मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमी धादिङको अध्यक्षमा रमेश अधिकारी

100 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ चैत्र २०७५, शुक्रबार २१:४०

सम्पादक: Dhading News

धादिङ २२ चैत – मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमी धादिङको अध्यक्षमा रमेश अधिकारी चयन हुनु भएको छ । शुक्रवार धादिङबेसीमा सम्पन्न दोश्रो अधिबेशनबाट अधिकारी सर्वसम्बत रुपमा अध्यक्षमा चयन हुनुभएको हो ।
जिल्ला अधिबेशनले ४५ सदस्यिय जिल्ला कार्यसमितिको सर्वसम्मत चयन गरेको छ । समितिको उपाध्यक्षमा मन्दिरा श्रेष्ठ, सचिवमा जित सिटौला,सह सचिवमा राजु तामाङ, कोषाध्यक्षमा राजु राना चयन भएका छन । यस्तै सदस्यहरुमा मरियम तामाङ,समिर गुरुङ, रेन्जु ढकाल, प्रकाश श्रेष्ठ, राजन शाह ठकुरी,राजन लम्साल,बिष्णुपुरुष श्रेष्ठ, घनश्याम विक, शेखर भण्डारी, विनय अधिकारी,ध्र्रुव अधिकारी, सन्तोष श्रेष्ठ, प्रमिश घले चयन भएका छन । त्यसैगरी अरुण थपलिया, राजेश गुरुङ, सिताराम सुवेदी, रोशन लामा, मिलन श्रेष्ठ,सूर्य इटनी, शुरेस थापा, प्रकाश तामाङ, कल्याण आचार्य, सन्दिप घिमिरे, बाबुकाजी श्रेष्ठ,राजकुमार सिलवाल, हरिकृष्ण लम्साल,राजु तामाङ, दिपक राना र टेकवहादुर लामा पनि सदस्यमा सर्व सम्मत चयन भएका छन ।
यसै गरी राजेन्द्र तामाङ, सन्तवहादुर तामाङ,जनक भुजेल,अनिषा भट्टराई,सन्तवहादुर घले,सुवाष विक, अरुण पराजुली, सफल गुरुङ र सुरज खतिवडा सदस्यमा चयन भएका छन । खेलकुदको माध्यमबाट युवाहरुको क्षमता बिकासका लागी विभिन्न रचनात्मक कार्यक्रमहरु संचालन गर्न स्पोर्टस एकेडेमीको स्थापना भएको हो ।
मदन भण्डारी फाउण्डेशन धादिङका अध्यक्ष एवम धादिङ क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य खेमप्रसाद लोहनीको अध्यक्षतामा भएको अधिबेशनको उद्घाटन कार्यक्रममा फाउण्डेशनका ३ नम्बर प्रदेश समितिका अध्यक्ष एवम ३ नम्बर प्रदेश सभाका सांसद केशव पाण्डेको प्रम्ुख आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा सहभागीहरुलाई एकेडेमीका अध्यक्ष नरेश खतिवडाले स्वागत गर्नु भएको थियो । धादिङ क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधि सभा सदस्य भूमी त्रिपाठी, नेकपा ३ नम्बर प्रदेश कमिटीका सदस्यहरु नेत्रराज पौडेल, जानुका सिम्खडा,मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमीका महासचिव बचन देउजा, ३ नम्बर प्रदेश सभाका सांसद डाक्टर रामकुमार अधिकारी, धादिङ जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल, युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सचिव रमेश आचार्य, फाउण्डेशन ३ नम्बर प्रदेश समितिका सदस्यहरु गंगा श्रेष्ठ, माधव भण्डारी लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ चैत्र २०७५, शुक्रबार २१:४० मा प्रकाशित

 

 

 

समाचार

सबै

थिएटर मलमा एकै मञ्चमा बालबालिकाको तीन नाटक मञ्चन

काठमाडौं । विभिन्न नाट्य प्रस्तुुति मञ्चन गर्दै ‘लिटल थिएटर ग्यारेज’को पा“चौ संस्करण सम्पन्न भएको छ । थिएटर मल–कीर्तिपुर रंगमञ्चमा बालबालिकाहरुले नृत्य तथा अभिनयात्मक खेलको साथमा तीन नाटक मञ्चन गर्दै सो.....

यूनाइटेड सिमेन्ट वातावरणमैत्री- पायो आइएसओ सर्टिफिकेट

धुनिबेसी । धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा रहेको यूनाइटेड सिमेन्ट्स प्रा.लि.ले इन्टरनेशनल सर्टिफिकेसन सर्भिसेज.....

२३ करोड इन्टरनेट प्रयोगकर्ताको एउटै पासवर्ड

काठमाडौं । आजकल इन्टरनेट प्रयोगकर्ताहरुको विभिन्न तरिकाले खाता ह्याक भई दुरुपयोग बढदै गएको छ । यसरी अर्काको.....

नेकपा धादिङको अध्यक्षमा भूमी त्रिपाठी, सचिवमा शालिकराम जमकट्टेल

धादिङ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ले ७७ वटै जिल्लामा एकै साथ पार्टीको नेतृत्व टुंगाएको छ । पार्टी एकता भएको.....

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को जिल्ला कमिटी एकता घोषणा केहीबेरमा हुंदै

धादिङ– नेपालमा कम्युनिष्ट आन्दोलनका लागि आज ऐतिहासिक दिन । नेपालमा कम्युनिष्ट पार्टी स्थापना भएको आज  ७० वर्ष.....

Categories