स्थानीय तहका प्रशासकीय अधिकृतहरुको पदस्थापन, धादिङमा अधिकांश पुरानै

1122 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ फाल्गुन २०७५, बुधबार २२:१८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- संघीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्रालयले स्थानीय तह र जिल्ला समन्वय समितिमा कार्यरत ५ सय ८ जना अधिकृतहरुको पदस्थापन गरेको छ । कर्मचारी समायोजन अन्र्तगत धादिङ जिल्लाका अधिकांश स्थानीय तहको प्रशासकीय  अधिकृतहरु पुरानै कायम भएका छन । समायोजन शाखाले निकालेको शाखा अधिकृत पदस्थापन अन्तरगतको सूचीमा जिल्लाको रुवीभ्यालीमा खेमवहादुर खत्री,गंगाजमुनामा विश्वविजय शर्मा,नेत्रावतीमा डिलमान शाक्य,त्रिपुरासुन्दरीमा ओमप्रसाद सुवेदी,ज्वालामुखीमा बद्रीनाथ लम्साल,सिद्धलेकमा लक्ष्मणप्रसाद भट्टराई,वेनिघाटरोराङमा हर्षवहादुर थापा, गल्छीमा दानवहादुर ऐडी पुरानै स्थानमा पदस्थपान भएका छन ।
जिल्लाको खनियवासमा सप्तरी जिल्लाको शम्भुनाथ नगरपालिकाबाट बिष्णुप्रसाद गुरुङ आउनु भएको छ । खनियावासका प्रशासकीय अधिकृत दिपेश विंडारीलाई जिल्ला समन्वय समितिको कार्यालय धादिङमा ल्याईएको छ । गजुरीमा तत्कालिन जिल्ला विकास समितिका योजना अनुगमन तथा प्रशासकीय अधिकृत युवराज अर्याललाई पदस्थापन गरिएको छ , अर्याल बैदेशिक रोजगार विभाग ताहाचलमा कार्यरत हुनुहुनथ्यो । गजुरीका देविलाल सापकोटालाई रसुवाको गोसाईकुण्ड गाउँपालिका लगिएको छ । त्यसैगरी थांक्रे गाउँपालिकामा दाङको राप्ती गाउँपालिकाबाट जगतप्रसाद भुसाललाई पदस्थापन गरिएको छ ।

शाखा अधिकृत पदस्थापन फाइल

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ फाल्गुन २०७५, बुधबार २२:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष २०७६–७७ को बजेटमा घोषणा गरेअनुसार ज्येष्ठ नागरिकदेखि सबै शीर्षकका सामाजिक सुरक्षा भत्ता बढाएको.....

पहिरोले भत्काएको दुई महिनापछि स्याफ्रु–मैलुङ सडक मर्मतकार्य शुरू

भदौ २९, रसुवा । पहिरोका कारण गत असार महीनाबाट अवरुद्ध स्याफ्रु–मैलुङ खण्डको नयाँ राजमार्ग शनिवारबाट मर्मतकार्य.....

धादिङमा यसरी मनाइँदैछ संविधान दिवस

धादिङबेसी । धादिङमा यस बर्षको संविधान दिवस विभिन्न कार्यक्रमका साथ भव्य तरिकाले मनाइने भएको छ । २०७६ सालको.....

कालुपाण्डेमार्गमा बस दुर्घटना, १० जना घाइते

धादिङ २७ भदौ - धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर - ६,मा पर्ने मुक्तिनाथ मन्दिर नजिकै कालुपाण्डे मार्गमा.....

धादिङ अस्पताललाई प्रदेश सरकारको एक करोड २५ लाख अनुदान

धादिङ, २८ भदौ - प्रदेश नं ३ सरकारले धादिङ जिल्ला अस्पतालकाका साथै ३ नम्बर प्रदेशका आठ वटा सरकारी अस्पतालको सेवा.....

Categories