सिद्धलेकको वडा नम्बर ३ मा एम्बुलेन्स सेवा शुरु

250 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ चैत्र २०७५, बिहीबार ०५:५५

सम्पादक: Dhading News

सिद्धलेक- धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मा रहेको हुमनारायण स्मृति संस्थाले बु्धवार देखि एम्बुलेन्स सेवा सञ्चालनमा ल्याएको छ । सिद्धलेक गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रेमनाथ सिलवालले बुधवार एक कार्यक्रमका बिच उक्त एम्बुलेन्सको उद्घाटन गर्नु भएको हो ।
कुनै पनि घटना, दुर्घटना तथा अन्य आकस्मिक अवस्थामा परेका विरामी तथा घाईतेहरुको तत्काल उद्धार गरी उपचारका लागि सुविधा सम्पन्न स्वास्थ्य संस्था सम्म लैजानका लागि सहयोग पुगोस भनि एम्बुलेन्सको शुरुवात गरिएको अध्यक्ष सिलवालले वताउनु भयो ।
सिद्धलेक गाउँपालिकाको ६ लाख , स्पेनि नागरिक फादर अल्फाडोको ५ लाख, समुदाय तथा साना किसान कृषि सहकारी संस्थाबाट श्रोत व्यवस्थापन गरि एम्बुलेन्स खरिद गरिएको सिद्धलेक गाउँपालिकाले जनाएको छ ।
एम्बुलेन्सको व्यवस्थापन तथा संचालनका लागि गाउँपालिकासंग समन्वय गरी सिद्धलेक ३ नम्बर वडा कार्यालय,हुमनारायण स्मृति संस्था, सलाङ स्वास्थ्य चौकी लगायत सम्मिलित समिति गठन भई संचालनको व्यवस्थापन गर्ने वताईएको छ ।
एम्बुलेन्सको संचालन भएपछि कोही पनि विरामी तथा घाईतेहरु समयमै स्वास्थ्य संस्था जानबाट बञ्चित हुनु नपर्ने अध्यक्ष सिलवालले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ चैत्र २०७५, बिहीबार ०५:५५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ज्यान मुद्दामा फरार अभियुक्त १७ वर्षपछि पक्राउ

धादिङ, १ साउन - कर्तव्य ज्यान मुद्दामा संलग्न भई फरार रहेको अभियोग लागेका एक अभियुक्तलाई धादिङ प्रहरीले घटना भएको १७ वर्षपछि पक्राउ गरेको छ । २०५९ साल असार ८ गते धादिङ जिल्लाको आगिन्चोक गाविस हालको वडा नम्बर ६.....

मलेखुमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा विस्तार

 मलेखु । धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ३ मलेखुमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैकले शाखा विस्तार गरेको छ ।.....

ताल्तिमा निर्माणाधिन हुवासिन सिमेन्ट उद्योगमा पस्यो बाढी

धादिङ,३० असार -धादिङको ताल्तीमा निर्माणाधिन हुवासिन सिमेण्ट उद्योगको निर्माण स्थलमा बाढी पसेर एक करोड भन्दा.....

गजुरी गाउँपालिकाको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना विमोचन

गजुरी- धादिङको गजुरी गाउँपालिकाले खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना तय गरेको छ । गाउँपालिका भित्र खाद्य.....

ताल्तीमा चिनियाँले यसरी बनाउँदैछन् हुवासिन सिमेन्ट उद्योग

ताल्ती-मलेखु पूरानो बजारबाट ११ किलोमिटर खोलैखोलाको यात्रा गरेपछि पुगिन्छ ताल्ती।ताल्ती त्यही ठाउँ हो हो जहाँ.....

Categories