धादिङको सिद्धलेकमा दुर्घटना, सात जना घाईते

281 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ फाल्गुन २०७५, बुधबार २०:१०

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ८ फागुन – धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर ५ चेवाङ नजिकै बुधवार दिउँसो भएको सवारी दुर्घटना परि ७ जना घाईते भएका छन ।
कालुपाण्डे मार्गको कालिदहबाट ग्रामीण सडक हुंदै कुम्पुर रैकरतर्फ जादै गरेको बा १० च ९४०७ नम्बरको बोलेरो जिप दिउंसो ४ वजे तिर अनियन्त्रित भई सडकमा पल्टिंदा बोलेरोमा सवार १२ जना मध्ये सात जना घाईते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।
प्रहरीका अनुसार गम्भिर घाइतेहरुको जिल्ला अस्पताल धादिङमा प्रारम्भिक उपचार गराई थप उपचारका लागि काठमाण्डौं पठाईएको छ । दुर्घटनामा परेको जिप घटना स्थलमै रहेको र चालक भने फरार रहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परि धादिङको निलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ९ का बर्ष ६० को बिष्णुप्रसाद लम्सालको टाउकोमा चोट लागेको छ भने निलकण्ठ १० का बर्ष ३५ कि राधिका धमलाको ढाडमा चोट लागेर उनको अवस्था गम्भिर रहेको को छ । त्यसै गरी गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ की बर्ष ५५ कि भगवति भट्टको दाहिने खुट्टा,घुडा र ढाडमा चोट लागेको र उनको अवस्था पनि गम्भिर रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
सोही दुर्घटनामा परि त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर डाडागाँउ बस्ने बर्ष १४ की सुमित्रा भट्ट र ज्वालामुखी ३ मैदी बस्ने केशव अर्यालको छोरा बर्ष ३ को निर्मल अर्याल पनि घाईते भएका छन उनिहरुलाक्षर्् पनि ट्रमा सेन्टर काठमाण्डौ पठाईएको छ ।
सिद्धलेक ५ बस्ने बर्ष २३ कि अप्सरा खनालको हातमा चोट लागेको छ भने सोही ठाउँका वर्ष ६२ को डिल बहादुर श्रेष्ठको दाहिने पट्टीको कन्चटमा चोट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश विष्टले जानकारी दिनुभयो ।

(सांकेतिक तस्बिर -श्रोत गुगल सर्चबाट )धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ फाल्गुन २०७५, बुधबार २०:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories