त्रिपुरासुन्दरीको तिलारमा दुर्घटना , एकको मृत्यु चार घाईते

336 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ४ चैत्र २०७५, सोमबार २१:१०

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,४ चैत –  धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ तिलारमा मिनिट्रक पल्टिंदा एक जनाको ज्यान गएको छ । चार जना घाईते भएका छन ।
त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाको खहरेबाट ढुंगा बोकेर कार्कीगाँउतर्फ जादै गरेको ग १ ख ५९५९ नम्बरको स्वराज मिनिट्रक (आईचर) सोमबार विहान साँढे १० वजे तिर सडकबाट एक्कासी अन्दाजी १५ मिटर तल खस्न गई दुर्घटना भएको हो ।
दुर्घटनामा परि धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ बस्ने बर्ष २७ कोे अर्जुन भुजेल रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ । भुजेल ट्रकमा चढेर गाउँ जाँदै गर्दा दुर्घटनामा परेका हुन ।
ट्रकका चालक त्रिपुरासुन्दरी ४ का २८ बर्षिय राजेश भण्डारीको टाउको र ढाडमा चोट लागेकोले उनको उपचारको लागि ट्रमा सेन्टर काठमाण्डौ पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ । यसै गरी त्रिपुरासुन्दरी ७ बस्ने २५ बर्षिय तिलक श्रेष्ठको पनि दाहिने खुट्टा भाँचिएकोले उनलाई पनि उपचारको लागि ट्रमा सेन्टर काठमाण्डौ पठाइएको छ ।
त्रिपुरासुन्दरी ४ का २५ बर्षिया बिमला तिमल्सेना, २६ बर्षका बिष्णु सुर्खेतीको स्थानिय मेडिकलमा उपचार भई रहेको छ । तिमल्सेना यात्री हुन भने सुर्खेती ट्रकमा ढुंगा लोड अनलोड गर्ने मजदुर हुन उनिहरु दुवै जनाको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
दुर्घटनाको खबर आउना साथ प्रहरी तथा स्थानियवासीहरु घटनास्थल पुगि घाईतेहरुको उद्धार गरेका थिए । ग्रामीण कच्चि सडकमा भएको सो दुर्घटनाको अनुसन्धान कार्यका लागी जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङबाट प्रहरी टोली खटि गएको र शव पोष्टमार्टमको लागी प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र सल्यानटारमा राखिएको पनि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश बिष्टले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

४ चैत्र २०७५, सोमबार २१:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories