चौबिस तोला सुन सहित मझिमटारबाट दुई जना पक्राउ

243 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ श्रावण २०७६, मंगलवार १८:४२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,२१ साउन – धादिङको मझिमटारबाट प्रहरीले २४ तोला अबैध सुन जस्तै देखिने पहेंलो धातु सहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

साउन २० गते सांझ ५ वजे तिर धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ९ मझिमटार स्थित पृथ्वीलोकमार्गहुंदै काठमाण्डौवाट चितवनतर्फ जाँदै गरेको ना ५८ प ६५५३ नम्बरको मोटरसाईकल रोकेर चेकजाँज गर्दा अवैध सुन जस्तै देखिने पहेंलो धातु सहित दुई जना पक्राउ परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

मोटरसाईकलका चालक चितवन भरतपुर महानगरपालिका २ क्षेत्रपुर वस्ने वर्ष ३५ को सन्तोष वस्नेत र पछाडी सवार नवलपरासी जिल्ला मध्यविन्दु नगरपालिका ६ वस्ने गोकुलमान श्रेष्ठलाई चेकजाँच गर्दा सन्तोष बस्नेतले बोकेको झोलामा अबैध रूपमा राजश्व छली लुकाई छिपाई राखी ल्याएको अवस्थामा 995-24K लेखिएको सुन जस्तै देखिने पहेलो धातु ५ थान जम्मा २४ तोला फेला पारी बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
मोटरसाईकल सहित दुबै जनालाई पक्राउ गरि थप अनुसन्धान एवं कारवाहीको लागि राजश्व अनुसन्धान विभाग हरीहरभवन ललितपुरमा पठाईएको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी धादिङले जनाएको छ । पक्राउ परेका व्यक्तिहरुबाट एनएस २०० को रातो पल्सर मोटरसाईकल, सिमकार्ड सहितको दुई थान मोवाईल र पछाडी बोक्ने कालो झोला एक थान समेत वरामद गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रहरी निरिक्षक एवम प्रवक्ता भोलामान सिंह अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।
काठमाण्डौबाट पृथ्बीलोक मार्ग हुदै मोटरसाईकल प्रयोग गरी अबैध रुपमा सुन तस्करी भई रहेको भन्ने सुचनाको आधारमा अनुसन्धानमा खटिएको प्रहरी टोलीले सुन सहित दुई जना पक्राउ गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२१ श्रावण २०७६, मंगलवार १८:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङबेसीमा सिद्धार्थ बैंकको शाखा सञ्चालनमा

धादिङबेसी- धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीमा बैक तथा वित्तिय संस्थाको शाखा स्थापना हुनेक्रम बढ्दै गएको छ । एक दर्जन भन्दा बढी बैकको शाखा स्थापना भई संचालनमा रहिरहेको धादिङबेसीमा सिद्घार्थ बैंकले पनि.....

हुवासिन सिमेन्टको जग्गा भाडा सम्झौता प्रक्रिया मन्त्रिपरिषदमा

धादिङ, ३२ साउन। धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको ताल्तीमा निर्माण हुन लागेको हुवासीन सिमेण्ट उद्योगका लागि.....

हावाले उडाएको पुल मध्य बर्षामा ढलान गरिंदै

धादिङ- निर्माण कार्य शुरु भएको पाँच वर्ष विति सक्दापनि सम्पन्न हुन नसकेको नुवाकोटको केउरिनी बाट धादिङको.....

नेकपा स्वास्थ्य विभाग प्रमुखमा राजेन्द्र पाण्डे

धादिङ - नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभागको नेतृत्व प्रदेश नम्बर ३ का सांसद तथा.....

लालपुर्जा किर्ते गरी बुढीगण्डकीबाट ६३ लाख ठगी

धादिङ । १२ सय मेगावाट बिजुली उत्पादन गर्ने प्रस्तावित बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनासँग ठगी गरेर रकम असुलेको.....

Categories