अमराईमा जिप पल्टिंदा चौध जना घाईते

267 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ श्रावण २०७६, मंगलवार १९:१६

सम्पादक: Dhading News

ज्वालामुखी,२८ साउन –  सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको मैदी तर्फ जांदै गरेको जीप दुर्घटना हुँदा १४ जना घाइते भएका छन ।


धादिङबेसीबाट मैदी जाँदै गरेको बा १३ च ५२३० नम्बरको बोलेरो जीप मंगलबार दिउँसो ४ वजे तिर ज्वालामुखी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मैदी अमराईमा दुर्घटना हुंदा जीपमा सवार १४ जना घाईते भएका हुन ।

घाईतेहरुको प्रहरी,स्थानीयवासी र रेडक्रसका उद्धारकर्मीले उद्धार गरी उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल धादिङबेसीमा ल्याइएको छ । घाईते मध्ये ४ जनाको अवस्था गम्भिर रहेकाले थप उपचारका लागि काठमाण्डौं पठार्ईएको छ भने बाँकी घाईतेको जिल्ला अस्पतालमा उपचार भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

घाईते मध्ये गम्भिर अवस्थाका चार जनालाई थप उपचारका लागि काठमाण्डौं ट्रमा सेन्टर पठाईएको छ । काठमाण्डौं पठाईएकाहरुमा ज्वालामुखी गाउँपालिका वडा नम्बर २ घर भएकी २८ बर्षिया लक्ष्मी श्रेष्ठ, ज्वालामुखी १ का ४० बर्षिय विरवहादुर मगराती, सोही ठाउँ बस्ने ३५ बर्षिया माया रानामगर र ५७ बर्षिय लोकवहादुर सामरी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले जानकारी दिनु भयो ।


दुर्घटनामा परि घाईते हुनेहरुमा जीप चालक गोपाल नेपालीका साथै यात्रुहरु ज्वालामुखी ३ समिभन्ज्याङ बस्ने प्रतिभा विश्वकर्मा, उखुबारी बस्ने ४२ बर्षिया बालकुमारी विक, मिलन परियार, हटियाका रिजन श्रेष्ठ, मन्जु श्रेष्ठ, बिष्णु नेपाली,मैदीकोटकी सन्ध्या परियार, कोपिला श्रेष्ठ,ज्वालामुखी २ बस्ने पौषप्रसाद तिवारी रहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ ।

उकालो बाटोमा पुगेपछि अचानक जीप पछि हट्दै पल्टिएपछि खानेपानीको धारामा गई रोकिन पुगेको प्रत्यक्षदर्शी स्थानीयले वताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ श्रावण २०७६, मंगलवार १९:१६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङबेसीमा सिद्धार्थ बैंकको शाखा सञ्चालनमा

धादिङबेसी- धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीमा बैक तथा वित्तिय संस्थाको शाखा स्थापना हुनेक्रम बढ्दै गएको छ । एक दर्जन भन्दा बढी बैकको शाखा स्थापना भई संचालनमा रहिरहेको धादिङबेसीमा सिद्घार्थ बैंकले पनि.....

हुवासिन सिमेन्टको जग्गा भाडा सम्झौता प्रक्रिया मन्त्रिपरिषदमा

धादिङ, ३२ साउन। धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको ताल्तीमा निर्माण हुन लागेको हुवासीन सिमेण्ट उद्योगका लागि.....

हावाले उडाएको पुल मध्य बर्षामा ढलान गरिंदै

धादिङ- निर्माण कार्य शुरु भएको पाँच वर्ष विति सक्दापनि सम्पन्न हुन नसकेको नुवाकोटको केउरिनी बाट धादिङको.....

नेकपा स्वास्थ्य विभाग प्रमुखमा राजेन्द्र पाण्डे

धादिङ - नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभागको नेतृत्व प्रदेश नम्बर ३ का सांसद तथा.....

लालपुर्जा किर्ते गरी बुढीगण्डकीबाट ६३ लाख ठगी

धादिङ । १२ सय मेगावाट बिजुली उत्पादन गर्ने प्रस्तावित बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनासँग ठगी गरेर रकम असुलेको.....

Categories