वेनिघाटका रामवहादुरलाई ६ महिना जेल र पाँच हजार जरिवाना

317 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ जेष्ठ २०७६, बुधबार ११:५०

सम्पादक: Dhading News

धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउपालिका वडा नम्बर २ का धामीकान्छा भनिने रामबहादुरलाई जिल्ला अदालत धादिङले ६ महिना जेल र पाँच हजार जरिवानाको सुनाएको छ ।

बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका–२ की ५५ वर्षीया प्रेमकुमारी लोहनीलाई बोक्सी आरोप लगाएकोको कसुरमा धादिङ जिल्ला अदालतले ०७६ बैशाख ३१ गते आरोपीलाई थुनामा राखेर पीडितलाई क्षतिपूर्ति दिन आदेश दिएको हो ।
जिल्ला न्यायधिस प्रकाश ढुङ्गानाको इजलासले बोक्सी आरोप लगाउने ४५ बर्षिय मगरले बोक्सी आरोप (कसुर सजायाँ ) ऐनको ३ (१) (क) अनुसार कसुर गरेकोले सोही ऐनको ११ (१)  (क) बमोजिम धामीकान्छा भन्ने रामबहादुर मगरलाई ६ महिना कैद र ५ हजार जरिवाना र सोही ऐनको १२ (१) बमोजिम पीडितलाई २० हजार रुपैयाँ क्षतिपूर्ति दिन आदेश गरेको धादिङ जिल्ला अदालतका निमित्त श्रेस्तेदार गोबिन्द तिवारीले बताउनुभयो ।  मगरले ०७५ भदौ ९ गते प्रेमकुमारीलाई बोक्सी आरोप लगाएपछि पीडितको छोरी मेनका लोहनीको जाहेरीपछि भदौ २० गते जिल्ला अदालत धादिङमा मुद्दा दर्ता गरिएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१ जेष्ठ २०७६, बुधबार ११:५० मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories