कार्यवाहक मुख्यमन्त्रीको जिम्मेवारी जम्कट्टेललाई

333 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ बैशाख २०७६, बिहीबार ०६:३६

सम्पादक: Dhading News

धादिङ । प्रदेश नम्बर ३ को कार्यबाहक मुख्यमन्त्रीको जिम्मेवारी आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री शालिकराम जमरकट्टेलाई दिइएको छ ।

मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले नौ दिनका लागि कानून मन्त्री जमकट्टेललाई कार्यबाहक मुख्यमन्त्रीको जिम्मेवारी दिनुभएको हो । मुख्यमन्त्री पौडेल बैशाख ११ गतेबाट १९ गतेसम्म राष्ट्रपति बिद्यादेवी भण्डारीसहितको टोलीमा चिन भ्रमणमा जानु भएको छ । मुख्यमन्त्रीको अनुपस्थितीमा प्रदेशको दोस्रो बरियतामा रहनुभएका मन्त्री जम्कट्टेललाई कार्यबाहक मुख्य मन्त्रीको जिम्मेवारी प्रदान गरिएको हो ।नौ दिनसम्म चिन भ्रमणमा रहँदाको समयमा मुख्यमन्त्री पौडेलले गर्दै आउनुभएको मन्त्रालयका काम र उहाँले सम्हाल्दै आउनुभएका भौतिक पूर्वाधार तथा विकास मन्त्रालयको जिम्मेवारी पनि मन्त्री जम्कट्टेलले सम्हाल्नु हुने मुख्यमन्त्री सचिवालयले जनाएको छ ।यही बैशाख १३ गते शुक्रबार हुने अन्तरप्रदेश समन्वय परिषद बैठकमा पनि प्रदेश ३ को तर्फबाट जमरकट्टेलले नै प्रतिनिधित्व गर्नुहुनेछ । प्रधानमन्त्री केपी ओलीको अध्यक्षतामा बस्ने अन्तरप्रदेश परिषद बैठकमा कार्यबाहक मुख्यमन्त्री जमरकट्टेलले प्रदेश सरकारलाई परेका समस्याहरु मुख्यमन्त्रीको हैसियतमा राख्नुहुनेछ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ बैशाख २०७६, बिहीबार ०६:३६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ । माछाका परिकारहरुका पारखीका लागि थप आकर्षित गर्न मलेखु चोकमा माछाको प्रतिमा निर्माण गरिएको.....

मौवाखोलाबाट साना मोटर गुड्न थाल्यो

धादिङ - बाढीले पुल भत्काएपछि अवरुद्ध हुन पुगेको पृथ्वीराजमार्गको मौवाखोलाको पुल मर्मत गरी चार दिनपछि साना.....

हट्यो लकडाउन

काठमाडौं । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि सरकारले साढे तीन महिनादेखि घोषणा गरेको लकडाउन.....

बाढी–पहिरोबाट सतर्क रहन सांसद भूमी त्रिपाठीको आग्रह

धादिङ - अविरल बर्षापछि धादिङ लगायत देशका विभिन्न भागमा बाढी पहिरोको जोखिम बढेको भन्दै विपदपूर्ण घडीमा सुरक्षित.....

बाढीेले मौवाखोलाको पुल बगायो ,राजधानी संगको सम्पर्क टुट्यो

धादिङ,५ साउन - देशका विभिन्न जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने पृथ्वीराजमार्गको धादिङ र चितवन जिल्लाको सिमानामा.....

Categories