सिद्धलेकको वडा नम्बर ३ मा एम्बुलेन्स सेवा शुरु

125 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ चैत्र २०७५, बिहीबार ०५:५५

सम्पादक: Dhading News

सिद्धलेक- धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मा रहेको हुमनारायण स्मृति संस्थाले बु्धवार देखि एम्बुलेन्स सेवा सञ्चालनमा ल्याएको छ । सिद्धलेक गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रेमनाथ सिलवालले बुधवार एक कार्यक्रमका बिच उक्त एम्बुलेन्सको उद्घाटन गर्नु भएको हो ।
कुनै पनि घटना, दुर्घटना तथा अन्य आकस्मिक अवस्थामा परेका विरामी तथा घाईतेहरुको तत्काल उद्धार गरी उपचारका लागि सुविधा सम्पन्न स्वास्थ्य संस्था सम्म लैजानका लागि सहयोग पुगोस भनि एम्बुलेन्सको शुरुवात गरिएको अध्यक्ष सिलवालले वताउनु भयो ।
सिद्धलेक गाउँपालिकाको ६ लाख , स्पेनि नागरिक फादर अल्फाडोको ५ लाख, समुदाय तथा साना किसान कृषि सहकारी संस्थाबाट श्रोत व्यवस्थापन गरि एम्बुलेन्स खरिद गरिएको सिद्धलेक गाउँपालिकाले जनाएको छ ।
एम्बुलेन्सको व्यवस्थापन तथा संचालनका लागि गाउँपालिकासंग समन्वय गरी सिद्धलेक ३ नम्बर वडा कार्यालय,हुमनारायण स्मृति संस्था, सलाङ स्वास्थ्य चौकी लगायत सम्मिलित समिति गठन भई संचालनको व्यवस्थापन गर्ने वताईएको छ ।
एम्बुलेन्सको संचालन भएपछि कोही पनि विरामी तथा घाईतेहरु समयमै स्वास्थ्य संस्था जानबाट बञ्चित हुनु नपर्ने अध्यक्ष सिलवालले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ चैत्र २०७५, बिहीबार ०५:५५ मा प्रकाशित

 

 

 

समाचार

सबै

थिएटर मलमा एकै मञ्चमा बालबालिकाको तीन नाटक मञ्चन

काठमाडौं । विभिन्न नाट्य प्रस्तुुति मञ्चन गर्दै ‘लिटल थिएटर ग्यारेज’को पा“चौ संस्करण सम्पन्न भएको छ । थिएटर मल–कीर्तिपुर रंगमञ्चमा बालबालिकाहरुले नृत्य तथा अभिनयात्मक खेलको साथमा तीन नाटक मञ्चन गर्दै सो.....

यूनाइटेड सिमेन्ट वातावरणमैत्री- पायो आइएसओ सर्टिफिकेट

धुनिबेसी । धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा रहेको यूनाइटेड सिमेन्ट्स प्रा.लि.ले इन्टरनेशनल सर्टिफिकेसन सर्भिसेज.....

२३ करोड इन्टरनेट प्रयोगकर्ताको एउटै पासवर्ड

काठमाडौं । आजकल इन्टरनेट प्रयोगकर्ताहरुको विभिन्न तरिकाले खाता ह्याक भई दुरुपयोग बढदै गएको छ । यसरी अर्काको.....

नेकपा धादिङको अध्यक्षमा भूमी त्रिपाठी, सचिवमा शालिकराम जमकट्टेल

धादिङ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ले ७७ वटै जिल्लामा एकै साथ पार्टीको नेतृत्व टुंगाएको छ । पार्टी एकता भएको.....

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को जिल्ला कमिटी एकता घोषणा केहीबेरमा हुंदै

धादिङ– नेपालमा कम्युनिष्ट आन्दोलनका लागि आज ऐतिहासिक दिन । नेपालमा कम्युनिष्ट पार्टी स्थापना भएको आज  ७० वर्ष.....

Categories