सदरमुकाममा दिन दहाडै चोरी गर्ने टोली पक्राउ

325 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ श्रावण २०७६, बुधबार २०:०४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ८ साउन –  केही समय यता धादिङ सदरमुकाम धादिङबेसीका पसलहरुबाट दिन दहाडै मोवाईल तथा अन्य सामान चोरी गर्ने गिरोहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
जिल्लाको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ एमालेचोकका चोकनारायण श्रेष्ठले असार ९ गते आफ्नो मोबाइल हराएकोले जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङमा खोजी गर्न निवेदन दिएका थिए । श्रेष्ठको निवेदन र प्रहरीको सूचनाको आधारमा चोरीमा सम्लग्न समूहनै पक्राउ परेको हो ।

प्रहरीले नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ४ का २० वर्षीय सुजन ठकुरी, १८ वर्षीय किशान श्रेष्ठ र २० वर्षिय निशान सुन्दासलाई पक्राउ गरि अनुसन्धानका लागि हिरासतमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी एवं प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले जानकारी दिनुभयो । प्रहरीले एमाले चोकमा डेरा गरि बस्ने निसान सुन्दासको कोठामा चोरी गरेको मोवाइल र सामानहरु राख्ने गरेको सूचनाको आधारमा निजको कोठामा छापा मारेको थियो ।

घर घरमा गएर मोवाइल, गहना, कचौरा लगायतका सामाग्री चोरी गर्दै आएको सो समूहलाई नियन्त्रणमा लिई प्रहरीले बुधबार जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा पत्रकार सम्मेलन गरि सार्वजनिक गरेको हो ।

पक्राउ परेको व्यक्तिहरुबाट बिभिन्न ब्राण्डका १२ थान मोबाइल, २ वटा खुकुरी, २ वटा ढलौटको लोटा, १४ ओटा ढलौटको कचौरा, चोरी गर्नमा प्रयोग गरिएको फलामको हम्मर, रेन्ची, लाइटर, सुनजस्तै देखिने मंगलसुत्र र माला उनिहरुको साथबाट प्रहरीले बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार वैदवारले जानकारी दिनु भयो ।

तीनजनाको समूह मिलेर चोरी गर्ने बेलामा एकजनाले बाहिरी वातावरण हेर्ने, २ जना घरभित्र पसेर चोरी गर्ने गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

उनीहरुलाई जिल्ला अदालतबाट चोरी मुद्धामा म्याद थप गरी अनुसन्धान गरिरहेको र धारिलो हतियार नै बोकेर हिडेको समूह भएकोले उनिहरुबारे थप अनुसन्धान जारी रहेको प्रहरी उपरिक्षक बैदवारले वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ श्रावण २०७६, बुधबार २०:०४ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा पनि राष्ट्रिय परिचय पत्र वितरण गरिने

धादिङ- जिल्ला प्रशासन कार्यालय मार्फत धादिङ जिल्लामा पनि राष्ट्रिय परिचयपत्र वितरण गरिने भएको छ । परिचय पत्रका तयार पार्नका लागि छिट्टै विवरण संकलनका काम शुरु गरिने राष्ट्रिय परिचय पत्र तथा पञ्जिकरण.....

देशभर करिब २३ हजार कर्मचारी दरबन्दी रिक्त

काठमाडौं । समयमै पदपूर्ति हुन नसक्दा देशभर करिब २३ हजार कर्मचारी दरबन्दी रिक्त छ। संघ, प्रदेश र स्थानीय तहमा.....

दुब्लाउन चाहनुहुन्छ त्यसो भए भात खानुहोस

काठमाडौं । नेपालसहित केही एशियाली देशमा चामल अर्थात् भात खाने चलन धेरै छ । भात बढी खाँदा मोटोपना बढ्छ भन्ने धारणा.....

मुआव्जा नतोकिंदा आरुघाट र खहरेका वासिन्दा अन्यौलमा

- केशव अधिकारी आरुघाट (धादिङ) , ७ भदौ - बहुचर्चित जलाशययुक्त बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबान क्षेत्रमा परेको.....

जनभोजनलाई जनता बैंकको २ लाख सहयोग

दामेचौर- धादिङ । प्रेमसागर फाउण्डेसन नेपालले संचालन गरेको जनभोजनलाई जनता बैंकले सस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व.....

Categories