गाउँबस्तीमै अपाङ्गता तथा जेष्ठ नागरिक परिचयपत्र वितरण

526 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ बैशाख २०७६, बिहीबार २१:३३

सम्पादक: धादिङ न्यूज

कल्लेरी । गाउँगाउँमा सिहदरवारको नारालाई सार्थकता दिन धादिङको गल्छि गाउँपालिकाले गाउँबस्तीमै पुगेर घुम्ति शिविर मार्फत अपाङ्गता तथा जेष्ठ नागरिकहरुलाई परिचयपत्र बितरण गरेको छ । चालु आर्थिक बर्षको निति तथा कार्यक्रम अन्र्तगत यो बर्षको पहिलो शिबिर विहिवार गल्छि गाउँपालिका वडा नम्बर १ को वडा कार्यालय डुम्रीचौरबाट शुरु गरिएको छ । शिविरमा वडा नम्बर १ का २० जनालाई अपाङ्गता परिचय पत्र र ५१ जनालाई जेष्ठ नागरिक परिचयपत्र बितरण गरिएको वडा अध्यक्ष पूर्णप्रसाद खतिवडाले जानकारी दिनु भयो । शिविरमा १ सय ८१ जना कृषकलाई ३ सय १५ केजि मकैको बिउ, २ सय १ जना किसानलाई तरकारीको बिउबिजन समेत बितरण गरिएको थियो ।त्यसै गरी घुम्ती शिबिरमा ७ सय ७५ गाई, भैसि, ११ सय ६५ बाख्रा , ११ सय ५० कुखुरालाई औषधि पनि बितरण गरिएको र ७ वटा बोकालाई खसी वनाईएको गल्छि गाउँपालिकाले जनाएको छ ।
घुम्ती शिबिर १७ गते सम्म सञ्चालन हुने गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत दानबहादुर ऐडिले जानकारी दिनु भयो । गाउँ गाउँमा सिंहदरवारको नारालाई सार्थकता दिन नागरिकहरुले घरदैलामै सेवासुबिधा पाउन सकुन भनि शिविर सञ्चालन गरिएको र यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिंदै जाने गाउँपालिकाको उपाध्यक्ष राधा तिमल्सिनाले धादिङ न्यूजलाई जानकारी दिनुभयो ।घुम्तिशिविरमा गाउँपालिकाको उपाध्यक्ष तिमल्सिना, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत दानबहादुर ऐडि, वडा नम्बर १ अध्यक्ष पूर्णप्रसाद खतिवडा, कार्यपालिका सदस्यहरु,वडा सदस्यहरु, बिषयगत शााखाका प्रमुख तथा कर्मचारीहरु, सँघसँस्थाका प्रतिनिधी तथा स्थानियहरुको सहभागीता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ बैशाख २०७६, बिहीबार २१:३३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

काेराेना संक्रमित धादिङकी महिला ३८ हप्ते गर्भवती

धादिङ-धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका घर भएकी २३ बर्षिया एक महिलालाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । काठमाण्डौंको थापाथलीस्थित परोपकार प्रसुती तथा स्त्रीरोग अस्पतालमा उपचाररत ति महिला ३८ हप्ते गर्भवती.....

धादिङकी एक महिलाले एकै पटक तीन शिशु जन्माइन

काठमाडौंको थापाथलीस्थित परोपकार प्रसूति तथा स्त्रीरोग अस्पतालमा धादिङकी एक महिलाले तिम्ल्याहा शिशु जन्माएकी.....

रोकिराखेको ट्रकमा हायस ठोक्किंदा १२ जनाको ज्यान गयो

  बाँके जिल्लाको ठुरिया जंगल स्थित प्रूर्व पश्चिम राजमार्गमा मध्यराति भएको सवारी दुर्घटनामा परि १२ जनाको.....

कोरोनाबाट विश्वभर १२८ नेपालीको मृत्यु

विश्वभर महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणका कारण शनिवार (३० मे २०२०) साँझसम्म नेपाल बाहिर.....

सुकौराको विकासको लागि के गर्ने ?

मेरो सुकौरा आर्थिक वर्ष २०७७÷७८ को लागि त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकाले समानीकरण अनुदानमाफर्त १३ करोड ८ लाख,.....

Categories