बुढाथुम स्वास्थ्यचौकीमा सामाजिक परिक्षण

660 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ जेष्ठ २०७६, शनिबार २०:२४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ ,२५ जेठ – धादिङको गंगाजमुना गाउँपालिका ७ बुढाथुममा गंगाजमुना गाउँपालिका स्वास्थ्य शाखाको आयोजनामा शनिबार सामाजिक परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न भयो ।

प्रमुख अतिथि गाउँपालिका उपाध्यक्ष एञ्जिला तामाङले सामुदायिक स्वास्थ्य सम्बन्धी कार्यक्रम, महिला स्वास्थ्य सम्बन्धी कार्यक्रमहरु निरन्तर संचालन गरिने बताउनुभयो ।  गंगाजमुना गाउँपालिका वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष बाबुराम न्यौपानेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा स्वास्थ्यचौकीमा औषधी अभाव हुन नदिने, ल्याबसेवाका लागि पहल गरि गुणस्तर सुधार गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नुभयो ।

गाउँपालिका क्षेत्रका सबै स्वास्थ्य चौकीमा प्योगशाला स्थापना गर्ने, पालिका स्तरमा भ्याक्सिन स्टोर गर्ने सब सेन्टर स्थापना गर्ने, गाउँपालिकामा एम्बुलेन्स सेवा संचालन गर्ने गंगाजमुना गाउँपालिका स्वास्थ्य संयोजक दिपक अधिकारीले बताउनुभयो ।
प्रसुति कुरुवा घर बनाई घरमा हुने सुत्केरी सुन्य बनाउन योजना बनाईने उहाको योजना थियो ।  नियमित स्वास्थ्य सेवा, विरामी जाच सहित २४ घण्टे प्रसुति सेवा दिदै आएकोले निरन्तर सेवामा लागिरहने बताउदै स्वास्थ्यचौकी प्रमुख केशरबहादुर भण्डारीले गुणस्तरीय सेवामा ध्यान दिने बताउनुभयो ।

सहजकर्ता सीताराम अधिकारीले समुदाय स्तरमा गरिएको छलफलमा आएका समस्याहरु प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ जेष्ठ २०७६, शनिबार २०:२४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मुलपानी खयर काण्डमा संलग्न तीन जना धरौटीमा छुटे

  धादिङ– खयर फडानीमा संलग्न रहेको आरोपमा थुनाामा रहेका धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं ३ का चार जनालाइ धरौटीमा छाड्न जिल्ला अदालत धादिङले आदेश दिएको छ । अदालतको आदेश पछि थुनामा रहेका ३ जना धरौटी.....

नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि

काठमाडौं । नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका.....

नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७७२- थपिए ९० जना

धादिङ । नेपालमा जेठ १३ गते मंगलबार दिउँसो सम्ममा एकैदिनमा थप ९० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमण पुष्टि भएको.....

धादिङमा आलोपालो गरेर सामान ढुवानी हुने

धादिङ, १२ जेठ - लकडाउनको समयमा वजार क्षेत्रमा मालसामान ढुवानी गर्ने सवारीहरुको भिडभाड बढ्न थालेपछि धादिङमा.....

सोमबार सार्वजनिक बिदा दिने गृहको मन्त्रालयको निर्णय

धादिङ न्यूज धादिङ, ११ जेठ - गृह मन्त्रालयले आइतबारका लागि दिने भनिएको सार्वजनिक विदा नदिेने भएको छ ।   नेपाल.....

Categories