धादिङबेसीबाट ज्यान मार्ने उद्योग मुद्धाका फरार प्रतिवादी पक्राउ

152 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ४ फाल्गुन २०७५, शनिबार २२:०७

सम्पादक: Dhading News

नीलकण्ठ- धादिङ प्रहरीले ज्यान मार्ने उद्योग मुद्धाका दुई जना फरार प्रतिवादी पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका अनुसार पक्राउ परेकाहरुमा धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ बस्ने वर्ष २० को अभिषेक बरुवाल र नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ बस्ने बर्ष २० को मनोज लामा रहेका छन् ।
पक्राउ परेका युवाहरुले गएको पुस १७ गते गते सांझ साँढे पाँच बजेको समयमा नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ८ का २१ बर्षिय सन्दिप थपलियालाई ढुङ्गा लगायतका अन्य हतियारले मरणासन्न हुने गरी कुटपिट गरी घटना पछि उनिहरु फरार रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
फरार रहेका युवाहरु बिरुद्ध पुस २६ गते ज्यान मार्ने उद्योग शीर्षकमा मुद्धा दर्ता भएपछि अनुसन्धान अघि बढाइएकोमा फागुन ३ गते सांझ ५ बजे तिर बिशेष सूचनाको आधारमा उनिहरुलाई शान्तबजार चोक बाट पक्राउ गरिएको पनि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जानकारी दिएको छ । पक्राउ परेका व्यक्तिलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङमा राखिएको र आईतबार जिल्ला अदालत धादिङ बाट म्याद थप गरी थप अनुसन्धान गरिने जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश बिष्टले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

४ फाल्गुन २०७५, शनिबार २२:०७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories