कार्यवाहक मुख्यमन्त्रीको जिम्मेवारी जम्कट्टेललाई

238 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ बैशाख २०७६, बिहीबार ०६:३६

सम्पादक: Dhading News

धादिङ । प्रदेश नम्बर ३ को कार्यबाहक मुख्यमन्त्रीको जिम्मेवारी आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री शालिकराम जमरकट्टेलाई दिइएको छ ।

मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले नौ दिनका लागि कानून मन्त्री जमकट्टेललाई कार्यबाहक मुख्यमन्त्रीको जिम्मेवारी दिनुभएको हो । मुख्यमन्त्री पौडेल बैशाख ११ गतेबाट १९ गतेसम्म राष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारीसहितको टोलीमा चिन भ्रमणमा जानु भएको छ । मुख्यमन्त्रीको अनुपस्थितीमा प्रदेशको दोस्रो बरियतामा रहनुभएका मन्त्री जम्कट्टेललाई कार्यबाहक मुख्य मन्त्रीको जिम्मेवारी प्रदान गरिएको हो ।नौ दिनसम्म चिन भ्रमणमा रहँदाको समयमा मुख्यमन्त्री पौडेलले गर्दै आउनुभएको मन्त्रालयका काम र उहाँले सम्हाल्दै आउनुभएका भौतिक पूर्वाधार तथा विकास मन्त्रालयको जिम्मेवारी पनि मन्त्री जम्कट्टेलले सम्हाल्नु हुने मुख्यमन्त्री सचिवालयले जनाएको छ ।यही बैशाख १३ गते शुक्रबार हुने अन्तरप्रदेश समन्वय परिषद बैठकमा पनि प्रदेश ३ को तर्फबाट जमरकट्टेलले नै प्रतिनिधित्व गर्नुहुनेछ । प्रधानमन्त्री केपी ओलीको अध्यक्षतामा बस्ने अन्तरप्रदेश परिषद बैठकमा कार्यबाहक मुख्यमन्त्री जमरकट्टेलले प्रदेश सरकारलाई परेका समस्याहरु मुख्यमन्त्रीको हैसियतमा राख्नुहुनेछ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ बैशाख २०७६, बिहीबार ०६:३६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । स्कुटर चोरी गर्ने तथा चोरीका स्कुटर किन्ने कार्यमा संलग्न रहेको अभियोगमा.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

Categories