चौबिस तोला सुन सहित मझिमटारबाट दुई जना पक्राउ

425 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २१ श्रावण २०७६, मंगलवार १८:४२

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,२१ साउन – धादिङको मझिमटारबाट प्रहरीले २४ तोला अबैध सुन जस्तै देखिने पहेंलो धातु सहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

साउन २० गते सांझ ५ वजे तिर धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर ९ मझिमटार स्थित पृथ्वीलोकमार्गहुंदै काठमाण्डौवाट चितवनतर्फ जाँदै गरेको ना ५८ प ६५५३ नम्बरको मोटरसाईकल रोकेर चेकजाँज गर्दा अवैध सुन जस्तै देखिने पहेंलो धातु सहित दुई जना पक्राउ परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

मोटरसाईकलका चालक चितवन भरतपुर महानगरपालिका २ क्षेत्रपुर वस्ने वर्ष ३५ को सन्तोष वस्नेत र पछाडी सवार नवलपरासी जिल्ला मध्यविन्दु नगरपालिका ६ वस्ने गोकुलमान श्रेष्ठलाई चेकजाँच गर्दा सन्तोष बस्नेतले बोकेको झोलामा अबैध रूपमा राजश्व छली लुकाई छिपाई राखी ल्याएको अवस्थामा 995-24K लेखिएको सुन जस्तै देखिने पहेलो धातु ५ थान जम्मा २४ तोला फेला पारी बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।
मोटरसाईकल सहित दुबै जनालाई पक्राउ गरि थप अनुसन्धान एवं कारवाहीको लागि राजश्व अनुसन्धान विभाग हरीहरभवन ललितपुरमा पठाईएको इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरी धादिङले जनाएको छ । पक्राउ परेका व्यक्तिहरुबाट एनएस २०० को रातो पल्सर मोटरसाईकल, सिमकार्ड सहितको दुई थान मोवाईल र पछाडी बोक्ने कालो झोला एक थान समेत वरामद गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रहरी निरिक्षक एवम प्रवक्ता भोलामान सिंह अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।
काठमाण्डौबाट पृथ्बीलोक मार्ग हुदै मोटरसाईकल प्रयोग गरी अबैध रुपमा सुन तस्करी भई रहेको भन्ने सुचनाको आधारमा अनुसन्धानमा खटिएको प्रहरी टोलीले सुन सहित दुई जना पक्राउ गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२१ श्रावण २०७६, मंगलवार १८:४२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ । स्कुटर चोरी गर्ने तथा चोरीका स्कुटर किन्ने कार्यमा संलग्न रहेको अभियोगमा.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

बूढीगण्डकी आयोजनाले बाँड्यो २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा

धादिङ-बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाले डुबान क्षेत्रमा पर्ने बासिन्दालाई रु २७ अर्ब ८० करोड मुआब्जा वितरण.....

रणबहादुर शाही सहित तीन जना कारागार चलान

धादिङ–विभिन्न अभियोगमा अदालतले सजायँका लागि फैसला गरेपनि फरार रहँदै आएका प्रतिवादी पक्राउ अभियानलाई जिल्ला.....

Categories