका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल @ तस्बिर- केशव अधिकारी / धादिङ न्यूज

बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष उत्तम अधिकारीको अध्यक्षतामा भएको खेलकुद समापन कार्यक्रममा बिद्यालयका पुर्व प्रधानाध्यापक केशरीप्रसाद पन्त, नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका वडाअध्यक्षहरु, श्रोत व्यक्ति हेमराज भट्ट, विभिन्न बिद्यालयका प्रधानाध्यापकहरु, गाउँपालिका भित्र रहेका सामाजिक संघ संस्थाका प्रमुखहरुको आतिथ्य रहेको थियो । बिद्यालयहरुमा खेलकुदको विकास गरी खेलाडी बिद्यार्थीहरुको प्रतिभाको उजागर गर्ने उद्धेश्यले प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ माघ २०७५, मंगलवार २१:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

देशभर करिब २३ हजार कर्मचारी दरबन्दी रिक्त

काठमाडौं । समयमै पदपूर्ति हुन नसक्दा देशभर करिब २३ हजार कर्मचारी दरबन्दी रिक्त छ। संघ, प्रदेश र स्थानीय तहमा समायोजन भएका तथा लोकसेवा आयोगको भर्ना प्रकृयामा रहेका बाहेक २३ हजार १ सय ७५ जनाको दरबन्दी खाली.....

दुब्लाउन चाहनुहुन्छ त्यसो भए भात खानुहोस

काठमाडौं । नेपालसहित केही एशियाली देशमा चामल अर्थात् भात खाने चलन धेरै छ । भात बढी खाँदा मोटोपना बढ्छ भन्ने धारणा.....

मुआव्जा नतोकिंदा आरुघाट र खहरेका वासिन्दा अन्यौलमा

- केशव अधिकारी आरुघाट (धादिङ) , ७ भदौ - बहुचर्चित जलाशययुक्त बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबान क्षेत्रमा परेको.....

जनभोजनलाई जनता बैंकको २ लाख सहयोग

दामेचौर- धादिङ । प्रेमसागर फाउण्डेसन नेपालले संचालन गरेको जनभोजनलाई जनता बैंकले सस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व.....

प्रधानमन्त्रीको कार्यभार ईश्वर पोखरेललाई

काठमाडौँ, ५ भदौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलो उपचारको लागि सिंगापुर प्रस्थान गर्नु भएको छ। ओली सिंगापुर.....

Categories