त्रिपुरासुन्दरीको तिलारमा दुर्घटना , एकको मृत्यु चार घाईते

276 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ४ चैत्र २०७५, सोमबार २१:१०

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ,४ चैत –  धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ तिलारमा मिनिट्रक पल्टिंदा एक जनाको ज्यान गएको छ । चार जना घाईते भएका छन ।
त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाको खहरेबाट ढुंगा बोकेर कार्कीगाँउतर्फ जादै गरेको ग १ ख ५९५९ नम्बरको स्वराज मिनिट्रक (आईचर) सोमबार विहान साँढे १० वजे तिर सडकबाट एक्कासी अन्दाजी १५ मिटर तल खस्न गई दुर्घटना भएको हो ।
दुर्घटनामा परि धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ बस्ने बर्ष २७ कोे अर्जुन भुजेल रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ । भुजेल ट्रकमा चढेर गाउँ जाँदै गर्दा दुर्घटनामा परेका हुन ।
ट्रकका चालक त्रिपुरासुन्दरी ४ का २८ बर्षिय राजेश भण्डारीको टाउको र ढाडमा चोट लागेकोले उनको उपचारको लागि ट्रमा सेन्टर काठमाण्डौ पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ । यसै गरी त्रिपुरासुन्दरी ७ बस्ने २५ बर्षिय तिलक श्रेष्ठको पनि दाहिने खुट्टा भाँचिएकोले उनलाई पनि उपचारको लागि ट्रमा सेन्टर काठमाण्डौ पठाइएको छ ।
त्रिपुरासुन्दरी ४ का २५ बर्षिया बिमला तिमल्सेना, २६ बर्षका बिष्णु सुर्खेतीको स्थानिय मेडिकलमा उपचार भई रहेको छ । तिमल्सेना यात्री हुन भने सुर्खेती ट्रकमा ढुंगा लोड अनलोड गर्ने मजदुर हुन उनिहरु दुवै जनाको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
दुर्घटनाको खबर आउना साथ प्रहरी तथा स्थानियवासीहरु घटनास्थल पुगि घाईतेहरुको उद्धार गरेका थिए । ग्रामीण कच्चि सडकमा भएको सो दुर्घटनाको अनुसन्धान कार्यका लागी जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङबाट प्रहरी टोली खटि गएको र शव पोष्टमार्टमको लागी प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र सल्यानटारमा राखिएको पनि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश बिष्टले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

४ चैत्र २०७५, सोमबार २१:१० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय विनय लामिछानेले लगानी ऋण तिर्नै नसक्ने अवस्था आएपछि बच्चासहित त्रिशूली नदीमा हाम फालेर.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

Categories