गाउँपालिका राष्ट्रिय महासंघ प्रदेश नम्वर ३ मा धादिङका तीन जना

501 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ९ फाल्गुन २०७५, बिहीबार ०५:१२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- गाउँपालिका राष्ट्रिय महासंघ ३ नम्बर प्रदेश समिति गठन गरिएको छ । दोलखा जिल्लाका इश्वरचन्द्र पोखरेलको अध्यक्षतामा गठन गरिएको कार्य समिति १९ सदस्यीय रहेको छ ।
समितिको उपाध्यक्षमा रामेछापको सुनापति गाउँपालिकाका अध्यक्ष धावा लामा,सचिवमा धादिङको ज्वालामुखी गाउँपालिकाका अध्यक्ष बिनोदराज तिमल्सिना, सह सचिवमा सिन्धुपाल्चोकको सुनकोसी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष लक्ष्मी पौडेल र कोषाध्यक्षमा धादिङको ज्वालामुखी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष जानुका सिम्खडा चयन हुनु भएको छ ।
यसैगरी सदस्यहरुमा दोलखाको तामाकोशी गाउँपालिका १ का अध्यक्ष महेश्वर काफ्ले, सिन्धुली तिनपाटन गाउँपालिकाका अध्यक्ष कर्णवहादुर थापा, रामेछापको गोकुलगँगा गाउँपालिकाका अध्यक्ष खड्ग सुनुवार,काभ्रेपलान्चोकको भुम्लु गाउँपालिकाका अध्यक्ष गुमानध्वज कुँवर, ललितपुरको महाँकाल गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष कमला तामाङ, सिन्धुलीको फिक्कल गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष पार्वती सुनुवार,रसुवाको कालिका गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष भवानीप्रसाद न्यौपाने,मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिकाका अध्यक्ष एकराज उप्रेती,नुवाकोटको तारकेश्वर गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष तारादेवी रिमाल,रामेछापको उमाकुण्ड गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष उर्मिला कार्की,सिन्धुलीको हरिहरपुर गढी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष अनिता कुमारी राई, नुवाकोटको दुप्चेस्वर गाउँपालिकाका अध्यक्ष योगेन्द्र सिंह तामाङ,नुवाकोटको ककनी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष सिता लामा र धादिङको बेनिघाट गाउँपालिकाका अध्यक्ष हरि डल्लाकोटी चयन हुनुभएको छ ।
अधिवेशनमा ३ नम्बर प्रदेशका १३ वटा जिल्लाका गाउँपालिकाका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष र गाउँ कार्यपालिका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।
रामेछाप र दोलखाको सिमानामा पर्ने किर्नेटारमा दुई दिन सम्म चलेको गाउँपालिका राष्ट्रिय महासंघ नेपाल,प्रदेश नम्वर ३ को प्रथम अधिवेशनले तामाकोशी गाउँपालिकाको अध्यक्ष पोखरेललाई सर्वसम्मत रुपमा समिति अध्यक्षमा चयन गरेको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

९ फाल्गुन २०७५, बिहीबार ०५:१२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories