गाउँबस्तीमै अपाङ्गता तथा जेष्ठ नागरिक परिचयपत्र वितरण

388 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ बैशाख २०७६, बिहीबार २१:३३

सम्पादक: Dhading News

कल्लेरी । गाउँगाउँमा सिहदरवारको नारालाई सार्थकता दिन धादिङको गल्छि गाउँपालिकाले गाउँबस्तीमै पुगेर घुम्ति शिविर मार्फत अपाङ्गता तथा जेष्ठ नागरिकहरुलाई परिचयपत्र बितरण गरेको छ । चालु आर्थिक बर्षको निति तथा कार्यक्रम अन्र्तगत यो बर्षको पहिलो शिबिर विहिवार गल्छि गाउँपालिका वडा नम्बर १ को वडा कार्यालय डुम्रीचौरबाट शुरु गरिएको छ । शिविरमा वडा नम्बर १ का २० जनालाई अपाङ्गता परिचय पत्र र ५१ जनालाई जेष्ठ नागरिक परिचयपत्र बितरण गरिएको वडा अध्यक्ष पूर्णप्रसाद खतिवडाले जानकारी दिनु भयो । शिविरमा १ सय ८१ जना कृषकलाई ३ सय १५ केजि मकैको बिउ, २ सय १ जना किसानलाई तरकारीको बिउबिजन समेत बितरण गरिएको थियो ।त्यसै गरी घुम्ती शिबिरमा ७ सय ७५ गाई, भैसि, ११ सय ६५ बाख्रा , ११ सय ५० कुखुरालाई औषधि पनि बितरण गरिएको र ७ वटा बोकालाई खसी वनाईएको गल्छि गाउँपालिकाले जनाएको छ ।
घुम्ती शिबिर १७ गते सम्म सञ्चालन हुने गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत दानबहादुर ऐडिले जानकारी दिनु भयो । गाउँ गाउँमा सिंहदरवारको नारालाई सार्थकता दिन नागरिकहरुले घरदैलामै सेवासुबिधा पाउन सकुन भनि शिविर सञ्चालन गरिएको र यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिंदै जाने गाउँपालिकाको उपाध्यक्ष राधा तिमल्सिनाले धादिङ न्यूजलाई जानकारी दिनुभयो ।घुम्तिशिविरमा गाउँपालिकाको उपाध्यक्ष तिमल्सिना, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत दानबहादुर ऐडि, वडा नम्बर १ अध्यक्ष पूर्णप्रसाद खतिवडा, कार्यपालिका सदस्यहरु,वडा सदस्यहरु, बिषयगत शााखाका प्रमुख तथा कर्मचारीहरु, सँघसँस्थाका प्रतिनिधी तथा स्थानियहरुको सहभागीता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ बैशाख २०७६, बिहीबार २१:३३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । स्कुटर चोरी गर्ने तथा चोरीका स्कुटर किन्ने कार्यमा संलग्न रहेको अभियोगमा.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

Categories