गजुरी गाउँपालिकाको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना विमोचन

257 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ असार २०७६, आईतवार १९:४२

सम्पादक: Dhading News

गजुरी- धादिङको गजुरी गाउँपालिकाले खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना तय गरेको छ । गाउँपालिका भित्र खाद्य सुरक्षाका लागि अपनाउनु पर्ने विभिन्न पक्षलाई समेटेर तयार पारिएको योजना पुस्तिकाको आईतबार विमोचन गरिएको छ ।


गजुरी गाउँ पालिकाका अध्यक्ष राजेन्द्रविक्रम बस्नेतको अध्यक्षतामा भएको विमोचन कार्यक्रममा संघीय सांसद भुमि त्रिपाठीको प्रमुख आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा फियान  नेपालका सचिव गोकर्ण रुपाखेती, कृषि बिज्ञ लुमनाथ अधिकारी,गैसस महासंघ ३ नम्बर प्रदेश समितिका अध्यक्ष दामोदर अर्याल, नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सदस्य हरिहर सिंह राठौर, ३ नम्बर प्रदेश समितिका कोषाध्यक्ष सीताराम अधिकारी, धादिङ शाखा अध्यक्ष नवराज छत्कुलीका साथै लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।


यसैगरि गाउँ पालिका उपाध्यक्ष सीता ढुङ्गाना वडाअध्यक्षहरु, विभिन्न संघ संस्थाका प्रमुख एवं प्रतिनिधि, गाउँपालिकाका बिषयगत शाखाका प्रमुख एवम प्रतिनिधिहरु र पत्रकारहरुको उपस्थिति रहेको थियो । गजुरी गाउँ पालिकाको आयोजना तथा फियान नेपालको प्राविधिक सहयोगमा गाउँपालिकाले तयार पारेको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना कार्यक्रमका संघीय सांसद भूमि त्रिपाठीले विमोचन गर्नु भएको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ असार २०७६, आईतवार १९:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories