बुढाथुम स्वास्थ्यचौकीमा सामाजिक परिक्षण

422 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ जेष्ठ २०७६, शनिबार २०:२४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ ,२५ जेठ – धादिङको गंगाजमुना गाउँपालिका ७ बुढाथुममा गंगाजमुना गाउँपालिका स्वास्थ्य शाखाको आयोजनामा शनिबार सामाजिक परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भयो ।

प्रमुख अतिथि गाउँपालिका उपाध्यक्ष एञ्जिला तामाङले सामुदायिक स्वास्थ्य सम्बन्धी कार्यक्रम, महिला स्वास्थ्य सम्बन्धी कार्यक्रमहरु निरन्तर संचालन गरिने बताउनुभयो ।  गंगाजमुना गाउँपालिका वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष बाबुराम न्यौपानेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा स्वास्थ्यचौकीमा औषधी अभाव हुन नदिने, ल्याबसेवाका लागि पहल गरि गुणस्तर सुधार गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नुभयो ।

गाउँपालिका क्षेत्रका सबै स्वास्थ्य चौकीमा प्योगशाला स्थापना गर्ने, पालिका स्तरमा भ्याक्सिन स्टोर गर्ने सब सेन्टर स्थापना गर्ने, गाउँपालिकामा एम्बुलेन्स सेवा संचालन गर्ने गंगाजमुना गाउँपालिका स्वास्थ्य संयोजक दिपक अधिकारीले बताउनुभयो ।
प्रसुति कुरुवा घर बनाई घरमा हुने सुत्केरी सुन्य बनाउन योजना बनाईने उहाको योजना थियो ।  नियमित स्वास्थ्य सेवा, विरामी जाच सहित २४ घण्टे प्रसुति सेवा दिदै आएकोले निरन्तर सेवामा लागिरहने बताउदै स्वास्थ्यचौकी प्रमुख केशरबहादुर भण्डारीले गुणस्तरीय सेवामा ध्यान दिने बताउनुभयो ।

सहजकर्ता सीताराम अधिकारीले समुदाय स्तरमा गरिएको छलफलमा आएका समस्याहरु प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ जेष्ठ २०७६, शनिबार २०:२४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा राती ९ बजेपछि देउसीभैलो खेल्न नपाइने

धादिङ,७ कात्तिक - तिहारको अवसरमा रमाइलोका लागि खेलिने देउसीभैलोलाई व्यवस्थित र मर्यादत बनाउन राति ९ बजेसम्म मात्र खेल्न पाइने जिल्ला प्रशासन कार्यालय धादिङले जनाएको छ । ९ बजेपछि देउसीभैलो खेलेमा वा पैसा.....

सुखद दाम्पत्य जीवनका लागि चुम्बन

सुखद दाम्पत्य जीवनका लागि पति–पत्नी नग्न भएर सुत्न फलदायी हुने एक अध्ययनले देखाएको छ । राति नग्न सुत्ने जोडीको.....

अन्योलको भूमरीमा बूढीगण्डकी आयोजना

धादिङ- नेपालको ऊर्जा क्षेत्रमा नयाँ आयम थप्ने राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाका रुपमा रहेको बहुचर्चित एवं.....

४३ हजार बेरोजगारलाई अल्पकालिन रोजगारी खुल्दै

काठमाडौं । के तपाई बेरोजगार हुनुुहुन्छ ? शिक्षित पनि हुनुहुन्छ, अबसर खोज्दा खोज्दै थाकिसक्नु भएको छ भने अब छिट्टै.....

नागढुङ्गा–मुग्लिन सडक ६ लेनको बनाईदै

काठमाडौं । देशका ६७ जिल्लाबाट राजधानी प्रवेश गर्ने र राजधानीबाट वाहिरिने यात्रुले प्रयोग गर्ने.....

Categories