कृष्णभिरमा तीनवटा सवारी साधन ठोक्किंदा दुईको मृत्यु

483 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ असार २०७६, आईतवार १७:१६

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,१५ असार – धादिङको वेनिघाटरोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको कृष्णभिरमा आईतबार विहान ११ वजे तिर तीन वटा सवारी साधन एक आपसमा ठोक्किंदा दुई जनाको ज्यान गएको छ । दुर्घटनामा परि ३० जना घाईते भएका छन् ।

काठमाण्डौबाट चितवन तर्फ जाँदै गरेको लु १ख ९०७९ नम्बरको बस र चितवनबाट काठमाण्डौ गईरहेको जाँदै गरेको बा ३ ख १००४ नम्बरकको माईक्रो र बा २ख ४५६७ नम्बरको अर्को माईक्रो एक आपसमा ठक्कर खाँदा तीनवटा सवारी साधनमा यात्रा गरिरहेका ३० जना यात्रु घाईते भएका थिए । घाईते मध्ये २ जनाको घटनास्थलमा नै मृत्यू भएको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीले जनाएको छ ।

घाईतेहरुको उपचारको लागी राजमार्ग अस्पताल मलेखुमा सामान्य उपचार पश्चात थप उपचारको लागी काठमाण्डौमा १८ जनालाई रिफर गरिएको छ । यसै गरी गजुरी अस्पतालमा ७ जना‚ चरौदी अस्पतालमा २ जनाको उपचार भईरहेको छ भने ३ जना सामान्य उपचार पश्चात डिस्चार्ज भएको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

दुर्घटनामा परि बा २ख ४५६७ नम्बरको माईक्रोबसका चालक काभ्रे महादेवस्थान का २७ बर्षिय श्यामकुमार श्रेष्ठ र अन्दाजी २० बर्षिया सीता गिरीको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले वताउनु भयो । बा ३ ख १००४ नं को बस चालक जिल्ला नवलपरासी मध्यबिन्दु नगरपालिका वडा नम्बर ७ बस्ने बर्ष २७ को रबिन खड्का सामान्य घाईते रहेको र निजलाई प्रहरी चौकी जोगिमाराको नियन्त्रणमा राखिएको पनि खड्काले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ असार २०७६, आईतवार १७:१६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीमा रहेको कर कार्यालय वन्द नहुने

गल्छीमा रहेको करदाता सेवा कार्यालय एक साताका लागि बन्द गर्न संकट व्यवस्थापन समितिले गरेको निर्णयलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सच्याएको छ । करदाताहरुले साउन मसान्त भित्रमा बुझाउनु पर्ने कर नबुझाएमा.....

कोरोना संक्रमण बढेपछि धादिङमा एकसाताका लागि निषेधाज्ञा जारी

धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेशी आसपासका क्षेत्रमा एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । कोरोना भाइरस.....

गल्छी पालिका एक साताका लागि वन्द

गल्छी गाउँपालिका भित्र अत्यावश्यक बाहेकका सबै सेवा एक साताका लागि वन्द गरिने भएको छ । बुधवार गल्छी.....

थोपलखोला आसपासमा बाढी पहिरोको त्रास

धादिङ धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसी स्थित थोपल खोलामा पानीको बहाव बढ्दै जांदा आसपासका वासिन्दा त्रसित हुन.....

मलेखुमा बन्यो माछाको प्रतिमा

केशव अधिकारी (मलेखु)धादिङ – माछा बजारको रुपमा देशमै ख्याति कमाएको मलेखुमा शनिबारदेखि नयाँ पहिचान थपिएको छ ।.....

Categories