धुंवाकोटमा दुर्घटना,एकजनाको मृत्यु ,पाँच जना घाईते

842 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ असार २०७६, बिहीबार १९:४१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ५ असार –  धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १४ को धुंवाकोटको पाग्रेंखोला स्थित ग्रामीण सडकमा भएको दुर्घटनामा परी एक जनाको मृत्यु भएको छ पाँच जना घाईते भएका छन ।

धादिङबेसीबाट नेत्रावती डबजोङ गाउँपालिकाको सेमजोङ जाँदै गरेको बा १ ज ६०२१ नम्वरको बलेरो जिप विहिवार दिउँसो ३ वजे तिर नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १४ को धुंवाकोटको पाग्रेंखोला उकालो चढ्नेक्रममा सोही जिपबाट खसेर एक यात्रुको मृत्यु भएको हो । उकालोमा जिप चढ्न नसकेपछि यात्रुहरु आत्तिएर हामफाल्ने क्रममा सोही जिपले किचेर धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका–३ सिम्लेगैरी बस्ने वर्ष ३८को शेरवहादुर लामाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

घाईते चार जनालाई जिल्ला अस्पताल धादिङमा प्राथमिक उपचार गराई थप उपचारका लागी काठमाण्डौ पठाईएको छ । जिपमा १५ जना यात्रु रहेको वताईएको छ । अरु यात्रुको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परेर नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ मृतक शेर बहादुर लामाको श्रीमती कान्छि लामा,नेत्रावती डवजोङ २ का २८ बर्षिय नर बहादुर तामाङ सोही ठाउँबस्ने नर बहादुर तामाङको श्रीमती २६ बर्षिया निरमाया तामाङ निजको छोरी बर्ष २ कि रेनिसा तामाङ घाईते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

५ असार २०७६, बिहीबार १९:४१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories