टाउकोमा गोली लागेका रामजीको अवस्था सुधारोन्मुख

301 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ असार २०७६, मंगलवार २१:१८

सम्पादक: Dhading News

काठमाडौँ– आफ्नै घरमा बेलुकीको खाना खाईरहेको बेला गोली लागेर घाईते भएका धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडानम्बर ८ का वडा सदस्य रामजी चेपाङको स्वास्थ्य अवस्थामा सुधार देखिएको छ । चेपाङलाई असार १८ गते बुधबार साँझ आफ्नै घरमा गोली हानिएको छ । चितवनको राप्ती नगरपालिका वडा नं १३ स्थायी घर भएका इन्द्रकुमार चेपाङले बुधवार साँझ रामजीलाई गोठीभन्ज्याङ स्थित आफ्नै घरमा खाना खाईरहेको बेला टाउकोमा गोली प्रहार गरेर गम्भिर घाईते बनाएका थिए ।

 टाउकोमा गोली हानिएको र अत्यन्त जटिल अवस्थामा गजुरी अस्पताल धादिङबाट रिफर गरि नर्भिक इन्टरनेशनल हस्पिटल पुर्‍याइएका ३६ वर्षिय रामजी चेपाङ को स्वास्थ्य अवस्था सुधारोन्मुख हुँदै गएको छ। उनी असार १९ गते अस्पताल भर्ना भएका थिए।

कञ्चटमा गोली लागेका रामजीको टाउकोको दाहिने भाग क्षत–विक्षत भएको, गोलीका छर्राहरु, खोकाहरु मस्तिष्क भित्रसम्म गएको थियो। उनको उपचार वरिष्ठ स्नायु शल्यचिकित्सक प्रा डा राजीव झाको टोलीले सोही दिन सफल शल्यक्रिया गरेको थियो।

गोली लागेपछि उनी अर्धचेत थिए भने टाउकोबाट प्रशस्तै रक्तस्राव भएको थियो। उनको मस्तिकमा गोली लागेकै कारण बारम्बार वान्ता गर्ने गरेका थिए भने उनको दाहिने मस्तिष्कको धेरै भागक्षत–विक्षतभएको अवस्था थियो।

हाल रामजी नर्भिकको सर्जिकल इन्टेन्सिभ केयर युनिटमा उपचार गराउँदैछन्। उनलाई छिट्टै नै वार्डमा सारिने अस्पतालले जनाएको छ।

उनलाई असार १८ गते बुधबार साँझ ८ बजे गोली लागेको थियो।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ असार २०७६, मंगलवार २१:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित क्षेत्रका स्थानीयबासीको आन्दोलनलाई जनप्रतिनिधिहरुले समर्थन जनाएका छन् । प्रभावित क्षेत्रका.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

Categories