वेनिघाटरोराङका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत थापाको निधन

416 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ जेष्ठ २०७६, बुधबार १८:२२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ८ जेठ –  धादिङ जिल्लाको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत हर्षबहादुर थापाको बुधवार निधन भएको छ ।
गोर्खा जिल्ला घर भइ दुई वर्ष अघि देखि बेनिघाट रोराङ गाँउपालिकामा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत पदमा कार्यरत ५४ वर्षीय थापाको बुधबार बिहान काठमाण्डौंमा निधन भएको हो । न्यून रक्तचापका कारण एक्कासी अस्वस्थ भएपछि स्वास्थ्य उपचारका लागी थापालाई काठमाण्डौंको नर्भिक अस्पताल लगिएकोमा उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष पित्तवहादुर डल्लाकोटीले वताए ।
थापालाई मंगलवार सांझ पख छाती अत्यन्तै दुखेर र स्वास प्रस्वासमा समस्या देखिएपछि राजमार्ग सामुदायिक अस्पताल मलेखुमा स्वास्थ्य परिक्षण गराउँदा त्यहाँका चिकित्सकहरुले तत्काल काठमाण्डौं जान सल्लाह दिएपछि बुधवार नर्भिक अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । थापाको असायमिक निधन बाट वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका अध्यक्ष पित्तवहादुर डल्लाकोटीले आंफु मात्रै होइन सिङ्गो गाउँ पालिका परिवारनै स्तव्ध भएको वताउनु भएको छ । अध्यक्ष डल्लाकोटीले शोक सन्तप्त परिवार जनप्रति भावपूर्ण श्रदाञ्जली व्यक्त गर्दै मृत आत्माको चीर शान्तिको कामना गर्नुभएको छ ।
गाउँपालिकाले एउटा दक्ष राष्ट्रसेवक गुमाउनु परेको अध्यक्ष डल्लाकोटीले वताउनु भयो । मंगलबार दिनभरी कार्यालयमा बसेर काम गरेको मान्छे बुधवार निधन भएको खबरले वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधि मात्रै होइन आम नागरिक समेत निकै स्तव्ध हुन पुगेका छन । थापाको निधन प्रति छिमेकी गाउँपालिकाका प्रम्ुख प्रशासकीय अधिकृत तथा अन्य कर्मचारी र जनप्रतिनिधि, कर्मचारी ,राजनैतिक कार्यकर्ता र अन्य सर्वसाधरणले समेत सामाजिक सञ्जाल मार्फत श्रद्धाञ्जली व्यक्त गरेका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ जेष्ठ २०७६, बुधबार १८:२२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories