गल्छीको लामापोखरीमा बोलेरोको ठक्करले दुईजनाको मृत्यु

142 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ फाल्गुन २०७५, सोमबार १०:५८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ १३ फागुन – धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नं ५ लामापोखरीमा आईतबार सांझ बोलेरो पिकअप भ्यानको ठक्करबाट दुई जना महिलाको मृत्यु भएको छ । एक जना महिला घाईते भएकी छिन ।
गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ को ग्रामीण भेगमा  चल्ने गरेको बा २० च ६२२१ नम्बरको बोलेरो पिकअप भ्यानले आईतबार सांझ ८ वजे तिर स्थानीय तेजवहादुर लामाको पसल अगाडी उभिरहेका तीन जनालाई ठक्कर दिंदा दुई जनाको मृत्यु भएको हो भने एक जना घाईते भएका हुन । जिपले ठक्कर दिंदा लामाको पसलमा समेत क्षती पुगेको  छ ।
दुर्घटनामा परेर गल्छी गाउँपालिका वडा नं ५ बस्ने ३५ वर्षीया जमुना भुजेल र ४६ वर्षीया कान्छी तामाङको मृत्यु भएको धादिङका प्रहरी नायव उपरीक्षक प्रकाश विष्टले जानकारी दिए । भुजेलको घटनास्थलमा नै र तामाङको उपचारका लागि लैंजांदै गर्दा बाटोमा नै मृत्यु भएको पनि विष्टले वताए । सोही दुर्घटनामा गल्छी गाउँपालिका वडा नं ५ की ३६ वर्षीया धनकुमारी तामाङ घाइते भएकी छिन । उनको पाटन अस्पताल ललितपुरमा उपचार भइरहेको छ । ठक्कर दिने गाडीका चालक र जिप धनी समेत फरार रहेकाले उनिहरुको खोजी कार्य भइरहेको र जिपलाई इलाका प्रहरी कार्यालयमा राखिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ फाल्गुन २०७५, सोमबार १०:५८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories