धादिङ सिर्जना प्रतिष्ठानले शुरु ग¥यो सिर्जना डबली

761 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ फाल्गुन २०७५, शनिबार २०:४८

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ – धादिङ सिर्जना प्रतिष्ठानले समाजका बहुआयामिक पक्षहरूमा केन्द्रित रही प्रत्येक महिनाको अन्तिम शनिवार नियमित शृङखलाको रूपमा सिर्जना डबली कार्यकम संचालन गर्न थालेको छ ।
’सबै विषयको ज्ञान, धादिङ सिर्जना प्रतिष्ठानको अभियान’ भन्ने मुल ध्येयका साथ शुरु गरिएको सिर्जना डवलीको पहिलो शृङ्खला अन्तरगत शनिवार धादिङका पुराना पत्रकार एवम सामाजिक अगुवा राजेन्द्रप्रताप शाहसँग अन्तक्र्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
कार्यक्रममा आयोजक र सहभागीबाट शाहका जीवनका राजनीति, पत्रकारिता, सामाजिक अभियान, साहित्यिक गतिविधि,विकास निर्माण सबै क्षेत्र बारेमा जिज्ञासा राखिएको थियो । अन्तरक्रियाका क्रममा गजल, मुक्तक र गीत समेत प्रस्तुत गरिएको थियो । सिजना प्रतिष्ठानका अध्यक्ष प्रकाश पौडेलले सहजीकरण गर्नुभएको कार्यक्रममा संस्थाका संस्थापक अध्यक्ष एवं वरिष्ठ साहित्यकार बद्री दाहालको विशेष उपस्थिति रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ फाल्गुन २०७५, शनिबार २०:४८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories