मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमी धादिङको अध्यक्षमा रमेश अधिकारी

215 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २२ चैत्र २०७५, शुक्रबार २१:४०

सम्पादक: Dhading News

धादिङ २२ चैत – मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमी धादिङको अध्यक्षमा रमेश अधिकारी चयन हुनु भएको छ । शुक्रवार धादिङबेसीमा सम्पन्न दोश्रो अधिबेशनबाट अधिकारी सर्वसम्बत रुपमा अध्यक्षमा चयन हुनुभएको हो ।
जिल्ला अधिबेशनले ४५ सदस्यिय जिल्ला कार्यसमितिको सर्वसम्मत चयन गरेको छ । समितिको उपाध्यक्षमा मन्दिरा श्रेष्ठ, सचिवमा जित सिटौला,सह सचिवमा राजु तामाङ, कोषाध्यक्षमा राजु राना चयन भएका छन । यस्तै सदस्यहरुमा मरियम तामाङ,समिर गुरुङ, रेन्जु ढकाल, प्रकाश श्रेष्ठ, राजन शाह ठकुरी,राजन लम्साल,बिष्णुपुरुष श्रेष्ठ, घनश्याम विक, शेखर भण्डारी, विनय अधिकारी,ध्र्रुव अधिकारी, सन्तोष श्रेष्ठ, प्रमिश घले चयन भएका छन । त्यसैगरी अरुण थपलिया, राजेश गुरुङ, सिताराम सुवेदी, रोशन लामा, मिलन श्रेष्ठ,सूर्य इटनी, शुरेस थापा, प्रकाश तामाङ, कल्याण आचार्य, सन्दिप घिमिरे, बाबुकाजी श्रेष्ठ,राजकुमार सिलवाल, हरिकृष्ण लम्साल,राजु तामाङ, दिपक राना र टेकवहादुर लामा पनि सदस्यमा सर्व सम्मत चयन भएका छन ।
यसै गरी राजेन्द्र तामाङ, सन्तवहादुर तामाङ,जनक भुजेल,अनिषा भट्टराई,सन्तवहादुर घले,सुवाष विक, अरुण पराजुली, सफल गुरुङ र सुरज खतिवडा सदस्यमा चयन भएका छन । खेलकुदको माध्यमबाट युवाहरुको क्षमता बिकासका लागी विभिन्न रचनात्मक कार्यक्रमहरु संचालन गर्न स्पोर्टस एकेडेमीको स्थापना भएको हो ।
मदन भण्डारी फाउण्डेशन धादिङका अध्यक्ष एवम धादिङ क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य खेमप्रसाद लोहनीको अध्यक्षतामा भएको अधिबेशनको उद्घाटन कार्यक्रममा फाउण्डेशनका ३ नम्बर प्रदेश समितिका अध्यक्ष एवम ३ नम्बर प्रदेश सभाका सांसद केशव पाण्डेको प्रम्ुख आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा सहभागीहरुलाई एकेडेमीका अध्यक्ष नरेश खतिवडाले स्वागत गर्नु भएको थियो । धादिङ क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधि सभा सदस्य भूमी त्रिपाठी, नेकपा ३ नम्बर प्रदेश कमिटीका सदस्यहरु नेत्रराज पौडेल, जानुका सिम्खडा,मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमीका महासचिव बचन देउजा, ३ नम्बर प्रदेश सभाका सांसद डाक्टर रामकुमार अधिकारी, धादिङ जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल, युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सचिव रमेश आचार्य, फाउण्डेशन ३ नम्बर प्रदेश समितिका सदस्यहरु गंगा श्रेष्ठ, माधव भण्डारी लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२२ चैत्र २०७५, शुक्रबार २१:४० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

वैदेशिक रोजगारीमा जानेलाई दिइने अभिमुखीकरण तालिम रकम असुल्ने माध्यम

काठमाडौं-  वैदेशिक रोजगारीमा जाने कामदारलाई दिइने अभिमुखीकरण तालिम नपढाइकन रकम असुल्ने माध्यम बनेको छ । ईजाजत प्राप्त संस्थाले फिङ्गर हाजिर गराएर रकम असुल्ने गरेका छन् । सरकारले वैदेशिक रोजगारीमा जाने.....

गंगाजमुनामा सुत्केरीका लागि कुरुवा घर र ल्याब सेवा शुरु गरिंदै

धादिङ । धादिङको गंगाजमुना गाउँपालिकाले पालिकाभित्रका सबै स्वास्थ्यचौकीमा सुत्केरीका लागि कुरुवा घर र ल्याब.....

नेत्रावती डवजोङको कटुन्जेमा नमूना घर हस्तान्तरण कार्यक्रम

नेत्रावती -धादिङको नेत्रावती डवजोङ गाउपालिका ५ कटुन्जेमा नमुना घर हस्तान्तरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । मर्मत.....

स्वाबलम्बी महिला समूहका ३३ जना सदस्यलाई बाख्रा उपहार

सिद्धलेक- धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का किसानहरुलाई व्यवसायिक बाख्रापालनबाट आयआर्जनमा सघाउ.....

Commercial grape farming starts in Dhading

- KESHAV ADHIKARI DHADING: Kumar Karki of Thankot who initiated commercial grape farming in Thakre Rural Municipality-10 in Dhading district has inspired many locals. A view of Karki’s grape farm in Thakre Rural Municipality-10 of Dhading district. Photo: Keshav.....

Categories