चौबिस तोला सुन सहित मझिमटारबाट दुई जना पक्राउ

541 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ श्रावण २०७६, मंगलवार १८:४२

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ,२१ साउन – धादिङको मझिमटारबाट प्रहरीले २४ तोला अबैध सुन जस्तै देखिने पहेंलो धातु सहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

साउन २० गते सांझ ५ वजे तिर धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ९ मझिमटार स्थित पृथ्वीलोकमार्गहुंदै काठमाण्डौवाट चितवनतर्फ जाँदै गरेको ना ५८ प ६५५३ नम्बरको मोटरसाईकल रोकेर चेकजाँज गर्दा अवैध सुन जस्तै देखिने पहेंलो धातु सहित दुई जना पक्राउ परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

मोटरसाईकलका चालक चितवन भरतपुर महानगरपालिका २ क्षेत्रपुर वस्ने वर्ष ३५ को सन्तोष वस्नेत र पछाडी सवार नवलपरासी जिल्ला मध्यविन्दु नगरपालिका ६ वस्ने गोकुलमान श्रेष्ठलाई चेकजाँच गर्दा सन्तोष बस्नेतले बोकेको झोलामा अबैध रूपमा राजश्व छली लुकाई छिपाई राखी ल्याएको अवस्थामा 995-24K लेखिएको सुन जस्तै देखिने पहेलो धातु ५ थान जम्मा २४ तोला फेला पारी बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
मोटरसाईकल सहित दुबै जनालाई पक्राउ गरि थप अनुसन्धान एवं कारवाहीको लागि राजश्व अनुसन्धान विभाग हरीहरभवन ललितपुरमा पठाईएको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी धादिङले जनाएको छ । पक्राउ परेका व्यक्तिहरुबाट एनएस २०० को रातो पल्सर मोटरसाईकल, सिमकार्ड सहितको दुई थान मोवाईल र पछाडी बोक्ने कालो झोला एक थान समेत वरामद गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रहरी निरिक्षक एवम प्रवक्ता भोलामान सिंह अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।
काठमाण्डौबाट पृथ्बीलोक मार्ग हुदै मोटरसाईकल प्रयोग गरी अबैध रुपमा सुन तस्करी भई रहेको भन्ने सुचनाको आधारमा अनुसन्धानमा खटिएको प्रहरी टोलीले सुन सहित दुई जना पक्राउ गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२१ श्रावण २०७६, मंगलवार १८:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories