धादिङबेसीबाट १२ लाख ८० हजार लुटेर भागेका रामवहादुुर नागढुंगामा पक्राउ

1160 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ असार २०७६, बुधबार २१:०२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २५ असार – धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीबाट उपभोक्ता समितिको १२ लाख ८० हजार रुपैया लुटेर भागेको आरोपमा धादिङ खनियाबास गाउँपालिकाका एक युवक काठमाण्डौंको नागढुंगाबाट पक्राउ परेका छन् ।

धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नं २ झार्लाङको अक्थली–फ्याजा गाउँ सडक निर्माण उपभोक्ता समितिको नाममा चेक साटेर बैकंबाट रकम निकाल्ना साथ समितिकै सदस्य रामबहादुर तामाङ सो रकम लिएर भागेपछि उनको खोजीका लागि प्रहरीमा उजुरी परेको थियो । बुधबार दिउँसो धादिङबेसी स्थित राष्ट्रिय बाणिज्य बैकबाट पैसा झिक्नासाथ रकम लिएर फरार भएको आरोप लागेका झार्लाङका रामवहादुर तामाङ मोटरसाइकलमा काठमाण्डौंतर्फ जाँदै गरेको अवस्थामा नागढुङगाबाट पक्राउ परेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय धादिङका प्रमुख (प्रहरी उपरिक्षक) राजकुमार बैदवारले बताउनु भयो ।

गाउँपालिकाले दिएको चेकबाट १७ लाख ८० हजार रुपैया साटिएको भएपनि १२ लाख ८० हजार रुपैया लिएर रामवहादुर फरार भएका थिए । समितिको पैसा लिएर रामवहादुर सम्पर्क विहिन भएपछि उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष कान्छा तामाङले रकम लुटिएको भन्दै खानेजबिनका लागि प्रहरीमा उजुरी दिएका थिए ।

खनियाबास गाउँपालिकास्थित साविकको दार्खा गाविसको कुरीबाट झार्लाङ गाविसको अक्थली जोड्नको लागि गाउँपालिकाले ४५ लाख रुपैया विनियोजन गरेको थियो । काम हुदै गर्दा रनिङ विलको आधारमा पैसा निकाल्दै काम गरिरहेपनि काम सम्पन्न भएपछि वाँकी रकम निकाल्ने क्रममा पैसा लुटिएको अध्यक्ष तामाङले वताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ असार २०७६, बुधबार २१:०२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ज्यान मुद्दामा फरार अभियुक्त १७ वर्षपछि पक्राउ

धादिङ, १ साउन - कर्तव्य ज्यान मुद्दामा संलग्न भई फरार रहेको अभियोग लागेका एक अभियुक्तलाई धादिङ प्रहरीले घटना भएको १७ वर्षपछि पक्राउ गरेको छ । २०५९ साल असार ८ गते धादिङ जिल्लाको आगिन्चोक गाविस हालको वडा नम्बर ६.....

मलेखुमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा विस्तार

 मलेखु । धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ३ मलेखुमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैकले शाखा विस्तार गरेको छ ।.....

ताल्तिमा निर्माणाधिन हुवासिन सिमेन्ट उद्योगमा पस्यो बाढी

धादिङ,३० असार -धादिङको ताल्तीमा निर्माणाधिन हुवासिन सिमेण्ट उद्योगको निर्माण स्थलमा बाढी पसेर एक करोड भन्दा.....

गजुरी गाउँपालिकाको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना विमोचन

गजुरी- धादिङको गजुरी गाउँपालिकाले खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना तय गरेको छ । गाउँपालिका भित्र खाद्य.....

ताल्तीमा चिनियाँले यसरी बनाउँदैछन् हुवासिन सिमेन्ट उद्योग

ताल्ती-मलेखु पूरानो बजारबाट ११ किलोमिटर खोलैखोलाको यात्रा गरेपछि पुगिन्छ ताल्ती।ताल्ती त्यही ठाउँ हो हो जहाँ.....

Categories