धादिङ समाज दक्षिण कोरिया धादिङ संस्था स्थापना

613 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १० जेष्ठ २०७६, शुक्रबार २१:४४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ- धादिङ जिल्लाबाट वैदेशिक रोजगारीका लागि दक्षिण कोरिया गएर फर्किएकाहरुको पहलमा धादिङ समाज दक्षिण कोरिया धादिङ नामक गैर सरकारी संस्थाको स्थापना गरिएको छ । नवगठित संस्थाको कार्य समिति नौ सदस्यिय रहेको छ जस्को अध्यक्षमा केशव श्रेष्ठ, उपाध्यक्षमा सुमन सिम्खडा, सचिवमा रामकृष्ण अधिकारी र कोषाध्यक्षमा ईश्वर रुपाखेती रहेका छन । कार्य समिति सदस्यहरुमा सुदर्शन खतिवडा,रामशरण भट्ट,राजेन्द्र थपलिया,बिनोद अधिकारी र उमेश अधिकारी छन् ।
दक्षिण कोरियामा रोजगारी गरेर फर्किएकाहरु समाजमा सम्मानजनक स्थापित हुन र दक्षिण कोरिया जान चाहने युवाहरुलाई आवश्यक सर सल्लाह एवम परामर्श दिंदै रचनात्मक कार्यहरु गर्नका लागि संस्थाको स्थापना गरिएको अध्यक्ष श्रेष्ठले वताए । संस्थाले कोरिया रिटर्नीहरु मार्फत रचनात्मक कार्यक्रमहरुका साथै सिपमुलक तालिम,उद्यम व्यवसाय लगायतका कार्यमा सहयोग गर्ने वताईएको छ ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय धादिङमा जेठ १ गते १५९६ नम्बरमा दर्ता भएको उक्त संस्था जेठ ८ गते समाज कल्याण परिषदमा ५०१२८ नम्बरमा आवद्ध भएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१० जेष्ठ २०७६, शुक्रबार २१:४४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा राती ९ बजेपछि देउसीभैलो खेल्न नपाइने

धादिङ,७ कात्तिक - तिहारको अवसरमा रमाइलोका लागि खेलिने देउसीभैलोलाई व्यवस्थित र मर्यादत बनाउन राति ९ बजेसम्म मात्र खेल्न पाइने जिल्ला प्रशासन कार्यालय धादिङले जनाएको छ । ९ बजेपछि देउसीभैलो खेलेमा वा पैसा.....

सुखद दाम्पत्य जीवनका लागि चुम्बन

सुखद दाम्पत्य जीवनका लागि पति–पत्नी नग्न भएर सुत्न फलदायी हुने एक अध्ययनले देखाएको छ । राति नग्न सुत्ने जोडीको.....

अन्योलको भूमरीमा बूढीगण्डकी आयोजना

धादिङ- नेपालको ऊर्जा क्षेत्रमा नयाँ आयम थप्ने राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रुपमा रहेको बहुचर्चित एवं.....

४३ हजार बेरोजगारलाई अल्पकालिन रोजगारी खुल्दै

काठमाडौं । के तपाई बेरोजगार हुनुुहुन्छ ? शिक्षित पनि हुनुहुन्छ, अबसर खोज्दा खोज्दै थाकिसक्नु भएको छ भने अब छिट्टै.....

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने.....

Categories