गजुरी गाउँपालिकाको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना विमोचन

395 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ असार २०७६, आईतवार १९:४२

सम्पादक: Dhading News

 

 

गजुरी- धादिङको गजुरी गाउँपालिकाले खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना तय गरेको छ । गाउँपालिका भित्र खाद्य सुरक्षाका लागि अपनाउनु पर्ने विभिन्न पक्षलाई समेटेर तयार पारिएको योजना पुस्तिकाको आईतबार विमोचन गरिएको छ ।


गजुरी गाउँ पालिकाका अध्यक्ष राजेन्द्रविक्रम बस्नेतको अध्यक्षतामा भएको विमोचन कार्यक्रममा संघीय सांसद भुमि त्रिपाठीको प्रमुख आतिथ्य रहेको थियो । कार्यक्रममा फियान  नेपालका सचिव गोकर्ण रुपाखेती, कृषि बिज्ञ लुमनाथ अधिकारी,गैसस महासंघ ३ नम्बर प्रदेश समितिका अध्यक्ष दामोदर अर्याल, नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सदस्य हरिहर सिंह राठौर, ३ नम्बर प्रदेश समितिका कोषाध्यक्ष सीताराम अधिकारी, धादिङ शाखा अध्यक्ष नवराज छत्कुलीका साथै लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।


यसैगरि गाउँ पालिका उपाध्यक्ष सीता ढुङ्गाना वडाअध्यक्षहरु, विभिन्न संघ संस्थाका प्रमुख एवं प्रतिनिधि, गाउँपालिकाका बिषयगत शाखाका प्रमुख एवम प्रतिनिधिहरु र पत्रकारहरुको उपस्थिति रहेको थियो । गजुरी गाउँ पालिकाको आयोजना तथा फियान नेपालको प्राविधिक सहयोगमा गाउँपालिकाले तयार पारेको खाद्य तथा पोषण सुरक्षा रणनैतिक योजना कार्यक्रमका संघीय सांसद भूमि त्रिपाठीले विमोचन गर्नु भएको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ असार २०७६, आईतवार १९:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

दार्खा खुकुरी आक्रमणको मुख्य योजनाकार अशोक पक्राउ

खनियावास । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति भएको खुकुरी आक्रमणको मुख्य योजनाकार भएको आरोपमा अशोक तामाङ पक्राउ परेका छन् । स्थानीय स्तरमा गुण्डा नाइके भनेर चिनिएका अशोक तामाङ.....

दार्खामा खुकुरी प्रहारः एकको मृत्यु, एक गम्भिर घाईते

धादिङ । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति दुई जनामाथि खुकुरी प्रहार भएको छ । घरमा.....

शोक मनाउन नीलकण्ठ नगरपालिकामा सार्बजनिक बिदा

धादिङ , ११ माघ -  मंगलबार ढोलामण्डलीबाट फर्कदै गरेका सात जनाको दुर्घटनामा परेर ज्यान गएपछि नीलकण्ठ नगरपालिकाले.....

युरुङ तामाङको हत्यामा संलग्न बेनिघाटका झ्याप्ले पक्राउ

 धादिङ । धादिङको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका–७ का २५ वर्षीय झ्याप्ले भनिने कमल विक हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका छन्.....

मैदीभन्ज्याङ मिनिट्रक दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या सात

मंगलबार धादिङको मैदीभन्ज्याङमा मिनिट्रक दुर्घटना हुँदा मृत्यु हुनेको संख्या सात पुगेको छ।दुर्घटनामा ३७ जना.....

Categories