ज्यान मुद्दामा फरार अभियुक्त १७ वर्षपछि पक्राउ

649 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ श्रावण २०७६, बुधबार ०६:१८

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, १ साउन – कर्तव्य ज्यान मुद्दामा संलग्न भई फरार रहेको अभियोग लागेका एक अभियुक्तलाई धादिङ प्रहरीले घटना भएको १७ वर्षपछि पक्राउ गरेको छ । २०५९ साल असार ८ गते धादिङ जिल्लाको आगिन्चोक गाविस वडा नम्बर ६ हालको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा विवाहमा आएका गोरखा जिल्लाको कान्द्राङ गा.वि.स वडा नं.१ बस्ने ६४ वर्षीय लिलामान परियारको कुटपिट बाट मृत्यु भएको थियो ।

सोही घटनापछि फरार रहेका त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं २ बस्ने मदन परियार पक्राउ परेका छन् । सोमबार काठमाडौं महानगरपालिका वडा नं १७ ढल्कुबाट मदनलाइै पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रमुख एसपी राजकुमार बैदवारले मंगलबार पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी दिनु भयो । ‘ घटना भएको १७ वर्षपछि अभियुक्तलाई पक्राउ गर्न प्रहरी सफल भयो’, बैदवारले भन्न्ुभयो, ‘पक्राउ परेका मदललाई कर्तव्य ज्यान मुद्दामा जिल्ला अदालतबाट म्याद लिई अनुसन्धानका लागि जिल्ला प्रहरीको हिरासतमा राखिएको छ ।

मंगलबारनै पत्रकार सम्मेलन गरी प्रहरीले ११ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्तीकरणी गरेको अभियोगमा एक जना युवक पक्राउ परेका छन्। जिल्लाको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं ४ बस्ने २७ वर्षीय प्रकाश तिमल्सिनाले ११ बर्षियाा बालिकालाई डर त्रास देखाई असार २६ गते जबरजस्तीकरण गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । पक्राउ परेका तिमल्सिनालाई जबरजस्तीकरणी मुद्दा दर्ता गराइै अनुसन्धान थालिएको एसपी बैदवारले बताउनु भयो ।

त्यस्तै रिचार्ज कार्ड लगायतका विभिन्न सामान चोरी गरेको आरोपमा प्रहरीले दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । गत असार १८ गते रातीको समयमा जिल्लाको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नं ५ बाँदरेस्थित दिपेन्द्र सिलवालको पसलबाट नगद दुई हजार, ४७ हजार बराबरको विभिन्न खाद्यान्न सामग्री, ५८ हजार बराबरको रिचार्ज कार्ड चोरी गरेको आरोपमा ज्वालामुखी गाउँपालिका वडा नं १ रातमाटे बस्ने २० वर्षीय कमल कुमाल र एक बालक पक्राउ परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जानकारी दिएको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१ श्रावण २०७६, बुधबार ०६:१८ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories