सत्यवती आल्मनाइ एसोसिएसन तदर्थ समिति गठन

895 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ९ चैत्र २०७५, शनिबार २१:१९

सम्पादक: Dhading News

आदमटार- धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिकाको आदमटारमा रहेको सत्यवती माद्यामिक बिद्यालयका पूर्व बिद्यार्थीहरुको भेला शनिवार सम्पन्न भएको छ ।
बिद्यालयमा पढेका पुराना बिद्यार्थीहरुका बिच पुनर्मिलन गर्ने उद्धेश्यले आयोजना गरिएको भेलामा ‘सत्यवती माबि रुपान्तरणमा, पूर्व बिद्यार्थीको सहभागिता’ विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम पनि सम्पन्न भएको छ ।
भेलामा सहभागी पूर्व बिद्यार्थीहरुले राजेन्द्र कुमार बस्नेतको अध्यक्षतामा ११ सदस्यिय सत्यवती आल्मनाइ एसोसिएसन तदर्थ समिति गठन गरेका छन् ।
समितिको उपाध्यक्षमा नीलकण्ठ खनाल, महासचिवमा दीपक अर्याल, कोषाध्यक्षमा शान्ती पुरी, सचिवमा कविता खतिवडा, सदस्यहरुमा परशुराम खतिवडा, मेनुका खतिवडा, राधा अधिकारी, प्रल्हाद लामिछाने,चन्द्र बहादुर राई र नारायण सुबेदी चयन हुनु भएको छ ।
भेलामा २०४९ साल देखि २०५५ साल सम्म बिद्यालयबाट प्रवेशिका परीक्षामा सहभागी भएका पुर्व बिद्यार्थीहरु १ सय ३५ जना, पुर्व शिक्षक ७ जना,बहालवाला शिक्षक १० जना र बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका ५ जनाको सहभागिता रहेको थियो । बिद्यालयबाट अहिले सम्म २६ समूहले प्रवेशिका परीक्षामा सहभागिता जनाईसकेका छन । भेला पुर्व बिद्यार्थी नारायण प्रसाद आचार्यको अध्यक्षतामा भएको थियो भने बिद्यालयका पुर्व प्रधानाध्यापक लक्ष्मण शर्माको प्रमुख आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद खतिवडा र बिद्यालयका प्रधानाध्यापक रामबहादुर खतिवडाको आतिथ्य रहेको थियो ।

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

९ चैत्र २०७५, शनिबार २१:१९ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका गोकर्णमणी दुवाडी सचिवमा बढुवा

धादिङ- सरकारले  गोकर्णमणी दुवाडी सहित तीन जना सहसचिवलाई सचिवमा बढुवा गरेको छ । बुधवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सहसचिवहरु  दुवाडी, डा.योगेन्द्र कार्की र सुरेश आचार्यलाई सचिवमा बढुवा गरेको हो.....

आठ महिना पछि खुले धादिङका शैक्षिक संस्था

धादिङ - विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ ( कोरोना संक्रमण) का कारण गत बर्षको चैत महिना देखि बन्द.....

लापाका बाढी पहिरो पिडितलाई रेडक्रसको सहयोग

लापा - बाढी पहिरो लागेर घरबार विहिनभएका रुवीभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का  ३२ परिवारलाई नेपाल रेडक्रस.....

आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी

धादिङ - आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी । वर्षमा पर्ने चौबीसवटा एकादशीमध्ये सबैभन्दा ठूलो एवं महत्वपूर्ण.....

आयआर्जनका लागि किसानलाई वाख्रा बितरण

थांक्रे - धादिङको थाक्रे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ मा २ वटा समूहका ११ जना सदस्यलाई ३/३ वटाको दरले ३३ वटा बाख्राका.....

Categories