धादिङको सिद्धलेकमा दुर्घटना, सात जना घाईते

330 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ फाल्गुन २०७५, बुधबार २०:१०

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ८ फागुन – धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर ५ चेवाङ नजिकै बुधवार दिउँसो भएको सवारी दुर्घटना परि ७ जना घाईते भएका छन ।
कालुपाण्डे मार्गको कालिदहबाट ग्रामीण सडक हुंदै कुम्पुर रैकरतर्फ जादै गरेको बा १० च ९४०७ नम्बरको बोलेरो जिप दिउंसो ४ वजे तिर अनियन्त्रित भई सडकमा पल्टिंदा बोलेरोमा सवार १२ जना मध्ये सात जना घाईते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।
प्रहरीका अनुसार गम्भिर घाइतेहरुको जिल्ला अस्पताल धादिङमा प्रारम्भिक उपचार गराई थप उपचारका लागि काठमाण्डौं पठाईएको छ । दुर्घटनामा परेको जिप घटना स्थलमै रहेको र चालक भने फरार रहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परि धादिङको निलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ९ का बर्ष ६० को बिष्णुप्रसाद लम्सालको टाउकोमा चोट लागेको छ भने निलकण्ठ १० का बर्ष ३५ कि राधिका धमलाको ढाडमा चोट लागेर उनको अवस्था गम्भिर रहेको को छ । त्यसै गरी गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ की बर्ष ५५ कि भगवति भट्टको दाहिने खुट्टा,घुडा र ढाडमा चोट लागेको र उनको अवस्था पनि गम्भिर रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
सोही दुर्घटनामा परि त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर डाडागाँउ बस्ने बर्ष १४ की सुमित्रा भट्ट र ज्वालामुखी ३ मैदी बस्ने केशव अर्यालको छोरा बर्ष ३ को निर्मल अर्याल पनि घाईते भएका छन उनिहरुलाक्षर्् पनि ट्रमा सेन्टर काठमाण्डौ पठाईएको छ ।
सिद्धलेक ५ बस्ने बर्ष २३ कि अप्सरा खनालको हातमा चोट लागेको छ भने सोही ठाउँका वर्ष ६२ को डिल बहादुर श्रेष्ठको दाहिने पट्टीको कन्चटमा चोट लागेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश विष्टले जानकारी दिनुभयो ।

(सांकेतिक तस्बिर -श्रोत गुगल सर्चबाट )धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ फाल्गुन २०७५, बुधबार २०:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories