बेनिघाट रोराङका वडा सदस्यलाई आफ्नै घरमा गोली प्रहार

269 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १९ असार २०७६, बिहीबार १५:२७

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, १९ असार-  धादिङको वेनीघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नंम्बर ८ का वडा सदस्य रामजी चेपाङलाई बुधवार साँझ आफ्नै घरमा गोली हानिएको छ । चितवनको राप्ती नगरपालिका वडा नं १३ स्थायी घर भएका इन्द्रकुमार चेपाङले बुधवार साँझ रामजीलाई गोठीभन्ज्याङ स्थित आफ्नै घरमा खाना खाईरहेको बेला टाउकोमा गोली प्रहार गरेका हुन ।

प्रहरीका अनुसार चितवनको राप्ती नगरपालिका १३ काम्दा निवासी इन्द्रबहादुर चेपाङले रामजीलाई गोली हानेको प्रारम्भिक अध्ययनबाट खुलेको छ । दुई महिनाअघि काम्दामा सञ्चालित कुमार चेपाङ छात्राबासमा बस्ने २ जना चेपाङ किशोरीलाई बलात्कार प्रयास गरेको आरोपमा मुद्दा लागेपछि फरार रहेका इन्द्रले बुधवार सांझ भरुवा बन्दुकले रामजीलाई गोली प्रहार गरेको प्रारम्भिक सूचना प्राप्त भएको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीले जनाएको छ ।

बलात्कार मुद्दामा आफूलाई पक्राउ गर्न प्रहरीलाई सहयोग गरेको रिसइबीमा इन्द्रले रामजीलाई गोली हानेको हुन सक्ने रामजीका परिवारले बताएका छन् ।गोली प्रहारबाट रामजीको टाउकोमा गम्भिर चोट लागेकोे छ । घाईते रामजीको काठमाडौँ स्थित नर्भिक अस्पतालमा आइसियुमा राखेर उपचार भइरहेको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष हरि डल्लाकोटीले बताउनुभयो ।
जंगलमा रहेको ओडारमै बस्दै आईरहेको आशंकामा पटक पटक उनको खोज तलास गर्दा बस्ने ओढार पत्ता लागेपनि व्यक्ति भने फेला पार्न नसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।

बुधवार साँझको घटना पछि इन्द्रवहादुर फरार रहेको र उनको खोजीका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङ,इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी र स्थानीय प्रहरी चौकीको बिशेष टोली घटनास्थल तर्फ परिचालित भइसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता रुपक खड्काले बताउनु भयो ।

  • तस्बिर – सांकेतिक गुगलसर्चबाट


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१९ असार २०७६, बिहीबार १५:२७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापा अमेरिका प्रस्थान गरेका छन्। आगामी मंसिर १८ र १९ गते (डिसेम्बर ४ र ५.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

हत्या गरी फरार अभियुक्त १७ बर्ष पछि यसरी पक्राउ परे

धादिङ-हत्या गरी फरार रहेका धादिङ दार्खाका २ जना अभियुक्त १७ बर्ष पछि पक्राउ परेको समाचार यति बेला निकै चासोको.....

ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ.....

Categories