अमराईमा जिप पल्टिंदा चौध जना घाईते

543 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ श्रावण २०७६, मंगलवार १९:१६

सम्पादक: Dhading News

ज्वालामुखी,२८ साउन –  सदरमुकाम धादिङबेसीबाट ज्वालामुखी गाउँपालिकाको मैदी तर्फ जांदै गरेको जीप दुर्घटना हुँदा १४ जना घाइते भएका छन ।


धादिङबेसीबाट मैदी जाँदै गरेको बा १३ च ५२३० नम्बरको बोलेरो जीप मंगलबार दिउँसो ४ वजे तिर ज्वालामुखी गाउँपालिकाको वडा नम्बर ३ मैदी अमराईमा दुर्घटना हुंदा जीपमा सवार १४ जना घाईते भएका हुन ।

घाईतेहरुको प्रहरी,स्थानीयवासी र रेडक्रसका उद्धारकर्मीले उद्धार गरी उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल धादिङबेसीमा ल्याइएको छ । घाईते मध्ये ४ जनाको अवस्था गम्भिर रहेकाले थप उपचारका लागि काठमाण्डौं पठार्ईएको छ भने बाँकी घाईतेको जिल्ला अस्पतालमा उपचार भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

घाईते मध्ये गम्भिर अवस्थाका चार जनालाई थप उपचारका लागि काठमाण्डौं ट्रमा सेन्टर पठाईएको छ । काठमाण्डौं पठाईएकाहरुमा ज्वालामुखी गाउँपालिका वडा नम्बर २ घर भएकी २८ बर्षिया लक्ष्मी श्रेष्ठ, ज्वालामुखी १ का ४० बर्षिय विरवहादुर मगराती, सोही ठाउँ बस्ने ३५ बर्षिया माया रानामगर र ५७ बर्षिय लोकवहादुर सामरी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका सूचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरिक्षक रुपक खड्काले जानकारी दिनु भयो ।


दुर्घटनामा परि घाईते हुनेहरुमा जीप चालक गोपाल नेपालीका साथै यात्रुहरु ज्वालामुखी ३ समिभन्ज्याङ बस्ने प्रतिभा विश्वकर्मा, उखुबारी बस्ने ४२ बर्षिया बालकुमारी विक, मिलन परियार, हटियाका रिजन श्रेष्ठ, मन्जु श्रेष्ठ, बिष्णु नेपाली,मैदीकोटकी सन्ध्या परियार, कोपिला श्रेष्ठ,ज्वालामुखी २ बस्ने पौषप्रसाद तिवारी रहेको पनि प्रहरीले जनाएको छ ।

उकालो बाटोमा पुगेपछि अचानक जीप पछि हट्दै पल्टिएपछि खानेपानीको धारामा गई रोकिन पुगेको प्रत्यक्षदर्शी स्थानीयले वताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ श्रावण २०७६, मंगलवार १९:१६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

‘प्रत्येक पालिकमा एउटा आयुर्वेद औषधालय हुनुपर्छ’

धादिङका प्रत्येक स्थानीय तहमा कम्तिमा एउटा आयुर्वेद औषधालय स्थापना गर्न सरोकारवालाहरुले सुझाव दिएका छन् । जिल्ला आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र धादिङले विहीवार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको जनप्रतिनिधि तथा.....

पहिरोले पाइप बगाएपछि छुम्राङ गाउँमा खानेपानी संकट

रुबीभ्याली (धादिङ ) -  पहिरोले खानेपानीको पाइप बगाएपछि धादिङको रुबीभ्याली गाउँपालिका ५ छुम्राङ गाउँमा पानीको.....

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा धादिङबेसीमा प्रदर्शन

धादिङबेसी–प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पक्षमा बुधबार सदरमुकाम धादिङबेसीमा प्रदर्शन भएको छ । प्रधानमन्त्री.....

ग्लोवल आईएमई बैकबाट गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग

धादिङ, २३ असार ः ग्लोबल आइएमई बैंक गल्छी शाखाले कोरोना भाईरस विरुद्धको अभियानमा गल्छी गाउँपालिकालाई सहयोग गरेको.....

कोरोना भाइरसबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु

धादिङ ।संसारभर महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विदेशमा रहेका १४३ जना नेपालीको मृत्यु.....

Categories