धुंवाकोटमा दुर्घटना,एकजनाको मृत्यु ,पाँच जना घाईते

498 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ५ असार २०७६, बिहीबार १९:४१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ५ असार –  धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १४ को धुंवाकोटको पाग्रेंखोला स्थित ग्रामीण सडकमा भएको दुर्घटनामा परी एक जनाको मृत्यु भएको छ पाँच जना घाईते भएका छन ।

धादिङबेसीबाट नेत्रावती डबजोङ गाउँपालिकाको सेमजोङ जाँदै गरेको बा १ ज ६०२१ नम्वरको बलेरो जिप विहिवार दिउँसो ३ वजे तिर नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १४ को धुंवाकोटको पाग्रेंखोला उकालो चढ्नेक्रममा सोही जिपबाट खसेर एक यात्रुको मृत्यु भएको हो । उकालोमा जिप चढ्न नसकेपछि यात्रुहरु आत्तिएर हामफाल्ने क्रममा सोही जिपले किचेर धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका–३ सिम्लेगैरी बस्ने वर्ष ३८को शेरवहादुर लामाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

घाईते चार जनालाई जिल्ला अस्पताल धादिङमा प्राथमिक उपचार गराई थप उपचारका लागी काठमाण्डौ पठाईएको छ । जिपमा १५ जना यात्रु रहेको वताईएको छ । अरु यात्रुको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परेर नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ मृतक शेर बहादुर लामाको श्रीमती कान्छि लामा,नेत्रावती डवजोङ २ का २८ बर्षिय नर बहादुर तामाङ सोही ठाउँबस्ने नर बहादुर तामाङको श्रीमती २६ बर्षिया निरमाया तामाङ निजको छोरी बर्ष २ कि रेनिसा तामाङ घाईते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

५ असार २०७६, बिहीबार १९:४१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङबेसीमा सिद्धार्थ बैंकको शाखा सञ्चालनमा

धादिङबेसी- धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीमा बैक तथा वित्तिय संस्थाको शाखा स्थापना हुनेक्रम बढ्दै गएको छ । एक दर्जन भन्दा बढी बैकको शाखा स्थापना भई संचालनमा रहिरहेको धादिङबेसीमा सिद्घार्थ बैंकले पनि.....

हुवासिन सिमेन्टको जग्गा भाडा सम्झौता प्रक्रिया मन्त्रिपरिषदमा

धादिङ, ३२ साउन। धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको ताल्तीमा निर्माण हुन लागेको हुवासीन सिमेण्ट उद्योगका लागि.....

हावाले उडाएको पुल मध्य बर्षामा ढलान गरिंदै

धादिङ- निर्माण कार्य शुरु भएको पाँच वर्ष विति सक्दापनि सम्पन्न हुन नसकेको नुवाकोटको केउरिनी बाट धादिङको.....

नेकपा स्वास्थ्य विभाग प्रमुखमा राजेन्द्र पाण्डे

धादिङ - नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभागको नेतृत्व प्रदेश नम्बर ३ का सांसद तथा.....

लालपुर्जा किर्ते गरी बुढीगण्डकीबाट ६३ लाख ठगी

धादिङ । १२ सय मेगावाट बिजुली उत्पादन गर्ने प्रस्तावित बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनासँग ठगी गरेर रकम असुलेको.....

Categories