महादेबबेशी हल्थुम गोगनपानी जोड्ने सडक निर्माण गर्न समिति गठन

182 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १४ चैत्र २०७५, बिहीबार ०६:३३

सम्पादक: Dhading News

 

 

महादेबबेशी- धादिङको थाक्रे गाउपालिका वडा नम्बर ११ र गल्छी गाँउपालिका वडा नम्बर ८का गाउँबस्तीलाई जोड्ने महादेबबेशी– हल्थुम –गोगनपानी सडकको निर्माण कार्य अघि बढाउन सडक निर्माण समिति गठन गरिएको छ ।
थाक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ११ का वडा अध्यक्ष रविप्रकाश ओझाको अध्यक्षतामा बसेको सडक उपभोक्ताहरूको समुहले नवराज अर्यालको अध्यक्षतामा ९ सदस्यिय सडक निर्माण समिति गठन गरेको हो । समितिको उपाध्यक्षमा रदिप लामिछाने , सचिब राजन कुँवर, कोषाध्यक्ष चन्द्रकुमारी खतिवडा, सदस्यहरु उपेन्द्र रुपाखेती, मन्जु रुपाखेती, सिर्जना विडारी, सुरज थापा, तथा देवराज गर्तौला रहनु भएको छ ।
त्यसैगरी भेलाले सडकको निर्माण कार्यलाई चुस्त दुरुस्त राख्नको लागी ३ सदस्यिय अनुगमन समितिको पनि गठन गरेको छ । अनुगमन समितिमा शुशिला अर्याल , बद्रिप्रसाद रुपाखेती र पुरुषोत्तम तामाङ रहनु भएको छ ।
चन्द्रज्योती ग्रामिण विकास समाज – सिड्स धादिङको कार्यालय परिसरमा चैत १३ गते बुधवार भएको भेलामा जिल्ला समन्वय समिति धादिङका सदस्य उर्मिला रुपाखेती, सिड्स धादिङका कार्यकारी निर्देशक गोकर्ण रुपाखेती लगायतले सडक निर्माण गर्दा ध्यान दिनु पर्ने सवालहरुका बिषयमा जानकारी गराउनु भएको थियो । हाल थांक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ११ र गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ मा विभाजन भएको गाउबस्ती साविकको गोगनपानी गाविसको भूभाग हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१४ चैत्र २०७५, बिहीबार ०६:३३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मौसममा विस्तारै सुधार हुँदै

धादिङ । पश्चिमी न्यून चापीय वायुको प्रभावले बिहीबारदेखि प्रभावित मौसम शनिबारबाट विस्तारै सुधार हुँदै जान थालेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । नेपालमा पश्चिमी न्यून चापीय प्रणालीको प्रभाव.....

मिटर व्याज थेग्न नसकेपछि सामूहिक आत्महत्याको प्रयास

धादिङ - व्याजमा ऋण लिएर शेयर बजारमा लगानी गर्दै आएका काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका–४, थानकोटका ३७ वर्षीय.....

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

Categories