मदन भण्डारी फाउण्डेशन धादिङको अध्यक्षमा उमेश थापा

588 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ चैत्र २०७५, शुक्रबार १९:१४

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ, २२ चैत – मदन भण्डारी फाउण्डेशन जिल्ला शाखा धादिङको अध्यक्षमा उमेश थापा चयन हुनु भएको छ । शुक्रवार धादिङबृसीमा सम्पन्न भएको फाण्डेशनको जिल्ला अधिबेशनले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) धादिङका युवा नेता थापाको अध्यक्षतामा ३३ सदस्यिय जिल्ला कार्य समितिको चयन गरेको छ ।
अधिबेशनले कार्य समितिको सचिवमा हरिराम लोहनी,कोषाध्यक्षमा हिरा रेग्मीलाई चयन गरेको छ भने सदस्यहरुमा पेम्वा घले,किरण सापकोटा,भक्त लामिछाने, उमेश उपाध्याय, सीताराम श्रेष्ठ, चेतनाथ सिलवाल,हरि घिमिरे, शिवकुमार श्रेष्ठ, प्रदिप कँडेल, प्रकाशचन्द्र हमाल, राजेन्द्र थपलिया, शान्ति थापा, सागर लामिछाने,अरुण लामा चयन भएका छन । त्यसै गरी रामचन्द्र रुपाखेती,उद्धव लुईटेल,हरीकुमार श्रेष्ठ, राजेश अधिकारी, कमला शर्मा, गायत्री खतिवडा,विन्दा बरामु, सान्नानी परियार, मनोज विसुन्के, विकास परियार, एञ्जिला तामाङ,सपना श्रेष्ठ, बिच्चा तामाङ, नारायण शाक्य र हरीप्रसाद खतिवडा पनि सदस्यमा सर्वसम्मतबाट चयन भएका छन ।
तत्कालिन नेकपा एमालेका महासचिव स्वर्गिग मदन भण्डारीको बिचारलाई मार्गदर्शक सिद्धान्तका रुपमा अंगिकार गर्दै जनताको बहुदलिय जनवादको उपादेयता र व्यवहारिक प्रयोगका निम्ति विभिन्न रचनात्मक कृयाकलाप, अन्तरक्रिया, छलफल एवम वहसका कार्यक्रम संचालन गर्न फाण्उडेशनको स्थापना गरिएको हो । ्
मदन भण्डारी फाउण्डेशन धादिङका अध्यक्ष एवम धादिङ क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य खेमप्रसाद लोहनीको अध्यक्षतामा भएको अधिबेशनको उद्घाटन कार्यक्रममा फाउण्डेशनका ३ नम्बर प्रदेश समितिका अध्यक्ष एवम ३ नम्बर प्रदेश सभाका सांसद केशव पाण्डेको प्रम्ुख आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा धादिङ क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधि सभा सदस्य भूमी त्रिपाठी, मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमीका महासचिव बचन देउजा, ३ नम्बर प्रदेश सभाका सांसद डाक्टर रामकुमार अधिकारी, धादिङ जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल, युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सचिव रमेश आचार्य, फाउण्डेशन ३ नम्बर प्रदेश समितिका सदस्यहरु गंगा श्रेष्ठ, माधव भण्डारी लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।
कार्यक्रममा मदन भण्डारीको जिवनी, उहाँले प्रतिपादन गर्नुभएको जनताको बहुदलिय जनवाद, नेकपाको स्थापना र तीन तहको सरकार सञ्चालनमा जवजको सम्वन्धका बिषयमा छलफल गरिएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ चैत्र २०७५, शुक्रबार १९:१४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रहरी उपरीक्षक राजकुमार बैदवारको धादिङबाट विदाई

धादिङ- गएको एघार महिना देखि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङको कार्यालय प्रमुखको रुपमा कार्यरत प्रहरी उपरिक्षक (एसपि)राजकुमार बैदवारलाई विहिबार धादिङबाट विदाई गरिएको छ । जिल्लामा कार्यरत रहँदा जिल्लाको.....

सुनखानीमा बोलेरो जिप दुर्घटना १२ जना घाईते

धादिङ, २६ मंसिर - सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको ढोलातर्फ जाँदै गरेको बोलेरो जिप दुर्घटना भएको.....

नागढुङ्गा-सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु

 काठमाडौँ। काठमाडौँ भित्रने सहज मार्गका रुपमा हेरिएको नागढुङ्गा–सिस्नेखोला सुरुङमार्ग निर्माणको तयारी शुरु.....

साङकोष माविका शिक्षक नविन श्रेष्ठले किन थाम्न सकेनन आँसु ?

धादिङ– मेरो नाम नविन श्रेष्ठ हो । नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १२ मा रहेको साङकोष माविमा शिक्षक पदमा कार्यरत छु ।.....

बूढीगण्डकी प्रभावित आरुघाटबासीको आन्दोलन स्थगित

धादिङ, २२ मंसिर - प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलबिद्युत्त आयोजनाको डुवान क्षेत्रमा पर्ने जग्गाको.....

Categories