बाँझागाउँमा बोलेरो जिप पल्टिंदा पाँच जनाको मृत्यु, १० जना घाईते

1429 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ असार २०७६, शुक्रबार १३:४६

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,६ असार – धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ बाँझागाउँमा वोलेरो जिप पल्टिंदा पाँच जनाको ज्यान गएको छ । जिप चालक सहित १० जना घाईते भएका छन ।


गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ४ कार्कीडाँडाबाट तरकारी वोकेर बैरेनीवजार तर्फ आउँदै गरेको जिप शुक्रवार मध्यान्ह ११.३० वजे तिर बाँझागाउँ स्थित ग्रामीण सडकमा अनियन्त्रित भई पल्टिंदा चार जनाको घटनास्थलमानै ज्यान गएको बैरेनी प्रहरी चौकीले जनाएको छ । स्थानीयहरुका अनुसार जिप एक्कासी अनियन्त्रित भई सडक देखि १५ मिटर तल खसेको थियो ।

दुर्घटनामा परि दुई महिला सहित चार जनाको ज्यान गएको छ । मृत्यु हुनेहरुमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर १ का २४ बर्षिय राजु रम्तेल, सोही ठाउँका ४० बर्षिय सेतु रम्तेल, गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ की ३० बर्षिया कान्छी भुजेल र ३५ बर्षिया नानु तामाङ रहेको प्रहरीले जनाएको छ । गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ की २१ बर्षिया समिक्षा अधिकारीको उपचारका लागि काठमाण्डौं लैजांदै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । घाईतेहरुको उद्धार गरी उपचारका लागि काठमाण्डौं पठाईएको छ । कान्छी भुजेल र नानु तामाङ मोटर चढेको एक मिनेटमै जिप दुर्घटनामा परेको थियो । उनिहरु बैरेनी वजार जांदै थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ असार २०७६, शुक्रबार १३:४६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

पसल चोरी गर्ने समुह पक्राउ

धादिङ,२ भदौ -धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ आगिन्चोकका भिमसेन भण्डारीले खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ किङताङफेदीमा रहेको पसलमा चोरी गरि भागेको समूहलाई पक्राउ गरेको छ । चोरी गर्ने.....

नुवाकोटबाट हराएको मोटरसाईकल धादिङ प्रहरीबाट फिर्ता

धादिङ,२ भदौ - नुवाकोट जिल्लाको तारकेश्वर गाउँपालिका वडा नम्बर १ घर भई हाल विदुर नगरपालिका वडा नम्बर ८ बस्ने सन्जय.....

नाडेपका कर्मचारी दुई साता देखि आन्दोलनमा

धादिङ,१ भदौ-  धादिङको गजुरीमा केन्द्रिय कार्यालय रहेको नाडेप लघुवित्त वित्तिय संस्थामा कार्यरत कर्मचारीहरु.....

चौँरीपालनमा युवापुस्ताको कम आकर्षण

धादिङ । धादिङ जिल्लाको हिमाली क्षेत्र रूवीभ्याली गाउँपालिकाको उच्च भेगका किसानहरुको आम्दानीको राम्रो स्रोत.....

सिरानवजारमा पहिरो रोक्न सडक छेउमा वृक्षारोपण

धादिङबेसी-धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीको सिरानवजारमा मुख्य सडक भासिएर दर्जनौं घर जोखिममा पर्ने क्रम.....

Categories